Program for Regionsmesterskab Langbane - Region Syd
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | H2Odense Pige | 2005 | ODENSE | 50 m | 4:58.18 | ||
2 | 193 | Sønderborg Piger | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | 5:09.50 | ||
3 | 227 | Rsk Piger 1 | 0 | RINGE | 50 m | 5:15.00 | ||
4 | 214 | Ksk 1 Piger | 0 | KOLDING | 50 m | 5:18.80 | ||
5 | 115 | Delta Piger | 2005 | DELTA | 50 m | 5:27.93 | ||
6 | 59 | Nyborg Piger 2 | 2005 | NYBORG | 50 m | 6:14.68 | ||
7 | 215 | Ksk 2 Piger | 0 | KOLDING | 50 m | 6:15.10 | ||
8 | 21 | Vejle 1 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
9 | 56 | Nyborg Piger 1 | 2005 | NYBORG | 50 m | |||
10 | 228 | Rsk Piger 2 | 0 | RINGE | 50 m | |||
11 | 175 | Hovedstadens T1 Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:47.57 | EXT | |
12 | 174 | Hovedstadens T1 Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:01.60 | EXT | |
13 | 171 | Hsk T2 Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:13.53 | EXT | |
14 | 170 | Hsk T2 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:23.23 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 2, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Nyborg Drenge 1 | 2004 | NYBORG | 50 m | 4:39.02 | ||
2 | 95 | H2Odense Drenge | 2004 | ODENSE | 50 m | 4:39.30 | ||
3 | 190 | Sønderborg Drenge | 2004 | SØNDERBORG | 50 m | 4:42.50 | ||
4 | 220 | Rsk Drenge 1 | 0 | RINGE | 50 m | 4:45.00 | ||
5 | 116 | Delta Drenge | 2005 | DELTA | 50 m | 4:51.81 | ||
6 | 201 | Ksk 1 Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 5:22.50 | ||
7 | 58 | Nyborg Drenge 2 | 2005 | NYBORG | 50 m | 5:23.63 | ||
8 | 202 | Ksk 2 Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 6:08.80 | ||
9 | 21 | Vejle 1 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
10 | 22 | Vejle 2 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
11 | 23 | Vejle 3 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
12 | 221 | Rsk Drenge 2 | 0 | RINGE | 50 m | |||
13 | 176 | Hovedstadens T1 Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:32.47 | EXT | |
14 | 173 | Hsk T2 Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:11.01 | EXT | |
15 | 172 | Hsk T2 Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:14.91 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 34.50 | |
2 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 34.64 | |
3 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 34.71 | |
4 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 35.55 | |
5 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 35.62 | |
6 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 37.79 | |
7 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 37.90 | |
8 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 37.91 | |
9 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 38.35 | |
10 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 38.37 | |
11 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 40.93 | |
12 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 41.03 | |
13 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 41.19 | |
14 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 41.31 | |
15 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 41.46 | |
16 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 41.49 | |
17 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 42.10 | |
18 | 37 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 42.11 | |
19 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 42.34 | |
20 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 42.40 | |
21 | 39 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 50 m | 42.56 | |
22 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 43.63 | |
23 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 43.90 | |
24 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 44.30 | |
25 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 44.80 | |
26 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 45.35 | |
27 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | 45.50 | |
28 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 45.57 | |
29 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 47.96 | |
30 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 49.17 | |
31 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 49.89 | |
32 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 51.32 | |
33 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 51.70 | |
34 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 52.25 | |
35 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 53.32 | |
36 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 53.97 | |
37 | 239 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 50 m | 54.43 | |
38 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 56.14 | |
39 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | 56.44 | |
40 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | ||
41 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | ||
42 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | ||
43 | 210 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 50 m | ||
44 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 32.40 | EXT |
45 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 33.48 | EXT |
46 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 35.44 | EXT |
47 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 38.27 | EXT |
48 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 39.22 | EXT |
49 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 40.63 | EXT |
50 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 48.41 | EXT |
51 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 53.44 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 28.68 | |
2 | 73 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 29.48 | |
3 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | 30.73 | |
4 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 32.40 | |
5 | 33 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 32.62 | |
6 | 72 | Fogt Alex | 2004 | ODENSE | 0487AO | 50 m | 32.83 | |
7 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 33.10 | |
8 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 33.27 | |
9 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 33.85 | |
10 | 98 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 34.09 | |
11 | 28 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 34.70 | |
12 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 50 m | 35.04 | |
13 | 252 | R|dinger Mark | 2006 | VAMDRUP | 50 m | 35.16 | ||
14 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | 35.63 | |
15 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 36.07 | |
16 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 36.76 | |
17 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 36.87 | |
18 | 83 | Tranekjer Magnus | 2005 | ODENSE | 0567AK | 50 m | 37.35 | |
19 | 232 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 37.70 | |
20 | 29 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 37.72 | |
21 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 38.02 | |
22 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 38.32 | |
23 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | 38.39 | |
24 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 38.44 | |
25 | 24 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 38.53 | |
26 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 38.55 | |
27 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 38.70 | |
28 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 39.53 | |
29 | 108 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 41.01 | |
30 | 80 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 41.42 | |
31 | 209 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 0513AN | 50 m | 42.14 | |
32 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 50 m | 43.70 | |
33 | 76 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 43.75 | |
34 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 44.23 | |
35 | 109 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 50 m | 44.34 | |
36 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 46.55 | |
37 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 46.71 | |
38 | 25 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 47.07 | |
39 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | 49.55 | |
40 | 84 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | 49.93 | |
41 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 51.29 | |
42 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 51.76 | |
43 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 52.37 | |
44 | 114 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 50 m | 57.10 | |
45 | 240 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 57.49 | |
46 | 103 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | 1:02.94 | |
47 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | |||
48 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | ||
49 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 33.07 | EXT |
50 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 34.80 | EXT |
51 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 35.74 | EXT |
52 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 36.92 | EXT |
53 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 39.97 | EXT |
54 | 133 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 42.11 | EXT |
55 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 42.27 | EXT |
56 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 45.08 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 1:10.34 | |
2 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 1:12.73 | |
3 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 1:13.40 | |
4 | 74 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 1:16.30 | |
5 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:16.93 | |
6 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:18.38 | |
7 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 1:19.07 | |
8 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 1:19.99 | |
9 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 1:20.96 | |
10 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 1:22.09 | |
11 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 1:23.12 | |
12 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:24.49 | |
13 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 1:29.51 | |
14 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 1:29.95 | |
15 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:32.25 | |
16 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 1:32.32 | |
17 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 1:35.08 | |
18 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:37.05 | |
19 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | 1:55.79 | |
20 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 1:56.21 | |
21 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | ||
22 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:08.92 | EXT |
23 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:11.40 | EXT |
24 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:14.59 | EXT |
25 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:15.90 | EXT |
26 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:16.44 | EXT |
27 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:16.84 | EXT |
28 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:17.01 | EXT |
29 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:19.89 | EXT |
30 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:21.53 | EXT |
31 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:28.75 | EXT |
32 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:29.05 | EXT |
33 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:29.83 | EXT |
34 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:32.39 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 1:01.44 | |
2 | 96 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 1:07.39 | |
3 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 1:08.58 | |
4 | 235 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 1:10.46 | |
5 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 1:11.68 | |
6 | 111 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:12.45 | |
7 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:13.28 | |
8 | 70 | Nejmann Jonathan | 2004 | ODENSE | 0423AO | 50 m | 1:13.66 | |
9 | 26 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 1:14.90 | |
10 | 67 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:17.08 | |
11 | 90 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | ODENSE | 0445AQ | 50 m | 1:17.62 | |
12 | 244 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:18.38 | |
13 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:21.60 | |
14 | 91 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:22.03 | |
15 | 249 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:25.09 | |
16 | 100 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:25.75 | |
17 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | 1:26.04 | |
18 | 71 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 1:27.84 | |
19 | 68 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:28.15 | |
20 | 237 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 1:39.43 | |
21 | 246 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | 1:46.92 | |
22 | 251 | Olsen Ebbe Als | 2007 | VAMDRUP | 50 m | 1:47.37 | ||
23 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | ||
24 | 69 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 50 m | ||
25 | 158 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:08.95 | EXT |
26 | 159 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:10.75 | EXT |
27 | 153 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:14.27 | EXT |
28 | 167 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:15.26 | EXT |
29 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:15.37 | EXT |
30 | 169 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 1:17.02 | EXT |
31 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:18.41 | EXT |
32 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:20.99 | EXT |
33 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:23.15 | EXT |
34 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:44.93 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:53.13 | |
2 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 3:09.44 | |
3 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 3:30.01 | |
4 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:42.64 | EXT |
5 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:01.14 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:32.91 | |
2 | 31 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 2:33.93 | |
3 | 85 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 2:40.85 | |
4 | 229 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 2:41.20 | |
5 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:47.91 | |
6 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 2:54.33 | |
7 | 151 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:21.37 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 5:48.75 | |
2 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 5:51.08 | |
3 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 6:03.59 | |
4 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | 6:05.06 | |
5 | 74 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 6:07.12 | |
6 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 6:29.84 | |
7 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 6:35.55 | |
8 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 6:52.15 | |
9 | 239 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 50 m | ||
10 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 5:43.70 | EXT |
11 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 5:46.22 | EXT |
12 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 5:54.93 | EXT |
13 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 5:56.50 | EXT |
14 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 5:57.88 | EXT |
15 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 6:23.63 | EXT |
16 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 6:25.00 | EXT |
17 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 6:44.47 | EXT |
18 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 6:45.00 | EXT |
19 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 6:48.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 5:22.80 | |
2 | 73 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 5:24.91 | |
3 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 5:34.28 | |
4 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 5:35.18 | |
5 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 5:42.57 | |
6 | 98 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 5:58.39 | |
7 | 71 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 6:33.58 | |
8 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | ||
9 | 72 | Fogt Alex | 2004 | ODENSE | 0487AO | 50 m | ||
10 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 5:29.39 | EXT |
11 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 5:39.00 | EXT |
12 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 5:57.03 | EXT |
13 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 6:13.53 | EXT |
14 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 6:25.99 | EXT |
15 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 6:39.21 | EXT |
16 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 6:50.08 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 38.85 | |
2 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 39.42 | |
3 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 40.70 | |
4 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 42.57 | |
5 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 44.30 | |
6 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 45.50 | |
7 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 45.52 | |
8 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 45.77 | |
9 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 46.04 | |
10 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 46.87 | |
11 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 46.90 | |
12 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | 48.67 | |
13 | 210 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 50 m | 50.38 | |
14 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | 58.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 36.99 | |
2 | 28 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 37.03 | |
3 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 37.87 | |
4 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 37.92 | |
5 | 252 | R|dinger Mark | 2006 | VAMDRUP | 50 m | 38.60 | ||
6 | 33 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 39.30 | |
7 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 39.55 | |
8 | 25 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 42.44 | |
9 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 44.40 | |
10 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 50 m | 49.30 | |
11 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 51.78 | |
12 | 103 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | 55.59 | |
13 | 114 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 1:15.17 | |
2 | 74 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 1:15.96 | |
3 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:16.92 | |
4 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:19.89 | |
5 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 1:21.40 | |
