2020-01-19   03:03:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hørsholm Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

25-05-2019

2_S
Løb 2, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  50 m  2:16.28   
195  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  50 m  2:17.06   
277  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  50 m  2:18.68   
191  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  50 m  2:18.82   
56  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  50 m  2:22.05   
196  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  50 m  2:22.54   
243  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  50 m  2:23.22   
141  Løhr Magnus  2001  HERLUFSHOL  0173AJ  50 m  2:24.38   
26  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  2:27.07   
10  264  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  50 m  2:30.69   
11  31  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  2:31.32   
12  190  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  50 m  2:31.71   
13  235  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  2:32.94   
14  262  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  50 m  2:34.03   
15  133  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  50 m  2:36.23   
16  40  Houman Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  50 m  2:37.12   
17  39  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  2:37.92   
18  271  Smith Kasper Milton  2003  SØLLERØD  0343AM  50 m  2:41.14   
19  207  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  2:41.88   
20  220  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  50 m  2:43.85   
21  269  Sandbjerg Frederik  2004  SØLLERØD  0477AL  50 m  2:45.20   
22  179  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  50 m  2:45.93   
23  304  Bjerg Sebastian R.  2007  SØLLERØD  0767AC  50 m  2:49.07   
24  60  Nørby Alexander  2006  HØRSHOLM  0617AB  50 m  2:49.35   
25  180  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  50 m  2:49.92   
26  76  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  50 m  2:50.61   
27  223  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  50 m  2:51.14   
28  24  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  50 m  2:52.45  EFT 
29  38  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  2:56.71   
30  131  Jørgensen Aksel Bryde  2005  HERLUFSHOL  0569AJ  50 m  3:01.31   
31  258  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM  0541AP  50 m  3:01.93   
32  226  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  50 m  3:02.17   
33  199  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  3:03.39   
34  218  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  50 m  3:04.23   
35  305  Andersen Thor  2007  SØLLERØD  0735AE  50 m  3:08.02   
36  214  Svedal Andreas Ellgaard  2006  GENTOFTE  0631AF  50 m  3:15.86   
37  296  Aaby Mads Bruhn  2008  SØLLERØD  0855AA  50 m  3:22.73   
38  287  Ege Emil Weien  2006  SØLLERØD  0637AN  50 m  3:25.96   
39  301  Hertz Nicolai  2007  SØLLERØD  0767AI  50 m  3:29.81   
40  253  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  50 m  3:35.05   
41  292  Paaske Johan  2007  SØLLERØD  0719AG  50 m  3:42.99   
42  284  Drucker August  2009  SØLLERØD  0909AH  50 m  3:59.70   
43  285  Scheel Carl August  2009  SØLLERØD  0995AF  50 m  4:02.26   
44  260  Pedersen Luca Scharling  2007  DRAGSHOLM  0739AM  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 maj 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  08:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark