2019-04-18   15:06:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
16 100m Vapaauinti N, T12, T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 29 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 50m 58.50
2 26 Anna Vira Raision Urheilijat 2002 02A074 50m 59.52
3 20 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 1:00.46
4 51 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 50m 1:00.76
5 28 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 1:00.76
6 58 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 50m 1:01.10
7 79 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A262 50m 1:01.84
8 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 1:02.04
9 62 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 50m 1:02.11
10 55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A234 50m 1:02.44
11 44 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 50m 1:02.61
12 30 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 50m 1:02.73
13 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 1:02.74
14 211 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 50m 1:02.76
15 61 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A461 50m 1:03.15
16 196 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 50m 1:03.45
17 85 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A254 50m 1:03.61
18 209 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 50m 1:03.82
19 87 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A308 50m 1:03.91
20 1 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat 2003 03A037 50m 1:03.92
21 56 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A103 50m 1:04.01
22 35 Milla Karttunen Raision Urheilijat 50m 1:04.86
2005 05A220
23 207 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 50m 1:05.02
2004 04A194
24 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:05.41
2003 03A483
25 24 Veera Tall Porin Uimaseura 2005 05A638 50m 1:05.48
26 75 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 50m 1:05.75
27 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A215 50m 1:06.12
28 2 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 1:06.13
29 210 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2007 07A001 50m 1:06.35
30 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 1:06.51
31 162 Siiri Toiva Nokian Pyry 50m 1:06.54
2002 02A779
32 200 Olivia Koski Aurajoen Uinti 50m 1:06.73
2002 02A391
33 69 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:07.09
2004 04A294
34 76 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 50m 1:07.42
35 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 1:07.53
36 214 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 50m 1:07.90
37 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 1:08.32
38 81 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A557 50m 1:09.04
39 83 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 50m 1:09.13
40 220 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 2005 05A269 50m 1:09.14
41 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 50m 1:09.66
42 21 Ella Nore Porin Uimaseura 2002 02A880 50m 1:09.70
43 123 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A507 50m 1:10.58
44 100 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A630 50m 1:10.91
45 95 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 50m 1:10.96
46 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 1:11.20
47 234 Veera Ele Aurajoen Uinti 2006 06A310 50m 1:11.41
48 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 1:11.85
49 74 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A013 50m 1:11.89
50 6 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 1:11.94
51 3 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 2003 03A389 50m 1:12.11
52 222 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti 2004 04A559 50m 1:12.36
53 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 1:12.36
54 172 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 1:12.70
55 5 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 50m 1:13.14
56 245 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 50m 1:13.43
57 16 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 2007 07A087 50m 1:13.52
58 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 50m 1:13.82
59 253 Ronja Maude Aurajoen Uinti 2005 05A886 50m 1:13.83
60 99 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A311 50m 1:14.07
61 108 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A278 50m 1:14.10
62 262 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 50m 1:14.31
2007 07A468
63 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:14.46
2006 06A392
64 110 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A306 50m 1:14.80
65 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 1:14.83
66 221 Aino Kurki Aurajoen Uinti 2005 05A264 50m 1:15.46
67 337 Venla Holma Loimaan Uimaseura 2008 08A016 50m 1:15.67
68 230 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 50m 1:18.08
69 339 Iida Kallio Loimaan Uimaseura 2004 04A705 50m 1:18.60
70 106 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A285 50m 1:18.91
71 13 Hilma Mannersalo Cetus Espoo 50m 1:19.23
2008 08A357
72 345 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura 2007 07A314 50m 1:19.33
73 179 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:19.39
74 293 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 50m 1:20.36
75 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 50m 1:20.83
76 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 1:21.13
77 176 Hippu Rauhala Nokian Pyry 2010 10A021 50m 1:22.73
78 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 1:22.78
79 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 50m 1:23.04
80 277 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 50m 1:23.19
81 116 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 50m 1:24.37
82 120 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A731 50m 1:24.53
83 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A146 50m 1:24.63
84 130 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 50m 1:25.35
85 125 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 50m 1:25.92
86 155 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka 2007 07A206 50m 1:26.19
87 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 1:26.68
88 282 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 1:28.84
89 342 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura 2008 08A029 50m 1:29.27
90 252 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 50m 1:29.27
2006 06A602
91 184 Milja Juvonen Nokian Pyry 50m 1:30.26
2007 07A723
92 344 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura 50m 1:31.21
2008 08A142
93 187 Anni Sorsa Nokian Pyry 50m 1:31.60
2010 10A058
94 313 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 50m 1:31.92
2005 05B225
95 186 Iina Tieaho Nokian Pyry 50m 1:32.43
2010 10A056
96 115 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:33.61
2006 06A647
97 254 Laura Lilja Aurajoen Uinti 2004 04B140 50m 1:33.71
98 183 Minttu Meskanen Nokian Pyry 2008 08A445 50m 1:34.35
99 137 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m 1:34.48
100 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 1:35.19
101 181 Anni Lappalainen Nokian Pyry 2010 10A042 50m 1:35.49
102 178 Lotta Laine Nokian Pyry 2008 08A356 50m 1:36.02
103 286 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti 2007 07A703 50m 1:37.31
104 343 Essi Kallio Loimaan Uimaseura 2008 08A044 50m 1:38.13
105 285 Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti 2007 07A705 50m 1:38.42
106 284 Laura Toivonen Aurajoen Uinti 2010 10A035 50m 1:39.80
107 358 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 50m 1:39.84 LAT
108 281 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 50m 1:40.16
2007 07A571
109 138 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:40.25
2010 10A135
110 266 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 50m 1:41.15
111 131 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A661 50m 1:41.18
112 280 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 50m 1:41.54
113 350 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura 2008 08A504 50m 1:41.97
114 18 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2010 10A000 50m 1:42.84
115 134 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 50m 1:44.08
116 302 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti 2008 08A585 50m 1:44.43
117 140 Kia Kuusela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A337 50m 1:44.94
118 11 Viliina Sundberg Nummelan Kisaajat 2006 06B104 50m 1:45.50
119 308 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti 2008 08A600 50m 1:45.80
120 267 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 50m 1:46.15
121 303 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 50m 1:48.11
122 244 Aino Viitala Aurajoen Uinti 2006 06A557 50m 1:50.58
123 160 Essi Wallin Laitilan Jyske 2007 07B009 50m
124 297 Anu Tolvanen Aurajoen Uinti 1982 82A131 50m
125 139 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A118 50m
126 300 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 2008 08A624 50m
2019-04-16 23.24.53 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner