2019-04-20   10:31:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
1 4x50m VUV Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 146 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 50m 1:47.04
2 332 AUi Joukkue Y Aurajoen Uinti 2001 50m 1:56.20
3 25 PUS Porin Uimaseura 2002 50m 1:58.98
4 318 Aurajoen Uinti Oldies Aurajoen Uinti 1980 50m 2:00.50
5 192 Nokian Pyry 1 Nokian Pyry 2001 50m 2:00.72
6 40 Raision Urheilijat Raision Urheilijat 2004 50m 2:01.04
7 150 Ryhmä Hau Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 50m 2:06.28
8 321 Aurajoen Uinti JT2 tytöt Aurajoen Uinti 2003 50m 2:06.47
9 324 Aurajoen Uinti Rollo 5 Aurajoen Uinti 2007 50m 2:10.27
10 322 Aurajoen Uinti JT Aurajoen Uinti 2005 50m 2:11.20
11 329 Aurajoen Uinti JTjunior Aurajoen Uinti 2005 50m 2:14.16
12 328 Aurajoen Uinti JTjr Aurajoen Uinti 2006 50m 2:14.63
13 151 Ryhmä  Hauhau Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 50m 2:16.33
14 193 Nokian Pyry 2 Nokian Pyry 2007 50m 2:18.40
15 325 Aurajoen Uinti Rollo 4 Aurajoen Uinti 2007 50m 2:26.00
16 190 Nokian Pyry 3 Nokian Pyry 2010 50m 2:48.50
17 191 Nokian Pyry 4 Nokian Pyry 2007 50m 2:57.96
2019-04-19 10.15.42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
2 4x50m VUV Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 147 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 50m 1:39.45
2 331 AUi Joukkue X Aurajoen Uinti 2001 50m 1:42.68
3 319 Aurajoen Uinti JT2 Aurajoen Uinti 2003 50m 2:02.58
4 330 Aurajoen Uinti JTjr Aurajoen Uinti 2005 50m 2:07.39
5 194 Nokian Pyry 5 Nokian Pyry 2004 50m 2:09.53
6 326 Aurajoen Uinti Rollot 2 Aurajoen Uinti 2006 50m 2:10.66
7 152 Ryhmä Miau Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 50m 2:12.29
8 327 Aurajoen Uinti Rollot 3 Aurajoen Uinti 2006 50m 2:33.42
9 360 kk Aurajoen Uinti 2000 50m LAT
10 361 kkk Aurajoen Uinti 2000 50m LAT
2019-04-19 10.15.42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
3 4x50m VUV 2P11+2T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 189 Nokian Pyry Seka Nokian Pyry 2008 50m 2:38.67
2 148 ÅSK 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 50m 2:39.11
3 320 Aurajoen Uinti Rollot 1 Aurajoen Uinti 2008 50m 2:42.88
4 323 Aurajoen Uinti Rollot 2 Aurajoen Uinti 2008 50m 2:47.87
5 149 ÅSK 2 Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 50m 2:56.33
6 357 Aurajoen Uinti Rollot 3 Aurajoen Uinti 2008 50m 3:24.35 LAT
2019-04-19 10.15.43 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
4 400m Sekauinti N, T13
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 84 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A086 50m 5:22.59
2 61 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A461 50m 5:27.96
3 163 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 50m 5:28.15
4 56 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A103 50m 5:29.39
5 1 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat 2003 03A037 50m 5:33.75
6 87 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A308 50m 5:38.51
7 98 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A241 50m 5:47.86
8 233 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti 2005 05A579 50m 6:01.16
9 22 Hilla Känkänen Porin Uimaseura 2006 06A139 50m 6:07.80
2019-04-19 10.15.43 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
5 400m Sekauinti M, P14
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 4:33.74 LAT
2 64 Eemil Kankare Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A474 50m 5:15.18
3 78 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A276 50m
4 223 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 50m
5 94 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A484 50m
2019-04-19 10.15.43 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
6 200m Vapaauinti N, T13-T15
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 46 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 50m 2:07.93
2 28 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 2:11.53
3 20 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 2:13.62
4 53 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01A844 50m 2:13.68
5 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 2:15.08
6 228 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 50m 2:15.72
7 60 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A462 50m 2:16.23
8 204 Mari Ääri Aurajoen Uinti 1980 80A096 50m 2:16.34
9 207 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 50m 2:20.28
10 37 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat 2005 05A585 50m 2:20.96
11 88 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 50m 2:21.30
12 35 Milla Karttunen Raision Urheilijat 2005 05A220 50m 2:21.71
13 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 2:22.19
14 209 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 50m 2:22.49
15 79 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A262 50m 2:22.50
16 338 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura 2005 05A436 50m 2:22.61
17 66 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A237 50m 2:22.98
18 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 50m 2:23.65
19 203 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 50m 2:24.40
20 198 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 50m 2:24.92
21 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 2:25.62
22 219 Karine Gagnon Aurajoen Uinti 1985 85A154 50m 2:25.95
23 76 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 50m 2:26.61
24 213 Elsa Vira Aurajoen Uinti 2006 06A033 50m 2:27.41
25 240 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti 2006 06A551 50m 2:27.45
26 24 Veera Tall Porin Uimaseura 2005 05A638 50m 2:27.60
27 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A215 50m 2:28.92
28 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 50m 2:33.72
2005 05B147
29 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 50m 2:38.57
2003 03A985
30 235 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 50m 2:39.58
2006 06A436
31 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 2:40.53
2004 04B129
32 99 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A311 50m 2:41.42
33 80 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A548 50m 2:42.25
34 166 Erica Tomperi Nokian Pyry 2004 04A895 50m 2:42.35
35 95 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 50m 2:43.21
36 230 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 50m 2:48.65
37 222 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti 2004 04A559 50m 2:49.91
38 253 Ronja Maude Aurajoen Uinti 2005 05A886 50m 2:56.79
39 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 3:00.15
40 91 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A115 50m 3:21.86
41 263 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 50m
42 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 50m
43 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 50m
44 221 Aino Kurki Aurajoen Uinti 2005 05A264 50m
45 256 Emilia Pirttijärvi Aurajoen Uinti 2000 00B303 50m
46 340 Jessi Isomaa Loimaan Uimaseura 2004 04A704 50m
2019-04-19 10.15.44 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
7 200m Vapaauinti M, P14-P16
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 2:00.43
2 92 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A892 50m 2:02.39
3 31 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat 2004 04A100 50m 2:08.21
4 67 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A250 50m 2:12.54
5 229 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti 2004 04A845 50m 2:12.81
6 4 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat 2003 03A423 50m 2:16.49
7 72 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A513 50m 2:17.32
8 33 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat 2005 05A084 50m 2:17.41
9 96 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A517 50m 2:19.18
10 82 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A268 50m 2:22.29
11 93 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A377 50m 2:23.04
12 336 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura 2004 04A538 50m 2:28.65
13 63 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A465 50m 2:30.19
14 215 Einari Palmu Aurajoen Uinti 2004 04A395 50m 2:34.62
15 248 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti 2005 05A878 50m 2:35.96
16 224 Casper Leo Aurajoen Uinti 2004 04A635 50m 2:38.90
17 165 Topi Salminen Nokian Pyry 2004 04A856 50m 2:40.64
18 117 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A939 50m
19 218 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti 2004 04A425 50m
20 118 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A940 50m
21 216 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti 50m
2005 05A167
2019-04-19 10.15.44 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
8 50m Rintauinti N, T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 352 Charlotta Edelman Aboa Watersports 2001 01A845 50m 33.19
2 29 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 50m 33.44
3 197 Emilia Liven Aurajoen Uinti 2002 02A205 50m 33.73
4 1 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat 2003 03A037 50m 36.81
5 50 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A179 50m 37.04
6 198 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 50m 37.08
7 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 37.91
8 21 Ella Nore Porin Uimaseura 2002 02A880 50m 38.38
9 161 Anni Matikainen Nokian Pyry 2001 01A629 50m 38.74
10 58 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 50m 39.30
11 105 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 50m 40.99
12 174 Fanny Savia Nokian Pyry 2005 05A880 50m 41.21
13 162 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m 41.27
14 168 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 41.51
15 91 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A115 50m 42.63
16 76 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A089 50m 43.42
17 252 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 2006 06A602 50m 44.49
18 9 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat 2005 05B081 50m 45.10
19 245 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 50m 45.49
2007 07A281
20 262 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 50m 46.43
2007 07A468
21 169 Petra Soini Nokian Pyry 50m 46.50
2007 07A191
22 227 Linnea Koski Aurajoen Uinti 50m 46.63
2007 07A075
23 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 50m 47.43
2007 07A315
24 95 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 48.61
2006 06A212
25 3 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 2003 03A389 50m 48.95
26 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 49.34
27 261 Justiina Junnila Aurajoen Uinti 2007 07A471 50m 51.12
28 356 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura 2009 09A225 25m 51.51 LAT
29 120 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A731 50m 51.73
30 254 Laura Lilja Aurajoen Uinti 2004 04B140 50m 52.70
31 115 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A647 50m 53.00
32 349 Iina Koivisto Loimaan Uimaseura 2010 10A054 50m 53.56
33 181 Anni Lappalainen Nokian Pyry 2010 10A042 50m 53.70
34 125 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 50m 53.87
35 138 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 53.93
2010 10A135
36 130 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 50m 54.41
37 137 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m 54.99
38 116 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 50m 55.28
39 8 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 55.35
40 176 Hippu Rauhala Nokian Pyry 2010 10A021 50m 55.37
41 134 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 50m 55.86
42 139 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A118 50m 56.27
43 313 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 50m 56.80
44 302 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti 2008 08A585 50m 57.54
45 187 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 50m 57.57
46 308 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti 2008 08A600 50m 58.06
47 18 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2010 10A000 50m 59.59
48 184 Milja Juvonen Nokian Pyry 2007 07A723 50m 1:01.32
49 14 Emilia Inkeroinen Kouvolan Uimarit 2009 09A052 50m 1:01.54
50 140 Kia Kuusela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A337 50m 1:02.00
51 185 Lotta Malmelin Nokian Pyry 2009 09A212 50m 1:02.83
52 186 Iina Tieaho Nokian Pyry 2010 10A056 50m 1:04.00
53 280 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 50m 1:14.97
54 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m
2019-04-19 10.15.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
9 50m Rintauinti M, P11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 359 Ossi Oksa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1988 88A200 50m 28.33 LAT
2 42 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A027 50m 30.55
3 47 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A761 50m 30.66
4 43 Otto Rannikko Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
1999 99A384 50m 30.89
5 316 Oskari Arvo Aurajoen Uinti 2002 02A525 50m 31.29 LAT
6 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 31.39
7 199 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti 2001 01A613 50m 33.33
8 246 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti 2002 02B262 50m 36.86
9 208 Niko Viitala Aurajoen Uinti 2003 03A518 50m 37.13
10 86 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A834 50m 37.99
11 206 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2004 04A196 50m 38.12
12 96 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A517 50m 40.61
13 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 41.42
14 70 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A098 50m 41.74
15 223 Konsta Vainio Aurajoen Uinti 2005 05A299 50m 41.83
16 258 Paavo Rautava Aurajoen Uinti 2004 04B222 50m 42.60
17 294 Leevi Arvo Aurajoen Uinti 2004 04B307 50m 42.83
18 89 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A327 50m 44.06
19 173 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 46.02
20 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 2007 07A252 50m 47.22
21 157 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 2004 04B262 50m 48.05
22 259 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti 2005 05B022 50m 48.34
23 171 Iiro Räty Nokian Pyry 2006 06A452 50m 48.75
24 247 Romeo Manner Aurajoen Uinti 2008 08A104 50m 51.12
25 290 Erik Constable Aurajoen Uinti 2008 08A503 50m 51.65
26 232 Joonatan Davie Aurajoen Uinti 2006 06A283 50m 52.88
27 276 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti 2007 07A608 50m 53.62
28 182 Niilo Lappalainen Nokian Pyry 2011 11A010 50m 54.06
29 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 54.48
30 274 Ian Gonzalez Caton Aurajoen Uinti 2008 08A328 50m 55.25
31 270 Juuso Silfver Aurajoen Uinti 2007 07A547 50m 55.84
32 260 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti 2009 09A085 50m 56.21
33 129 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 56.54
34 17 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit-58 50m 59.28
2008 08A004
35 292 Niko Visuri Aurajoen Uinti 50m 1:00.86
2007 07A783
36 128 Niklas Honkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:01.57
2008 08A378
37 142 Roope Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A646 50m 1:06.76
38 188 Sisu Toiva Nokian Pyry 2009 09A400 50m 1:08.91
39 272 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti 2008 08A333 50m 1:13.67
40 136 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A645 50m 1:15.94
41 144 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 50m
2019-04-19 10.15.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
10 100m Selkäuinti N, T13, T11
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m 1:04.12
2 59 Paula Peltola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2001 01B032 50m 1:04.37
3 351 Hilla Kortetjärvi Aboa Watersports 1996 96A676 50m 1:04.70
4 51 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 50m 1:06.93
5 32 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 50m 1:07.52
6 55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A234 50m 1:08.50
7 85 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A254 50m 1:08.84
8 60 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A462 50m 1:10.02
9 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 1:10.49
10 204 Mari Ääri Aurajoen Uinti 1980 80A096 50m 1:10.68
11 30 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 50m 1:10.71
12 211 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 50m 1:10.76
13 163 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 50m 1:12.13
14 62 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 50m 1:12.20
15 75 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A278 50m 1:13.07
16 105 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A473 50m 1:13.80
17 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 1:17.20
18 23 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura 2005 05A602 50m 1:17.23
19 101 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 50m 1:17.77
20 214 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 50m 1:18.65
21 88 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A306 50m 1:18.97
22 16 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 50m 1:19.29
2007 07A087
23 81 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:19.87
2004 04A557
24 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 50m 1:20.06
25 172 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 1:20.81
26 100 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A630 50m 1:21.97
27 83 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 50m 1:24.49
28 335 Aino Kallio Loimaan Uimaseura 50m 1:24.57
2003 03A807
29 234 Veera Ele Aurajoen Uinti 50m 1:25.02
2006 06A310
30 110 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:25.48
2007 07A306
31 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 1:25.86
32 6 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 1:26.35
33 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 50m 1:26.47
34 264 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 50m 1:26.96
35 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 1:27.23
36 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 1:30.86
37 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 1:31.43
38 339 Iida Kallio Loimaan Uimaseura 2004 04A705 50m 1:31.81
39 179 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:32.78
40 345 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura 2007 07A314 50m 1:33.04
41 344 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura 2008 08A142 50m 1:33.85
42 279 Veera Knuutila Aurajoen Uinti 2008 08A346 50m 1:34.97
43 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 1:35.15
44 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 50m 1:35.31
45 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 1:36.07
46 13 Hilma Mannersalo Cetus Espoo 2008 08A357 50m 1:36.50
47 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A146 50m 1:36.91
48 343 Essi Kallio Loimaan Uimaseura 2008 08A044 50m 1:38.74
49 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 1:39.60
50 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 50m 1:40.31
51 39 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat 2008 08A047 50m 1:40.31
52 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 1:44.65
53 282 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 1:45.00
54 178 Lotta Laine Nokian Pyry 50m 1:45.20
2008 08A356
55 277 Elsa Constable Aurajoen Uinti 50m 1:45.71
2009 09A141
56 286 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti 50m 1:47.22
2007 07A703
57 183 Minttu Meskanen Nokian Pyry 50m 1:49.07
2008 08A445
58 131 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:49.92
2007 07A661
59 302 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti 2008 08A585 50m 1:50.97
60 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 1:53.39
61 266 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 50m 1:58.75
62 303 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 50m 2:02.27
63 281 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 2007 07A571 50m 2:09.39
64 358 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 50m 2:09.89 LAT
65 267 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 50m 2:10.89
66 313 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 50m
67 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 50m
68 45 Ida Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2000 00A573 50m
69 187 Anni Sorsa Nokian Pyry 50m
2010 10A058
70 350 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura 50m
2008 08A504
71 300 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 50m
2008 08A624
2019-04-19 10.15.46 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku
Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
11 100m Selkäuinti M, P14, P12
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A171 50m 1:01.08
2 31 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat 2004 04A100 50m 1:06.35
3 212 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti 2005 05A108 50m 1:07.25
4 64 Eemil Kankare Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A474 50m 1:08.45
5 72 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A513 50m 1:09.45
6 229 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti 2004 04A845 50m 1:10.09
7 255 Maksim Amosov Aurajoen Uinti 2005 05A932 50m 1:15.06
8 268 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti 2005 05B076 50m 1:15.24
9 232 Joonatan Davie Aurajoen Uinti 2006 06A283 50m 1:16.96
10 78 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A276 50m 1:17.62
11 97 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A235 50m 1:19.58
12 231 Felix Kandolin Aurajoen Uinti 2007 07A090 50m 1:19.92
13 122 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A760 50m 1:22.07
14 77 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A284 50m 1:24.38
15 73 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A077 50m 1:25.88
16 63 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A465 50m 1:26.17
17 154 Leevi Saarinen Uinti-Vakka 2006 06A231 50m 1:28.17
18 112 Julius Linde Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A322 50m 1:28.45
19 167 Casper Kvist Nokian Pyry 50m 1:29.32
2006 06A352
20 10 Robert Cranston Nummelan Kisaajat 50m 1:29.53
2006 06B034
21 119 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:30.06
2007 07A384
22 236 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti 2006 06A458 50m 1:30.28
23 224 Casper Leo Aurajoen Uinti 2004 04A635 50m 1:30.33
24 141 Dilen Jalonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06B040 50m 1:32.73
25 104 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 50m 1:34.27
26 180 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 1:35.61
27 12 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat 2007 07A942 50m 1:36.42
28 114 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A367 50m 1:37.77
29 118 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:39.15
2005 05A940
30 271 Thomas Korvela Aurajoen Uinti 2005 05B071 50m 1:40.16
31 250 Peter Kanninen Aurajoen Uinti 2006 06A587 50m 1:41.57
32 133 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m 1:44.39
33 117 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A939 50m 1:46.33
34 265 Kasper Vira Aurajoen Uinti 2006 06A821 50m 1:47.76
35 242 Alvar Kankare Aurajoen Uinti 2007 07A252 50m 1:47.83
36 269 Nikke Laine Aurajoen Uinti 2007 07A548 50m 1:48.86
37 107 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A532 50m 1:49.34
38 287 Robert Pukki Aurajoen Uinti 2007 07A716 50m 1:54.19
39 278 Kristian Raski Aurajoen Uinti 2006 06A871 50m 1:57.08
40 291 Oliver Rautala Aurajoen Uinti 2007 07A782 50m 1:59.42