2019-04-18   14:56:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
6 200m Vapaauinti N, T13-T15
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 46 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 50m 2:07.93
2 28 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 2:11.53
3 20 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 2:13.62
4 53 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 50m 2:13.68
5 44 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 50m 2:15.02
6 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 2:15.08
7 228 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 50m 2:15.72
8 60 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A462 50m 2:16.23
9 204 Mari Ääri Aurajoen Uinti 1980 80A096 50m 2:16.34
10 207 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 50m 2:20.28
11 37 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat 2005 05A585 50m 2:20.96
12 88 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 50m 2:21.30
13 35 Milla Karttunen Raision Urheilijat 2005 05A220 50m 2:21.71
14 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 2:22.19
15 209 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 50m 2:22.49
16 79 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A262 50m 2:22.50
17 338 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura 2005 05A436 50m 2:22.61
18 66 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 50m 2:22.98
19 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 50m 2:23.65
20 203 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 50m 2:24.40
21 198 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 50m 2:24.92
22 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 2:25.62
23 219 Karine Gagnon Aurajoen Uinti 1985 85A154 50m 2:25.95
24 76 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 50m 2:26.61
25 213 Elsa Vira Aurajoen Uinti 50m 2:27.41
2006 06A033
26 240 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 50m 2:27.45
2006 06A551
27 24 Veera Tall Porin Uimaseura 50m 2:27.60
2005 05A638
28 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 2:28.92
2005 05A215
29 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 2:33.72
30 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 50m 2:38.57
31 235 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 50m 2:39.58
32 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 2:40.53
33 99 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A311 50m 2:41.42
34 80 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A548 50m 2:42.25
35 166 Erica Tomperi Nokian Pyry 50m 2:42.35
2004 04A895
36 95 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 50m 2:43.21
37 230 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 50m 2:48.65
38 222 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti 2004 04A559 50m 2:49.91
39 253 Ronja Maude Aurajoen Uinti 2005 05A886 50m 2:56.79
40 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 3:00.15
41 91 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A115 50m 3:21.86
42 263 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 50m
43 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 50m
44 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 50m
45 202 Pilvi Österman Aurajoen Uinti 2005 05A026 50m
46 221 Aino Kurki Aurajoen Uinti 2005 05A264 50m
47 239 Aino Kajonen Aurajoen Uinti 2005 05A833 50m
48 256 Emilia Pirttijärvi Aurajoen Uinti 2000 00B303 50m
49 340 Jessi Isomaa Loimaan Uimaseura 2004 04A704 50m
2019-04-16 23.24.42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner