2019-06-20   01:11:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
16 100m Vapaauinti N, T12, T10
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 29 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 50m 58.50
2 20 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 1:00.46
3 51 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A301 50m 1:00.76
4 28 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 1:00.76
5 58 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A442 50m 1:01.10
6 79 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A262 50m 1:01.84
7 201 Janette Setälä Aurajoen Uinti 2001 01A847 50m 1:02.04
8 62 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 50m 1:02.11
9 55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A234 50m 1:02.44
10 30 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 50m 1:02.73
11 19 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 1:02.74
12 211 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti 2005 05A070 50m 1:02.76
13 61 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A461 50m 1:03.15
14 196 Julia Koivisto Aurajoen Uinti 2002 02A092 50m 1:03.45
15 85 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A254 50m 1:03.61
16 209 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti 2004 04A243 50m 1:03.82
17 87 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A308 50m 1:03.91
18 1 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat 2003 03A037 50m 1:03.92
19 56 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A103 50m 1:04.01
20 35 Milla Karttunen Raision Urheilijat 2005 05A220 50m 1:04.86
21 207 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti 2004 04A194 50m 1:05.02
22 65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2003 03A483 50m 1:05.41
23 24 Veera Tall Porin Uimaseura 50m 1:05.48
2005 05A638
24 75 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:05.75
2005 05A278
25 71 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A215 50m 1:06.12
26 2 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 1:06.13
27 210 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti 2007 07A001 50m 1:06.35
28 90 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A338 50m 1:06.51
29 162 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m 1:06.54
30 200 Olivia Koski Aurajoen Uinti 2002 02A391 50m 1:06.73
31 69 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A294 50m 1:07.09
32 76 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:07.42
2006 06A089
33 34 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 50m 1:07.53
34 214 Ella Alanko Aurajoen Uinti 2003 03A643 50m 1:07.90
35 170 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 1:08.32
36 81 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A557 50m 1:09.04
37 83 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A266 50m 1:09.13
38 220 Emma Nieminen Aurajoen Uinti 2005 05A269 50m 1:09.14
39 225 Peppi Kolari Aurajoen Uinti 2003 03A985 50m 1:09.66
40 21 Ella Nore Porin Uimaseura 2002 02A880 50m 1:09.70
41 123 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A507 50m 1:10.58
42 100 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2005 05A630 50m 1:10.91
43 95 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A212 50m 1:10.96
44 226 Ronja Vilska Aurajoen Uinti 2006 06A239 50m 1:11.20
45 234 Veera Ele Aurajoen Uinti 2006 06A310 50m 1:11.41
46 111 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04B129 50m 1:11.85
47 74 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A013 50m 1:11.89
48 6 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 1:11.94
49 3 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat 2003 03A389 50m 1:12.11
50 222 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti 2004 04A559 50m 1:12.36
51 289 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti 2005 05B147 50m 1:12.36
52 172 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 1:12.70
53 5 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 50m 1:13.14
54 245 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti 2007 07A281 50m 1:13.43
55 16 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 2007 07A087 50m 1:13.52
56 257 Viivi Laiho Aurajoen Uinti 2005 05B007 50m 1:13.82
57 253 Ronja Maude Aurajoen Uinti 2005 05A886 50m 1:13.83
58 99 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A311 50m 1:14.07
59 108 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A278 50m 1:14.10
60 262 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti 2007 07A468 50m 1:14.31
61 102 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A392 50m 1:14.46
62 110 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:14.80
2007 07A306
63 132 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 1:14.83
64 221 Aino Kurki Aurajoen Uinti 2005 05A264 50m 1:15.46
65 337 Venla Holma Loimaan Uimaseura 2008 08A016 50m 1:15.67
66 230 Emma Haapanen Aurajoen Uinti 2006 06A249 50m 1:18.08
67 339 Iida Kallio Loimaan Uimaseura 2004 04A705 50m 1:18.60
68 106 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A285 50m 1:18.91
69 13 Hilma Mannersalo Cetus Espoo 2008 08A357 50m 1:19.23
70 345 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura 2007 07A314 50m 1:19.33
71 179 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:19.39
72 293 Sara Elomäki Aurajoen Uinti 2006 06B010 50m 1:20.36
73 249 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti 2007 07A315 50m 1:20.83
74 127 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 1:21.13
75 176 Hippu Rauhala Nokian Pyry 2010 10A021 50m 1:22.73
76 354 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere 2008 08A388 25m 1:22.78
77 238 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 50m 1:23.04
78 277 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 50m 1:23.19
79 116 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 50m 1:24.37
80 120 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A731 50m 1:24.53
81 113 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A146 50m 1:24.63
82 130 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 50m 1:25.35
83 125 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 50m 1:25.92
84 155 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka 2007 07A206 50m 1:26.19
85 121 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 1:26.68
86 282 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 1:28.84
87 342 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura 2008 08A029 50m 1:29.27
88 252 Elina Toivonen Aurajoen Uinti 2006 06A602 50m 1:29.27
89 184 Milja Juvonen Nokian Pyry 2007 07A723 50m 1:30.26
90 344 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura 2008 08A142 50m 1:31.21
91 187 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 50m 1:31.60
92 313 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti 2005 05B225 50m 1:31.92
93 186 Iina Tieaho Nokian Pyry 2010 10A056 50m 1:32.43
94 115 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A647 50m 1:33.61
95 254 Laura Lilja Aurajoen Uinti 50m 1:33.71
2004 04B140
96 183 Minttu Meskanen Nokian Pyry 50m 1:34.35
2008 08A445
97 137 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:34.48
2009 09A390
98 135 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 1:35.19
99 181 Anni Lappalainen Nokian Pyry 2010 10A042 50m 1:35.49
100 178 Lotta Laine Nokian Pyry 2008 08A356 50m 1:36.02
101 286 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti 2007 07A703 50m 1:37.31
102 343 Essi Kallio Loimaan Uimaseura 2008 08A044 50m 1:38.13
103 284 Laura Toivonen Aurajoen Uinti 2010 10A035 50m 1:39.80
104 358 Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A522 50m 1:39.84 LAT
105 281 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti 2007 07A571 50m 1:40.16
106 138 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A135 50m 1:40.25
107 266 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti 50m 1:41.15
2007 07A532
108 131 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:41.18
2007 07A661
109 280 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 50m 1:41.54
110 350 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura 2008 08A504 50m 1:41.97
111 18 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit-58 2010 10A000 50m 1:42.84
112 134 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 50m 1:44.08
113 302 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti 2008 08A585 50m 1:44.43
114 140 Kia Kuusela Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A337 50m 1:44.94
115 11 Viliina Sundberg Nummelan Kisaajat 2006 06B104 50m 1:45.50
116 308 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti 2008 08A600 50m 1:45.80
117 267 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti 2008 08A303 50m 1:46.15
118 303 Kira Viitanen Aurajoen Uinti 2006 06B028 50m 1:48.11
119 160 Essi Wallin Laitilan Jyske 2007 07B009 50m
120 297 Anu Tolvanen Aurajoen Uinti 1982 82A131 50m
121 139 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2010 10A118 50m
122 300 Ida Nelimarkka Aurajoen Uinti 2008 08A624 50m
2019-04-19 10.15.50 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner