2020-08-07   02:21:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hørsholm Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

25-05-2019

3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
278  Tversted Martha Vitus  2002  SØLLERØD  0202AE  50 m  1:15.72   
234  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  50 m  1:16.79   
356  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  1:18.13   
348  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  1:18.34   
353  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  1:18.78   
275  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  50 m  1:19.22   
360  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  1:19.28   
270  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  50 m  1:19.80   
202  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  50 m  1:20.32   
10  359  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:22.16   
11  272  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  50 m  1:23.16   
12  351  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  1:23.21   
13  229  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  50 m  1:23.29   
14  267  Larsen Frederikke  2005  SØLLERØD  0524AS  50 m  1:23.76   
15  187  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  50 m  1:23.90   
16  153  Skjøth-Rasmussen Mathilde  2003  HELSINGØR  0352AD  50 m  1:24.47   
17  156  Glud Mathilde Syberg  2004  HELSINGØR  0492AV  50 m  1:25.08   
18  64  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  50 m  1:25.33   
19  249  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  50 m  1:25.57   
20  204  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  50 m  1:26.58   
21  139  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  50 m  1:28.69   
22  160  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  50 m  1:29.42   
23  248  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  50 m  1:29.70   
24  213  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  1:30.09   
25  211  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  1:30.84   
26  44  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  50 m  1:33.03   
27  257  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  50 m  1:33.41   
28  159  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  50 m  1:33.76   
29  63  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  50 m  1:34.25   
30  66  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  50 m  1:35.26   
31  250  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  50 m  1:36.71   
32  77  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  50 m  1:38.46   
33  135  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  50 m  1:38.78   
34  291  Heegaard Helene  2007  SØLLERØD  0794AN  50 m  1:39.37   
35  149  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL  0854AD  50 m  1:39.54   
36  172  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  50 m  1:40.14   
37  294  Aaby Katrine Bruhn  2007  SØLLERØD  0756AF  50 m  1:40.83   
38  167  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  50 m  1:42.69   
39  259  Larsen Sofie  2005  DRAGSHOLM  0574AZ  50 m  1:42.75   
40  65  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  1:45.22   
41  176  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m  1:45.41   
42  174  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  1:49.40   
43  295  Krogsgaard Laura  2007  SØLLERØD  0756AP  50 m  1:49.72   
44  300  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  50 m  1:50.03   
45  168  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  1:50.36   
46  171  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  50 m  1:50.97   
47  173  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  50 m  1:51.37   
48  299  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  50 m  1:51.47   
49  293  Rosenquist Karoline  2008  SØLLERØD  0812AO  50 m  1:51.81   
50  164  Solhart Rosa Rank  2007  GLADSAXE  0762AD  50 m  1:57.23   
51  302  Munk-Hansen Pauline  2008  SØLLERØD  0892AF  50 m  1:57.92   
52  289  Brøndum Emma  2007  SØLLERØD  0716AP  50 m  1:58.07   
53  84  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  50 m  2:01.91   
54  282  Drengsgaard Anna Heiberg  2008  SØLLERØD  0832AK  50 m  2:03.37   
55  169  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  50 m  2:03.64   
56  83  Kohl Ida Fiala  2008  HØRSHOLM  0808AI  50 m  2:04.64   
57  80  Schnabl Camilla  2008  HØRSHOLM  0832AJ  50 m  2:06.26   
58  281  Pedersen Anna Bjerre  2009  SØLLERØD  0936AG  50 m  2:10.53   
59  103  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  50 m  2:16.85   
60  109  Overgaard Agnethe  2010  HØRSHOLM  1088AC  50 m  2:26.86   
61  53  Franco-Koed Rosa May  2009  HØRSHOLM  0998AI  50 m     
62  261  Kjærulf Liva Heitmann  2009  DRAGSHOLM  0910AK  50 m     
63  413  Semklo Julia  2011  HØRSHOLM  1158AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 maj 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  08:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark