2020-01-19   04:09:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hørsholm Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

25-05-2019

6_S
Løb 6, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
92  Tullberg Sebastian  2000  HØRSHOLM  0073AC  50 m  24.76   
192  Lentz Frederik Riedel  2001  GLADSAXE  0187AN  50 m  24.97   
94  Tullberg Alexander  2003  HØRSHOLM  0377AA  50 m  26.18   
93  Steenberg Rasmus  2000  HØRSHOLM  0021AB  50 m  26.47   
194  Grubert Alfred August  2001  GLADSAXE  0197AI  50 m  26.82   
141  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  50 m  26.87   
277  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  50 m  26.88   
279  Høgenhaug Thomas  2003  SØLLERØD  0391AG  50 m  27.65   
58  Hartvig Asger Væver  2002  HØRSHOLM  0277AB  50 m  27.74   
10  57  Haugbølle Martin Vennick  2001  HØRSHOLM  0155AE  50 m  27.84   
11  193  Vestergaard Mathias  2001  GLADSAXE  0175AC  50 m  27.85   
12  397  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  28.10   
13  196  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  50 m  28.12   
14  415  Steenberg Emil  2002  HØRSHOLM  0229AC  50 m  28.29   
15  242  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  50 m  28.39   
16  263  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  50 m  28.46   
17  391  Kirchhoff Carl  2002  HILLERØD  0257AL  50 m  28.46   
18  195  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  50 m  28.54   
19  71  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  50 m  28.66   
20  243  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  28.85   
21  230  Sandbeck Bjørn  1999  GENTOFTE  9957AB  50 m  29.31   
22  246  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  50 m  29.32   
23  390  Blidarevic Simon  2002  HILLERØD  0289AB  50 m  29.38   
24  35  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  29.60   
25  264  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  29.90   
26  95  Bødtker Carl-Johan  2003  HØRSHOLM  0321AN  50 m  30.35   
27  134  Simonsen Bjørn Sabroe  2000  HERLUFSHOL  0093AV  50 m  31.06   
28  241  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  50 m  31.36   
29  245  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  50 m  31.48   
30  96  Samson Marcus Elkjær  2003  HØRSHOLM  0319AG  50 m  31.62   
31  223  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  50 m  31.70   
32  69  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  50 m  32.10   
33  75  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  50 m  32.27   
34  271  Smith Kasper Milton  2003  SØLLERØD  0343AM  50 m  32.48   
35  306  Larsen Emil Gudum  2004  SØLLERØD  0479AR  50 m  32.75   
36  184  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  33.06   
37  262  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  33.61   
38  24  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  50 m  33.76   
39  254  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  50 m  33.94   
40  256  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  50 m  33.99   
41  36  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  34.08   
42  232  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  34.16   
43  180  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  50 m  34.24   
44  133  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  50 m  34.49   
45  269  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  50 m  34.64   
46  200  Nielsen Mattias Sand  2005  GLADSAXE  0541AB  50 m  35.03   
47  304  Bjerg Sebastian R.  2007  SØLLERØD  0767AC  50 m  35.42   
48  179  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  50 m  35.55   
49  148  Meisner Sylvester Wichmann  2005  HERLUFSHOL  0567AJ  50 m  35.57   
50  208  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  35.75   
51  199  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  36.18   
52  181  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  50 m  36.47   
53  305  Andersen Thor  2007  SØLLERØD  0735AE  50 m  36.58   
54  177  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  50 m  38.73   
55  214  Svedal Andreas Ellgaard  2006  GENTOFTE  0631AF  50 m  39.00   
56  258  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM  0541AP  50 m  39.03   
57  251  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  50 m  40.10   
58  86  El-Nagdy Noah  2007  HØRSHOLM  0707AJ  50 m  40.68   
59  182  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  50 m  41.13   
60  107  Kofoed Emil Arnum  2008  HØRSHOLM  0867AH  50 m  44.95   
61  79  Magnussen Anton  2006  HØRSHOLM  0619AP  50 m  45.14   
62  292  Paaske Johan  2007  SØLLERØD  0719AG  50 m  46.51   
63  285  Scheel Carl August  2009  SØLLERØD  0995AF  50 m  48.07   
64  131  Jørgensen Aksel Bryde  2005  HERLUFSHOL  0569AJ  50 m  48.81   
65  183  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  50 m  50.28   
66  296  Aaby Mads Bruhn  2008  SØLLERØD  0855AA  50 m  52.23   
67  284  Drucker August  2009  SØLLERØD  0909AH  50 m  54.41   
68  106  Blöndal Emil Tvedergaard  2008  HØRSHOLM  0877AH  50 m     
69  253  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 maj 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  08:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark