2019-06-27   02:19:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
10 100m Selkäuinti N, T13, T11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m 1:04.12
2 59 Paula Peltola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01B032 50m 1:04.37
3 351 Hilla Kortetjärvi Aboa Watersports 1996 96A676 50m 1:04.70
4 51 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 50m 1:06.93
5 32 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 50m 1:07.52
6 55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A234 50m 1:08.50
7 85 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A254 50m 1:08.84
8 60 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A462 50m 1:10.02
9 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 1:10.49
10 204 Mari Ääri Aurajoen Uinti 1980 80A096 50m 1:10.68
11 30 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 50m 1:10.71
12 211 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 50m 1:10.76
13 163 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 50m 1:12.13
14 62 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 50m 1:12.20
15 75 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 50m 1:13.07
16 105 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 50m 1:13.80
17 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 1:17.20
18 23 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura 2005 05A602 50m 1:17.23
19 101 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 50m 1:17.77
20 214 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 50m 1:18.65
21 88 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 50m 1:18.97
22 16 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 50m 1:19.29
2007 07A087
23 81 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:19.87
2004 04A557
24 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 50m 1:20.06
25 172 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 1:20.81
26 100 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A630 50m 1:21.97
27 83 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 50m 1:24.49
28 335 Aino Kallio Loimaan Uimaseura 50m 1:24.57
2003 03A807
29 234 Veera Ele Aurajoen Uinti 50m 1:25.02
2006 06A310
30 110 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:25.48
2007 07A306
31 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 1:25.86
32 6 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 1:26.35
33 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 50m 1:26.47
34 264 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 50m 1:26.96
35 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 1:27.23
36 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 1:30.86
37 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 1:31.43
38 339 Iida Kallio Loimaan Uimaseura 2004 04A705 50m 1:31.81
39 179 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:32.78
40 345 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura 2007 07A314 50m 1:33.04
41 344 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura 2008 08A142 50m 1:33.85
42 279 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 2008 08A346 50m 1:34.97
43 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 1:35.15
44 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 50m 1:35.31
45 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 1:36.07
46 13 Hilma Mannersalo Cetus Espoo 2008 08A357 50m 1:36.50
47 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A146 50m 1:36.91
48 343 Essi Kallio Loimaan Uimaseura 2008 08A044 50m 1:38.74
49 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 1:39.60
50 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 50m 1:40.31
51 39 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat 2008 08A047 50m 1:40.31
52 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 1:44.65
53 282 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 1:45.00
54 178 Lotta Laine Nokian Pyry 50m 1:45.20
2008 08A356
55 277 Elsa Constable Aurajoen Uinti 50m 1:45.71
2009 09A141
56 286 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti 50m 1:47.22
2007 07A703
57 183 Minttu Meskanen Nokian Pyry 50m 1:49.07
2008 08A445
58 131 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:49.92
2007 07A661
59 302 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti 2008 08A585 50m 1:50.97
60 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 1:53.39
61 266 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 50m 1:58.75
62 303 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 50m 2:02.27
63 281 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 2007 07A571 50m 2:09.39
64 358 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 50m 2:09.89 LAT
65 267 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 50m 2:10.89
66 313 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 50m
67 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 50m
68 45 Ida Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A573 50m
69 187 Anni Sorsa Nokian Pyry 50m
2010 10A058
70 350 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura 50m
2008 08A504
71 300 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 50m
2008 08A624
2019-04-19 10.15.46 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner