Ohjelma Hørsholm Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:25.72 | |
2 | 324 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:30.02 | |
3 | 188 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:31.27 | |
4 | 233 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:32.09 | |
5 | 97 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:34.51 | |
6 | 275 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 2:37.59 | |
7 | 376 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:37.73 | |
8 | 225 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:40.77 | |
9 | 359 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:40.81 | |
10 | 276 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 2:41.31 | |
11 | 54 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:42.05 | |
12 | 27 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:42.87 | |
13 | 322 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:43.15 | |
14 | 163 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 2:43.73 | |
15 | 357 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:46.18 | |
16 | 25 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:47.08 | |
17 | 320 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:47.09 | |
18 | 252 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:52.27 | |
19 | 209 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 2:54.81 | |
20 | 157 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:55.17 | |
21 | 274 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 3:01.89 | |
22 | 300 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:04.23 | |
23 | 45 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 3:04.87 | |
24 | 145 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 3:07.32 | |
25 | 42 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:07.84 | |
26 | 291 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:12.92 | |
27 | 138 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | 3:14.96 | |
28 | 43 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 3:15.49 | |
29 | 283 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 3:15.67 | |
30 | 222 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 3:17.03 | |
31 | 162 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:19.08 | |
32 | 259 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 3:19.13 | |
33 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 3:25.16 | |
34 | 219 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 50 m | 3:26.61 | |
35 | 147 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 3:28.12 | |
36 | 294 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:28.53 | |
37 | 231 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 50 m | 3:28.97 | |
38 | 302 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 3:35.61 | |
39 | 295 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 3:36.73 | |
40 | 289 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 3:37.68 | |
41 | 169 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 3:37.88 | |
42 | 290 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 3:39.15 | |
43 | 299 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 3:42.56 | |
44 | 146 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 3:48.87 | |
45 | 281 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 3:52.64 | |
46 | 282 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 50 m | 3:55.15 | |
47 | 288 | Støttrup-Andersen Emilie | 2008 | SØLLERØD | 0816AP | 50 m | 3:57.93 | |
48 | 170 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 4:38.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 maj 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:04 |