Program för NUSS 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 28/6 Klockan 16.00.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjäril Damer 11 o Y
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NUSS Rek |
33.01 |
|
Boiana Gradinarska |
2004 |
|
SWE |
Norrköping |
|
2015-07-06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
|
Thea Rineholm |
2009 |
LASS |
53.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
3 |
|
Elisabeth Xu |
2008 |
NKK |
50.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
4 |
|
Agnes Fahlström |
2009 |
MOTALA SS |
49.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
5 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
ÖSA |
49.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
6 |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
ÖSA |
53.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
7 |
|
Maja Englund |
2010 |
GRUMS SS |
1:02.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjäril Damer 11 o Y |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
1 |
|
Nellie Johansson Jöngren |
2009 |
LASS |
47.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2 |
|
Emmie jakobsson |
2010 |
NKK |
46.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
|
Tilde Rilvén |
2008 |
ÖSA |
41.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Elin Axelsson |
2008 |
LASS |
40.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
5 |
|
Tilda Larsson |
2008 |
LASS |
41.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
6 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
VÄSTERÅS |
46.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
7 |
|
Moa Granzell |
2008 |
KARLSTAD |
47.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
8 |
|
Lovisa Comstedt |
2009 |
LASS |
47.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjäril Damer 11 o Y |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Ester Sainz |
2008 |
JÖNKÖPING |
40.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
|
Alice Björnholm |
2008 |
LASS |
39.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Sofia Holmqvist |
2008 |
LASS |
38.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
ELFSBORG |
37.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
5 |
|
Matilda Larsson |
2008 |
ÖSA |
56.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
6 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
39.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
7 |
|
Sigrid Alvehus |
2008 |
LASS |
40.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
8 |
|
Moa Englund |
2008 |
GRUMS SS |
40.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 15:03:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|