2019-06-20   01:43:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
26 50m Vapaauinti N, T10, T9
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 46 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A080 50m 26.30
2 26 Anna Vira Raision Urheilijat 2002 02A074 50m 27.56
3 353 Emilie Pärnänen Aboa Watersports 2002 02A541 50m 28.00
4 58 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 50m 28.06
5 196 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 50m 28.64
6 198 Helmi Heinonen Aurajoen Uinti 2002 02A204 50m 28.89
7 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 29.30
8 61 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A461 50m 29.37
9 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A215 50m 29.54
10 197 Emilia Liven Aurajoen Uinti 2002 02A205 50m 29.71
11 69 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A294 50m 29.79
12 203 Alida Öhberg Aurajoen Uinti 2002 02A627 50m 29.83
13 60 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A462 50m 29.83
14 168 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 29.94
15 36 Sini Mäkilä Raision Urheilijat 2006 06A201 50m 30.21
16 24 Veera Tall Porin Uimaseura 2005 05A638 50m 30.44
17 217 Lotta Aho Aurajoen Uinti 2000 00B236 50m 30.48
18 220 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 2005 05A269 50m 30.59
19 161 Anni Matikainen Nokian Pyry 50m 30.72
2001 01A629
20 85 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 30.80
2005 05A254
21 162 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m 30.89
22 87 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A308 50m 31.12
23 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 31.30
24 100 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A630 50m 31.52
25 23 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura 50m 31.67
2005 05A602
26 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 50m 31.95
2005 05B007
27 202 Pilvi Österman Aurajoen Uinti 50m 32.04
2005 05A026
28 222 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti 50m 32.42
2004 04A559
29 3 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 50m 32.50
2003 03A389
30 227 Linnea Koski Aurajoen Uinti 50m 32.83
2007 07A075
31 9 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat 50m 32.94
2005 05B081
32 80 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 34.34
2004 04A548
33 264 Nella Imponen Aurajoen Uinti 2007 07A517 50m 35.71
34 293 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 50m 35.81
35 120 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A731 50m 37.28
36 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 37.33
37 254 Laura Lilja Aurajoen Uinti 2004 04B140 50m 37.88
38 263 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti 2004 04B245 50m 38.23
39 8 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 39.97
40 186 Iina Tieaho Nokian Pyry 2010 10A056 50m 42.00
41 115 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A647 50m 43.48
42 138 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A135 50m 44.14
43 284 Laura Toivonen Aurajoen Uinti 2010 10A035 50m 44.32
44 18 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2010 10A000 50m 44.66
45 267 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 50m 45.37
46 139 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A118 50m 46.24
47 266 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 2007 07A532 50m 46.25
48 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 46.99
49 281 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 2007 07A571 50m 47.57
50 303 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 50m 50.86
51 306 Inkeri Rinnola Aurajoen Uinti 2010 10A126 50m 51.28
52 296 Sofia Ahvas Aurajoen Uinti 2010 10A077 50m 55.18
53 159 Vilma Tolvanen Laitilan Jyske 2009 09A469 50m 58.26
54 310 Joanna Fernández
Mieronkoski
Aurajoen Uinti 2009 09A461 50m 59.23
55 160 Essi Wallin Laitilan Jyske 2007 07B009 50m
2019-04-19 10.15.55 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner