2019-04-20   10:36:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
28 200m Sekauinti N, T12, T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m 2:29.75
2 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 2:37.13
3 15 Miia Hurskainen Kuopion Uimaseura 1992 92A228 50m 2:37.19
4 338 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura 2005 05A436 50m 2:40.40
5 228 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti 2005 05A538 50m 2:43.83
6 101 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A146 50m 2:46.14
7 164 Jenna Nousiainen Nokian Pyry 2005 05A555 50m 2:50.64
8 83 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 50m 2:55.84
9 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 2:55.85
10 6 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 2:58.45
11 169 Petra Soini Nokian Pyry 2007 07A191 50m 3:02.47
12 235 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti 2006 06A436 50m 3:03.84
13 74 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A013 50m 3:04.93
14 123 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A507 50m 3:05.49
15 110 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A306 50m 3:09.24
16 245 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 50m 3:11.38
17 262 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 2007 07A468 50m 3:13.81
18 108 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A278 50m 3:14.36
19 261 Justiina Junnila Aurajoen Uinti 50m 3:14.72
2007 07A471
20 264 Nella Imponen Aurajoen Uinti 50m 3:15.44
2007 07A517
21 106 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 3:17.96
2007 07A285
22 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 50m 3:21.21
23 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 3:25.87
24 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 50m 3:29.43
25 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 3:30.31
26 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 3:30.36
27 39 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat 50m 3:43.21
2008 08A047
28 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 3:43.46
2008 08A146
29 14 Emilia Inkeroinen Kouvolan Uimarit 2009 09A052 50m 4:06.80
30 277 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 50m
31 342 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura 2008 08A029 50m
32 297 Anu Tolvanen Aurajoen Uinti 1982 82A131 50m
33 356 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura 2009 09A225 50m LAT
34 134 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 50m
2019-04-19 10.15.57 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner