Program for Vårsimiaden 2019, Skuru
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholm Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 5 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC8706 |
25m |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Pelle Wanhainen |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AL0706 |
25m |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Marcus Lundgren |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN1506 |
25m |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
4 |
240 |
|
William Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5506 |
25m |
1:07.69 |
|
|
|
|
|
5 |
242 |
|
Anton Jöngren |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5706 |
25m |
1:07.77 |
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Christos Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI7106 |
25m |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Gabriel Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AS0506 |
50m |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Adam Joseph Michel |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AS8306 |
50m |
1:10.21 |
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Walter Herulf |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN3506 |
25m |
1:10.55 |
|
|
|
|
|
10 |
243 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AE5706 |
25m |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
11 |
105 |
|
Alexander Trindade |
Simklubben Neptun |
2006 |
AP6106 |
25m |
1:11.20 |
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Axel Skott Storheden |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI3506 |
25m |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
13 |
247 |
|
Oliver Geaney |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AH0506 |
25m |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
14 |
268 |
|
Wilmer Riisgaard |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR1506 |
25m |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Allan Herulf |
Simklubben Neptun |
2006 |
AN4506 |
25m |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Tee Thern |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC3106 |
25m |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Ludvig Löfström |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI4506 |
25m |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
18 |
199 |
|
Eskil Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AE3506 |
25m |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
19 |
273 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
1:17.98 |
|
|
|
|
|
20 |
264 |
|
Noah Alm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AN1906 |
25m |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
21 |
249 |
|
Nathanael Alexandersson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AJ7706 |
25m |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Henrik Viberg |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AF7106 |
25m |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
23 |
8 |
|
Vilmer Sundman |
Danderyds Simförening |
2006 |
AT0706 |
25m |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
24 |
222 |
|
Xander Nolte |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AW4506 |
25m |
1:27.05 |
|
|
|
|
|
25 |
42 |
|
William Westerberg |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AV6306 |
25m |
1:28.27 |
|
|
|
|
|
26 |
43 |
|
Axel Nyman |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AW5706 |
25m |
1:40.48 |
|
|
|
|
|
27 |
194 |
|
vera willers |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
32 |
|
Emil Fällgren |
Lidingö Simklubb |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-30 13:04:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|