2020-01-27   01:54:27
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hørsholm Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

25-05-2019

1_S
Løb 1, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
189  Aarestrup Zenia  2001  GLADSAXE  0104AS  50 m  2:25.72   
324  Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  50 m  2:30.02   
188  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  50 m  2:31.27   
233  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  50 m  2:32.09   
97  Jakobsen Marina Nissen  2000  HØRSHOLM  0022AI  50 m  2:34.51   
275  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  50 m  2:37.59   
376  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  2:37.73   
225  Vang-Jensen Caroline  2003  GENTOFTE  0392AB  50 m  2:40.77   
359  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  2:40.81   
10  276  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  50 m  2:41.31   
11  54  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  50 m  2:42.05   
12  27  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  50 m  2:42.87   
13  322  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  50 m  2:43.15   
14  163  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  50 m  2:43.73   
15  357  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  2:46.18   
16  25  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  2:47.08   
17  320  Jensen Isabella Ravn  2004  LYNGBY  0404AM  50 m  2:47.09   
18  252  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  50 m  2:52.27   
19  209  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  2:54.81   
20  157  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  50 m  2:55.17   
21  274  Hvid Signe Munk  2006  SØLLERØD  0636AO  50 m  3:01.89   
22  300  Borchorst Molly  2007  SØLLERØD  0788AG  50 m  3:04.23   
23  45  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  50 m  3:04.87   
24  145  Visler Mie  2006  HERLUFSHOL  0626AI  50 m  3:07.32   
25  42  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  50 m  3:07.84   
26  291  Heegaard Helene  2007  SØLLERØD  0794AN  50 m  3:12.92   
27  138  Jørgensen Frederikke  2007  HERLUFSHOL  0722AP  50 m  3:14.96   
28  43  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  50 m  3:15.49   
29  283  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  50 m  3:15.67   
30  222  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  50 m  3:17.03   
31  162  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  50 m  3:19.08   
32  259  Larsen Sofie  2005  DRAGSHOLM  0574AZ  50 m  3:19.13   
33  175  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  50 m  3:25.16   
34  219  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  50 m  3:26.61   
35  147  Birgisdottir Sigrún  2007  HERLUFSHOL  0712AP  50 m  3:28.12   
36  294  Aaby Katrine Bruhn  2007  SØLLERØD  0756AF  50 m  3:28.53   
37  231  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  50 m  3:28.97   
38  302  Munk-Hansen Pauline  2008  SØLLERØD  0892AF  50 m  3:35.61   
39  295  Krogsgaard Laura  2007  SØLLERØD  0756AP  50 m  3:36.73   
40  289  Brøndum Emma  2007  SØLLERØD  0716AP  50 m  3:37.68   
41  169  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  50 m  3:37.88   
42  290  Nørskov Emma  2009  SØLLERØD  0956AC  50 m  3:39.15   
43  299  Halskov Mia  2009  SØLLERØD  0916AC  50 m  3:42.56   
44  146  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL  0786AJ  50 m  3:48.87   
45  281  Pedersen Anna Bjerre  2009  SØLLERØD  0936AG  50 m  3:52.64   
46  282  Drengsgaard Anna Heiberg  2008  SØLLERØD  0832AK  50 m  3:55.15   
47  288  Støttrup-Andersen Emilie  2008  SØLLERØD  0816AP  50 m  3:57.93   
48  170  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  50 m  4:38.72   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  25 maj 2019 
Licens til Hørsholm Svømmeforening  Udskriftstidspunkt  08:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark