Ohjelma Vårsimiaden 2019, Skuru
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholm Simförbund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 5 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
2 |
|
Cassandra Strömquist Tampella |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:49.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
3 |
|
Anna Malmring |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:35.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Tilda Stigson |
2006 |
SKURU IK |
1:36.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Eleonora Gabrielsson |
2006 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
1 |
|
Emma Goulet |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:30.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:29.01 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Linnéa Ågren Lundman |
2006 |
DANDERYD |
1:27.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Mira Nelin |
2006 |
SK NEPTUN |
1:28.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
SALTSJÖB |
1:29.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Rebecca Friberg |
2006 |
SK NEPTUN |
1:34.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
SKURU IK |
1:23.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Hanna Bolinder |
2006 |
DANDERYD |
1:19.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Mikaela Erneholm |
2006 |
DANDERYD |
1:15.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Astrid Öhlén |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:16.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
5 |
|
Iris Wik |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:20.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Agnes Arver |
2006 |
DANDERYD |
1:24.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
1 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
SK NEPTUN |
1:15.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Agnes Salmi |
2006 |
SKURU IK |
1:13.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
SALTSJÖB |
1:12.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
SKURU IK |
1:12.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Julia Anttila |
2006 |
DANDERYD |
1:14.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
6 |
|
Ella Holmberg |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:15.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
1 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
SK NEPTUN |
1:11.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2 |
|
Carla Rollvén |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:10.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
4 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:11.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
SK NEPTUN |
1:11.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
1 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
1:10.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:09.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Nora Kovacs |
2006 |
SKURU IK |
1:08.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
4 |
|
Stella Egmar |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:08.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
1:09.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
6 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:10.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
DANDERYD |
1:06.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
1:05.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
1:02.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:04.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
1:05.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:07.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-05 08:24:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|