6 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:21.57 | |
7 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 1:23.51 | |
8 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 1:23.57 | |
9 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 1:24.64 | |
10 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 1:24.70 | |
11 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 1:27.49 | |
12 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 1:28.74 | |
13 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 1:29.08 | |
14 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:29.09 | |
15 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 1:29.64 | |
16 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 1:30.82 | |
17 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 1:31.15 | |
18 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 1:31.19 | |
19 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 1:31.72 | |
20 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:31.94 | |
21 | 37 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 1:32.06 | |
22 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 1:34.06 | |
23 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:34.10 | |
24 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | 1:34.52 | |
25 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | 1:36.25 | |
26 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 1:36.37 | |
27 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 1:36.53 | |
28 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 1:38.43 | |
29 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 1:39.34 | |
30 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 1:39.49 | |
31 | 39 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 50 m | 1:40.11 | |
32 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 1:41.03 | |
33 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 1:41.36 | |
34 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 1:47.36 | |
35 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | 1:48.24 | |
36 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 1:50.32 | |
37 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 1:54.68 | |
38 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | 1:58.09 | |
39 | 77 | Knudsen Emily | 2006 | ODENSE | 0668AW | 50 m | ||
40 | 154 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:06.57 | EXT |
41 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:08.39 | EXT |
42 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:11.04 | EXT |
43 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:15.93 | EXT |
44 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:16.23 | EXT |
45 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:17.98 | EXT |
46 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:21.17 | EXT |
47 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:23.73 | EXT |
48 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:25.59 | EXT |
49 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:25.77 | EXT |
50 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:27.87 | EXT |
51 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:33.91 | EXT |
52 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:34.04 | EXT |
53 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 1:43.41 | EXT |
54 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:48.23 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 1:04.83 | |
2 | 34 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 1:05.77 | |
3 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 1:09.90 | |
4 | 244 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:11.53 | |
5 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:12.15 | |
6 | 98 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 1:14.27 | |
7 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:15.71 | |
8 | 71 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 1:16.11 | |
9 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 1:16.39 | |
10 | 31 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:16.87 | |
11 | 111 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:17.10 | |
12 | 72 | Fogt Alex | 2004 | ODENSE | 0487AO | 50 m | 1:17.14 | |
13 | 229 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 1:17.33 | |
14 | 68 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:18.40 | |
15 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:18.52 | |
16 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 1:18.73 | |
17 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 1:19.64 | |
18 | 91 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:20.18 | |
19 | 29 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:20.82 | |
20 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | 1:21.05 | |
21 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | 1:22.22 | |
22 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | 1:22.63 | |
23 | 67 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:22.76 | |
24 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 1:23.10 | |
25 | 24 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:23.34 | |
26 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | 1:23.39 | |
27 | 249 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:23.78 | |
28 | 83 | Tranekjer Magnus | 2005 | ODENSE | 0567AK | 50 m | 1:24.17 | |
29 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 50 m | 1:27.10 | |
30 | 80 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 1:27.64 | |
31 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 1:27.81 | |
32 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 1:28.08 | |
33 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | 1:29.07 | |
34 | 232 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 1:30.43 | |
35 | 69 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 50 m | 1:31.73 | |
36 | 237 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 1:33.42 | |
37 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:33.77 | |
38 | 246 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | 1:37.25 | |
39 | 251 | Olsen Ebbe Als | 2007 | VAMDRUP | 50 m | 1:38.77 | ||
40 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 1:40.47 | |
41 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:41.03 | |
42 | 240 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 1:44.54 | |
43 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 1:44.71 | |
44 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 1:44.96 | |
45 | 109 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 50 m | 1:55.64 | |
46 | 84 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | ||
47 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | |||
48 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | ||
49 | 153 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:09.93 | EXT |
50 | 151 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:10.47 | EXT |
51 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:12.48 | EXT |
52 | 169 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 1:15.00 | EXT |
53 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:17.94 | EXT |
54 | 167 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:20.00 | EXT |
55 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:22.57 | EXT |
56 | 133 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:26.68 | EXT |
57 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:30.77 | EXT |
58 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:33.37 | EXT |
59 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:34.50 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 2:37.67 | |
2 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:38.74 | |
3 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 2:40.85 | |
4 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:41.72 | |
5 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 2:44.66 | |
6 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 2:53.47 | |
7 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 2:53.65 | |
8 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 2:56.85 | |
9 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 2:58.28 | |
10 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 2:58.77 | |
11 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 2:59.67 | |
12 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 3:03.96 | |
13 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 3:36.94 | |
14 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | ||
15 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | ||
16 | 239 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 50 m | ||
17 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:28.09 | EXT |
18 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:43.08 | EXT |
19 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:47.73 | EXT |
20 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:48.18 | EXT |
21 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:49.73 | EXT |
22 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:53.48 | EXT |
23 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 3:00.34 | EXT |
24 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:08.40 | EXT |
25 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:11.56 | EXT |
26 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:15.01 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:18.61 | |
2 | 96 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 2:25.23 | |
3 | 235 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 2:30.77 | |
4 | 26 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 2:31.09 | |
5 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 2:38.93 | |
6 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 2:42.18 | |
7 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:43.07 | |
8 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 2:43.54 | |
9 | 85 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 2:43.58 | |
10 | 73 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 2:45.27 | |
11 | 100 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 2:46.01 | |
12 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 2:57.74 | |
13 | 76 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 3:06.58 | |
14 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:17.94 | |
15 | 209 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 0513AN | 50 m | 3:32.65 | |
16 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 3:48.13 | |
17 | 70 | Nejmann Jonathan | 2004 | ODENSE | 0423AO | 50 m | ||
18 | 90 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | ODENSE | 0445AQ | 50 m | ||
19 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | ||
20 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | ||
21 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | ||
22 | 159 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:19.54 | EXT |
23 | 158 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:21.97 | EXT |
24 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:39.30 | EXT |
25 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 2:57.99 | EXT |
26 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:58.04 | EXT |
27 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 3:00.64 | EXT |
28 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:02.48 | EXT |
29 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 3:23.15 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 17, 4X50m HM Ben Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Vejle 1 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
2 | 22 | Vejle 2 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
3 | 23 | Vejle 3 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
4 | 119 | Delta Devils 1 | 0 | DELTA | 50 m | |||
5 | 120 | Delta Devils 2 | 0 | DELTA | 50 m | |||
6 | 191 | Sønderborg Mix 1 | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | |||
7 | 192 | Sønderborg Mix 2 | 2006 | SØNDERBORG | 50 m | |||
8 | 194 | Nyborg Mix 1 | 0 | NYBORG | 50 m | |||
9 | 195 | Nyborg Mix 2 | 0 | NYBORG | 50 m | |||
10 | 201 | Ksk 1 Drenge | 0 | KOLDING | 25 m | |||
11 | 202 | Ksk 2 Drenge | 0 | KOLDING | 25 m | |||
12 | 219 | Svendborg | 0 | SVENDBORG | 50 m | |||
13 | 222 | Rsk Mix 1 | 0 | RINGE | 50 m | |||
14 | 223 | Rsk Mix 2 | 0 | RINGE | 50 m | |||
15 | 224 | Rsk Mix 3 | 0 | RINGE | 50 m | |||
16 | 225 | Rsk Mix 4 | 0 | RINGE | 50 m | |||
17 | 254 | Ksk 1 Mix | 0 | KOLDING | 25 m | |||
18 | 255 | Ksk2 Mix | 0 | KOLDING | 25 m | |||
19 | 256 | Ksk3 Mix | 0 | KOLDING | 25 m | |||
20 | 177 | Hsk T2 Mix 1 | 0 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:00.00 | EXT | |
21 | 178 | Hsk T2 Mix 2 | 0 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:00.00 | EXT | |
22 | 179 | Hsk T2 Mix 3 | 0 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:00.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 19:31 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | H2Odense Pige | 2005 | ODENSE | 50 m | 4:26.09 | ||
2 | 227 | Rsk Piger 1 | 0 | RINGE | 50 m | 4:40.00 | ||
3 | 115 | Delta Piger | 2005 | DELTA | 50 m | 4:43.71 | ||
4 | 56 | Nyborg Piger 1 | 2005 | NYBORG | 50 m | 4:46.67 | ||
5 | 214 | Ksk 1 Piger | 0 | KOLDING | 50 m | 4:51.10 | ||
6 | 59 | Nyborg Piger 2 | 2005 | NYBORG | 50 m | 5:29.03 | ||
7 | 215 | Ksk 2 Piger | 0 | KOLDING | 50 m | 5:36.00 | ||
8 | 117 | Delta Piger 2 | 2005 | DELTA | 50 m | 5:39.91 | ||
9 | 21 | Vejle 1 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
10 | 228 | Rsk Piger 2 | 0 | RINGE | 50 m | |||
11 | 175 | Hovedstadens T1 Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:21.41 | EXT | |
12 | 174 | Hovedstadens T1 Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:43.66 | EXT | |
13 | 171 | Hsk T2 Piger 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:48.39 | EXT | |
14 | 170 | Hsk T2 Piger 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:50.92 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 19, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | H2Odense Drenge | 2004 | ODENSE | 50 m | 4:09.25 | ||
2 | 220 | Rsk Drenge 1 | 0 | RINGE | 50 m | 4:15.00 | ||
3 | 57 | Nyborg Drenge 1 | 2004 | NYBORG | 50 m | 4:20.24 | ||
4 | 201 | Ksk 1 Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 4:27.20 | ||
5 | 116 | Delta Drenge | 2005 | DELTA | 50 m | 4:28.07 | ||
6 | 58 | Nyborg Drenge 2 | 2005 | NYBORG | 50 m | 4:55.78 | ||
7 | 202 | Ksk 2 Drenge | 0 | KOLDING | 50 m | 5:17.90 | ||
8 | 118 | Delta Drenge 2 | 2006 | DELTA | 50 m | 5:23.30 | ||
9 | 21 | Vejle 1 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
10 | 22 | Vejle 2 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
11 | 23 | Vejle 3 | 0 | VEJLE | 50 m | |||
12 | 221 | Rsk Drenge 2 | 0 | RINGE | 50 m | |||
13 | 176 | Hovedstadens T1 Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:13.01 | EXT | |
14 | 172 | Hsk T2 Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:32.65 | EXT | |
15 | 173 | Hsk T2 Drenge 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:40.79 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 39.59 | |
2 | 27 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 39.62 | |
3 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 43.54 | |
4 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 43.58 | |
5 | 39 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 50 m | 43.67 | |
6 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 43.77 | |
7 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 44.05 | |
8 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 44.10 | |
9 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 46.35 | |
10 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 48.59 | |
11 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 49.71 | |
12 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 50.86 | |
13 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 51.86 | |
14 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 52.25 | |
15 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 52.41 | |
16 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 55.55 | |
17 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 55.97 | |
18 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 56.46 | |
19 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 56.71 | |
20 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 59.52 | |
21 | 250 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | 59.79 | |
22 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | 1:13.08 | |
23 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | ||
24 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 38.78 | EXT |
25 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 41.79 | EXT |
26 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 48.55 | EXT |
27 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 49.29 | EXT |
28 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 54.52 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 32.57 | |
2 | 31 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 40.46 | |
3 | 80 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 41.66 | |
4 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 41.90 | |
5 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 42.61 | |
6 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 42.69 | |
7 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 42.70 | |
8 | 26 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 43.34 | |
9 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | 43.68 | |
10 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 44.42 | |
11 | 28 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 45.13 | |
12 | 229 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 45.78 | |
13 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 50 m | 46.66 | |
14 | 252 | R|dinger Mark | 2006 | VAMDRUP | 50 m | 48.59 | ||
15 | 232 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 50.60 | |
16 | 25 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 51.99 | |
17 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | 52.28 | |
18 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 54.74 | |
19 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 56.11 | |
20 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 57.05 | |
21 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 57.26 | |
22 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | ||
23 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 51.19 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 1:21.44 | |
2 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 1:22.97 | |
3 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:23.18 | |
4 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 1:25.61 | |
5 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 1:28.30 | |
6 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 1:29.49 | |
7 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 1:31.16 | |
8 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 1:32.61 | |
9 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 1:33.56 | |
10 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | 1:33.70 | |
11 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 1:34.69 | |
12 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 1:36.60 | |
13 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:38.71 | |
14 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 1:42.56 | |
15 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 1:43.84 | |
16 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 1:44.47 | |
17 | 46 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 1:51.08 | |
18 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 1:54.34 | |
19 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | 1:58.95 | |
20 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 2:00.69 | |
21 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | 2:01.31 | |
22 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 2:05.46 | |
23 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | 2:05.65 | |
24 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 2:06.93 | |
25 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 2:07.06 | |
26 | 77 | Knudsen Emily | 2006 | ODENSE | 0668AW | 50 m | ||
27 | 154 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:18.13 | EXT |
28 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:18.34 | EXT |
29 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:23.70 | EXT |
30 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:24.09 | EXT |
31 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:24.54 | EXT |
32 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:27.21 | EXT |
33 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:28.06 | EXT |
34 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:31.09 | EXT |
35 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:35.39 | EXT |
36 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:35.85 | EXT |
37 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:37.17 | EXT |
38 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:45.35 | EXT |
39 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:49.86 | EXT |
40 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 2:17.60 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 1:15.09 | |
2 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 1:18.61 | |
3 | 238 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 1:19.44 | |
4 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:20.36 | |
5 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | 1:20.39 | |
6 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 1:20.81 | |
7 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 1:23.55 | |
8 | 235 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 1:24.97 | |
9 | 29 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:25.33 | |
10 | 68 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:25.64 | |
11 | 90 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | ODENSE | 0445AQ | 50 m | 1:25.78 | |
12 | 69 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 50 m | 1:27.43 | |
13 | 96 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 1:27.63 | |
14 | 70 | Nejmann Jonathan | 2004 | ODENSE | 0423AO | 50 m | 1:28.19 | |
15 | 85 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 1:28.22 | |
16 | 98 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 1:29.92 | |
17 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 1:31.97 | |
18 | 244 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:32.36 | |
19 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 1:33.72 | |
20 | 111 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:33.73 | |
21 | 249 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 1:33.82 | |
22 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | 1:33.91 | |
23 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 1:34.73 | |
24 | 83 | Tranekjer Magnus | 2005 | ODENSE | 0567AK | 50 m | 1:35.94 | |
25 | 33 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:38.61 | |
26 | 67 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:39.39 | |
27 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 1:40.59 | |
28 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 1:41.04 | |
29 | 251 | Olsen Ebbe Als | 2007 | VAMDRUP | 50 m | 1:43.75 | ||
30 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | 1:45.20 | ||
31 | 91 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:45.88 | |
32 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:46.04 | |
33 | 237 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 1:46.55 | |
34 | 24 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:49.38 | |
35 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:53.74 | |
36 | 109 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 50 m | 1:54.25 | |
37 | 240 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 2:00.95 | |
38 | 84 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | ||
39 | 103 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | ||
40 | 158 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:18.70 | EXT |
41 | 151 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:20.37 | EXT |
42 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:21.11 | EXT |
43 | 159 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:21.49 | EXT |
44 | 169 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 1:22.54 | EXT |
45 | 167 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:25.00 | EXT |
46 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:29.05 | EXT |
47 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:31.01 | EXT |
48 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:34.12 | EXT |
49 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:34.27 | EXT |
50 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:36.45 | EXT |
51 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:36.89 | EXT |
52 | 133 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:38.88 | EXT |
53 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:39.03 | EXT |
54 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:41.56 | EXT |
55 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:43.31 | EXT |
56 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:44.17 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:50.03 | |
2 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 2:53.12 | |
3 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 3:05.86 | |
4 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 3:05.91 | |
5 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 3:09.77 | |
6 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 3:10.81 | |
7 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 3:11.37 | |
8 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 3:15.84 | |
9 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 3:21.45 | |
10 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 3:26.32 | |
11 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 3:27.23 | |
12 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 3:30.02 | |
13 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 3:31.13 | |
14 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 3:36.77 | |
15 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 3:42.10 | |
16 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 3:55.88 | |
17 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 4:00.14 | |
18 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | ||
19 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | ||
20 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | ||
21 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:53.18 | EXT |
22 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:54.88 | EXT |
23 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:57.81 | EXT |
24 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 3:05.77 | EXT |
25 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 3:09.96 | EXT |
26 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:47.59 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:44.94 | |
2 | 72 | Fogt Alex | 2004 | ODENSE | 0487AO | 50 m | 2:45.98 | |
3 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 2:47.32 | |
4 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | 2:55.23 | |
5 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 2:57.45 | |
6 | 100 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 2:58.64 | |
7 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 3:02.54 | |
8 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 3:06.66 | |
9 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | 3:11.26 | |
10 | 108 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 3:12.10 | |
11 | 71 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 3:18.47 | |
12 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 50 m | 3:22.11 | |
13 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 3:28.65 | |
14 | 76 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 3:50.21 | |
15 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | ||
16 | 114 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 50 m | ||
17 | 246 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | ||
18 | 153 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:47.14 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:33.01 | |
2 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 2:34.63 | |
3 | 27 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 2:38.95 | |
4 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 2:42.28 | |
5 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 2:44.69 | |
6 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 2:47.07 | |
7 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 2:47.56 | |
8 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 2:48.53 | |
9 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 2:50.47 | |
10 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 2:53.62 | |
11 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 2:56.00 | |
12 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 2:56.08 | |
13 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | 2:56.86 | |
14 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 2:58.08 | |
15 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 2:58.40 | |
16 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 2:58.51 | |
17 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 2:59.41 | |
18 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 2:59.62 | |
19 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 3:02.98 | |
20 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 3:04.33 | |
21 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 3:04.36 | |
22 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 3:07.85 | |
23 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 3:08.13 | |
24 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 3:08.86 | |
25 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:09.72 | |
26 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 3:09.87 | |
27 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 3:10.03 | |
28 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 3:11.66 | |
29 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 3:12.05 | |
30 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 3:15.30 | |
31 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 3:15.66 | |
32 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 3:15.95 | |
33 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:17.52 | |
34 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 3:19.99 | |
35 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 3:20.25 | |
36 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 3:20.89 | |
37 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 3:24.49 | |
38 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 3:25.09 | |
39 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 3:27.55 | |
40 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 3:30.28 | |
41 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 3:33.98 | |
42 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 3:36.76 | |
43 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 3:37.40 | |
44 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 3:38.16 | |
45 | 46 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 3:40.27 | |
46 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 3:42.27 | |
47 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 3:43.94 | |
48 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 3:45.62 | |
49 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 3:49.22 | |
50 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 3:58.08 | |
51 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 3:59.59 | |
52 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 4:16.10 | |
53 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | ||
54 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | ||
55 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | ||
56 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | ||
57 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | ||
58 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | ||
59 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | ||
60 | 250 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | ||
61 | 154 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:29.83 | EXT |
62 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:34.78 | EXT |
63 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:34.97 | EXT |
64 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:39.19 | EXT |
65 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:39.23 | EXT |
66 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:39.85 | EXT |
67 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:40.76 | EXT |
68 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:42.72 | EXT |
69 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:43.13 | EXT |
70 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:46.73 | EXT |
71 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:46.80 | EXT |
72 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:49.71 | EXT |
73 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:52.83 | EXT |
74 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:53.60 | EXT |
75 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 2:56.62 | EXT |
76 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:00.43 | EXT |
77 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:01.71 | EXT |
78 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:03.99 | EXT |
79 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:08.58 | EXT |
80 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:10.44 | EXT |
81 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 3:14.91 | EXT |
82 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 3:16.41 | EXT |
83 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 3:44.89 | EXT |
84 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 3:59.02 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 27, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 2:24.01 | |
2 | 34 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 2:26.74 | |
3 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 2:31.50 | |
4 | 96 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 2:32.36 | |
5 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 2:35.89 | |
6 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 2:36.68 | |
7 | 70 | Nejmann Jonathan | 2004 | ODENSE | 0423AO | 50 m | 2:36.70 | |
8 | 85 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 2:36.92 | |
9 | 229 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 2:38.63 | |
10 | 100 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 2:39.66 | |
11 | 111 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 2:40.08 | |
12 | 31 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 2:40.41 | |
13 | 26 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 2:40.78 | |
14 | 235 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 2:41.26 | |
15 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 2:41.37 | |
16 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 2:41.93 | |
17 | 244 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 2:42.18 | |
18 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 2:46.76 | |
19 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | 2:49.15 | |
20 | 29 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 2:49.27 | |
21 | 28 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 2:50.60 | |
22 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | 2:50.95 | |
23 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 2:52.02 | |
24 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 2:52.39 | |
25 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 2:52.90 | |
26 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 2:53.12 | |
27 | 91 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 2:54.71 | |
28 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 2:55.58 | |
29 | 33 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 2:55.83 | |
30 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 2:56.37 | |
31 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | 2:56.43 | |
32 | 108 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 2:56.87 | |
33 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | 2:57.07 | |
34 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 2:57.08 | |
35 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | 2:57.49 | |
36 | 24 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 2:58.68 | |
37 | 83 | Tranekjer Magnus | 2005 | ODENSE | 0567AK | 50 m | 3:00.07 | |
38 | 69 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 50 m | 3:01.03 | |
39 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 3:01.28 | |
40 | 249 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 3:02.72 | |
41 | 252 | R|dinger Mark | 2006 | VAMDRUP | 50 m | 3:03.38 | ||
42 | 80 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 3:05.34 | |
43 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | 3:07.42 | |
44 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 50 m | 3:08.72 | |
45 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 3:12.70 | |
46 | 237 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 3:15.26 | |
47 | 232 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 3:17.02 | |
48 | 76 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 3:19.27 | |
49 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | 3:21.58 | ||
50 | 109 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 50 m | 3:22.66 | |
51 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:22.70 | |
52 | 251 | Olsen Ebbe Als | 2007 | VAMDRUP | 50 m | 3:28.81 | ||
53 | 25 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 3:36.87 | |
54 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 3:37.00 | |
55 | 246 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | 3:37.02 | |
56 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 3:40.22 | |
57 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 3:40.61 | |
58 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 3:41.64 | |
59 | 240 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 3:44.44 | |
60 | 84 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | 3:50.33 | |
61 | 114 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 50 m | 3:54.82 | |
62 | 103 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | 4:15.86 | |
63 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 4:23.62 | |
64 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 50 m | ||
65 | 158 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:20.75 | EXT |
66 | 151 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:26.02 | EXT |
67 | 159 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:26.43 | EXT |
68 | 153 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:33.37 | EXT |
69 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:35.52 | EXT |
70 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:39.38 | EXT |
71 | 167 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 2:45.00 | EXT |
72 | 169 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 2:45.30 | EXT |
73 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:49.43 | EXT |
74 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 2:50.62 | EXT |
75 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 2:51.85 | EXT |
76 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:57.29 | EXT |
77 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:57.84 | EXT |
78 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:59.07 | EXT |
79 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 3:14.06 | EXT |
80 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 3:18.46 | EXT |
81 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:18.72 | EXT |
82 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 3:22.46 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 28.99 | |
2 | 101 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 31.04 | |
3 | 82 | Piiters Amalie F. | 2006 | ODENSE | 0628AT | 50 m | 31.62 | |
4 | 107 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 31.63 | |
5 | 102 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 32.08 | |
6 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 32.08 | |
7 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | 32.92 | |
8 | 241 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 34.23 | |
9 | 46 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 35.47 | |
10 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 36.58 | |
11 | 106 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 50 m | 36.76 | |
12 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 41.85 | |
13 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | 44.99 | |
14 | 77 | Knudsen Emily | 2006 | ODENSE | 0668AW | 50 m | 50.80 | |
15 | 142 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 30.38 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | ODENSE | 0445AQ | 50 m | 29.30 | |
2 | 252 | R|dinger Mark | 2006 | VAMDRUP | 50 m | 29.73 | ||
3 | 68 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 32.04 | |
4 | 26 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 32.52 | |
5 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | 32.53 | |
6 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 32.71 | |
7 | 80 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 32.84 | |
8 | 25 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 35.55 | |
9 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 35.59 | |
10 | 109 | Rieck Mads Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 50 m | 36.01 | |
11 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 37.60 | |
12 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 44.05 | |
13 | 114 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 50 m | 46.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 30, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 11.17 | |
2 | 27 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 1:01.77 | |
3 | 81 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | ODENSE | 0646AV | 50 m | 1:09.27 | |
4 | 97 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 1:10.23 | |
5 | 30 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 50 m | 1:11.15 | |
6 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 1:12.19 | |
7 | 234 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 1:12.21 | |
8 | 236 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 1:14.45 | |
9 | 41 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 1:16.62 | |
10 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:16.79 | |
11 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 1:17.01 | |
12 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | 1:17.81 | |
13 | 38 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 1:18.30 | |
14 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 1:18.31 | |
15 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 50 m | 1:19.18 | |
16 | 243 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 50 m | 1:19.28 | |
17 | 39 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 50 m | 1:19.66 | |
18 | 104 | Junker Sofie | 2005 | DELTA | 0568AU | 50 m | 1:20.53 | |
19 | 87 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 1:22.83 | |
20 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 1:23.02 | |
21 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | 1:24.47 | |
22 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | 1:26.17 | |
23 | 113 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 50 m | 1:26.37 | |
24 | 230 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 1:26.50 | |
25 | 79 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | 1:27.85 | |
26 | 88 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 1:28.51 | |
27 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | 1:29.98 | |
28 | 78 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | 1:31.86 | |
29 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 1:32.19 | |
30 | 110 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 50 m | 1:34.19 | |
31 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 1:38.05 | |
32 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 50 m | 1:39.19 | |
33 | 89 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 1:40.24 | |
34 | 250 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | 1:46.80 | |
35 | 155 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:02.25 | EXT |
36 | 162 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:03.68 | EXT |
37 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:04.07 | EXT |
38 | 161 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:09.01 | EXT |
39 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:12.96 | EXT |
40 | 141 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:13.55 | EXT |
41 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:17.36 | EXT |
42 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:24.02 | EXT |
43 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:40.48 | EXT |
44 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 1:42.40 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 57.73 | |
2 | 67 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 1:02.29 | |
3 | 96 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 1:04.39 | |
4 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 50 m | 1:04.77 | |
5 | 111 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:05.70 | |
6 | 91 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:06.04 | |
7 | 31 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:06.07 | |
8 | 244 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 1:07.41 | |
9 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 50 m | 1:07.82 | |
10 | 68 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 50 m | 1:07.97 | |
11 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 1:08.08 | |
12 | 28 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:08.11 | |
13 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 1:08.55 | |
14 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | 1:09.01 | |
15 | 29 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:09.12 | |
16 | 100 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:09.70 | |
17 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 50 m | 1:09.78 | |
18 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | 1:10.71 | |
19 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | 1:11.29 | |
20 | 108 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 1:11.74 | |
21 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | 1:12.04 | |
22 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 1:13.79 | |
23 | 69 | Mejdal Christoffer | 2005 | FREM | 0589AK | 50 m | 1:14.05 | |
24 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | 1:14.61 | |
25 | 237 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 1:15.38 | |
26 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | 1:15.96 | |
27 | 33 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:16.90 | |
28 | 83 | Tranekjer Magnus | 2005 | ODENSE | 0567AK | 50 m | 1:17.33 | |
29 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:23.17 | |
30 | 84 | Bergmann Jonas | 2006 | ODENSE | 0627AN | 50 m | 1:24.39 | |
31 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 50 m | 1:26.03 | |
32 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 1:28.59 | |
33 | 253 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | ODENSE | 0537AP | 50 m | 1:35.75 | |
34 | 103 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 50 m | 1:39.25 | |
35 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 50 m | 1:44.44 | |
36 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:02.01 | EXT |
37 | 153 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:06.17 | EXT |
38 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:07.52 | EXT |
39 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:09.37 | EXT |
40 | 167 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HOVEDSTAD | 0443AS | 50 m | 1:09.39 | EXT |
41 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:10.63 | EXT |
42 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:10.82 | EXT |
43 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:21.12 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 32, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 2:16.59 | |
2 | 248 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:17.19 | |
3 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 2:22.87 | |
4 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 2:24.01 | |
5 | 86 | Stilund Mathilde | 2005 | ODENSE | 0556AH | 50 m | 2:29.66 | |
6 | 242 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 2:29.92 | |
7 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 2:31.68 | |
8 | 74 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 2:32.18 | |
9 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 2:33.71 | |
10 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 2:34.98 | |
11 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 2:36.44 | |
12 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | 2:37.19 | |
13 | 93 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 2:38.13 | |
14 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 2:44.96 | |
15 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 2:45.02 | |
16 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | 2:52.27 | |
17 | 105 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 50 m | 3:02.00 | |
18 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 50 m | 3:04.08 | |
19 | 75 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 3:04.11 | |
20 | 247 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 3:26.23 | |
21 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 3:40.29 | |
22 | 233 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | ||
23 | 154 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:16.56 | EXT |
24 | 163 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:20.77 | EXT |
25 | 168 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:26.72 | EXT |
26 | 157 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:30.26 | EXT |
27 | 166 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:32.81 | EXT |
28 | 164 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:34.66 | EXT |
29 | 156 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:36.33 | EXT |
30 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:37.01 | EXT |
31 | 144 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:37.69 | EXT |
32 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 2:42.05 | EXT |
33 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 2:44.13 | EXT |
34 | 140 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 2:48.24 | EXT |
35 | 149 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 2:48.94 | EXT |
36 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 2:53.92 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 33, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 50 m | 2:07.47 | |
2 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:10.55 | |
3 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 2:13.13 | |
4 | 90 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | ODENSE | 0445AQ | 50 m | 2:14.74 | |
5 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 2:14.91 | |
6 | 67 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 50 m | 2:16.85 | |
7 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 2:17.43 | |
8 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 2:20.11 | |
9 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:20.44 | |
10 | 229 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 2:21.99 | |
11 | 73 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 2:23.51 | |
12 | 72 | Fogt Alex | 2004 | ODENSE | 0487AO | 50 m | 2:24.85 | |
13 | 70 | Nejmann Jonathan | 2004 | ODENSE | 0423AO | 50 m | 2:25.93 | |
14 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | 2:27.14 | |
15 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 50 m | 2:27.34 | |
16 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | 2:27.76 | |
17 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 50 m | 2:27.95 | |
18 | 85 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 2:28.22 | |
19 | 98 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 2:30.58 | |
20 | 71 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 2:32.11 | |
21 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | 2:38.68 | |
22 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | 2:40.93 | |
23 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | 2:42.04 | |
24 | 24 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 2:42.33 | |
25 | 249 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 2:47.16 | |
26 | 232 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 2:47.32 | |
27 | 99 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 50 m | 2:48.26 | |
28 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 50 m | 2:48.63 | |
29 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 2:53.07 | |
30 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 2:56.35 | |
31 | 76 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 2:56.52 | |
32 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | 3:00.05 | ||
33 | 240 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 50 m | 3:15.96 | |
34 | 251 | Olsen Ebbe Als | 2007 | VAMDRUP | 50 m | 3:20.01 | ||
35 | 235 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | ||
36 | 246 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 50 m | ||
37 | 158 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:06.61 | EXT |
38 | 151 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:09.60 | EXT |
39 | 169 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 50 m | 2:12.58 | EXT |
40 | 159 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:15.00 | EXT |
41 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:23.82 | EXT |
42 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:34.32 | EXT |
43 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 2:34.70 | EXT |
44 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 2:45.02 | EXT |
45 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 2:54.08 | EXT |
46 | 133 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 2:56.50 | EXT |
47 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 3:01.80 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 34, 50m Holdkap Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 27.80 | |
2 | 212 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 28.82 | |
3 | 66 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 29.56 | |
4 | 218 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 50 m | 29.63 | |
5 | 206 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 29.86 | |
6 | 64 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 30.33 | |
7 | 197 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 30.34 | |
8 | 213 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 30.78 | |
9 | 65 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 31.08 | |
10 | 204 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 31.28 | |
11 | 211 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 32.64 | |
12 | 216 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 32.85 | |
13 | 198 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 33.06 | |
14 | 207 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 33.23 | |
15 | 208 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 33.49 | |
16 | 217 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 33.72 | |
17 | 63 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 35.08 | |
18 | 199 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 35.97 | |
19 | 205 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 35.97 | |
20 | 61 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 25 m | 41.64 | |
21 | 62 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 44.19 | |
22 | 1 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 50 m | ||
23 | 2 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | ||
24 | 3 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | ||
25 | 4 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | ||
26 | 5 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | ||
27 | 6 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 50 m | ||
28 | 7 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 50 m | ||
29 | 8 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | ||
30 | 9 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 50 m | ||
31 | 10 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | ||
32 | 11 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 50 m | ||
33 | 12 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 50 m | ||
34 | 13 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | ||
35 | 14 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | ||
36 | 15 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 50 m | ||
37 | 16 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | ||
38 | 17 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | ||
39 | 18 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 50 m | ||
40 | 19 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 50 m | ||
41 | 20 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 50 m | ||
42 | 32 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | ||
43 | 35 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | ||
44 | 36 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | ||
45 | 39 | Nielsen Klara Amalie | 2006 | NYBORG | 0688AP | 50 m | ||
46 | 40 | Rasmussen Laura | 2005 | NYBORG | 0538AZ | 50 m | ||
47 | 42 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | ||
48 | 43 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 50 m | ||
49 | 46 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
50 | 47 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | ||
51 | 49 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | ||
52 | 50 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | ||
53 | 51 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | ||
54 | 52 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | ||
55 | 53 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | ||
56 | 54 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | ||
57 | 55 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | ||
58 | 180 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 50 m | ||
59 | 181 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | ||
60 | 182 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 50 m | ||
61 | 183 | Johannsen Eskild Noah | 2006 | SØNDERBORG | 0655AL | 50 m | ||
62 | 184 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | ||
63 | 185 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | ||
64 | 186 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | SØNDERBORG | 0459AM | 50 m | ||
65 | 187 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | ||
66 | 188 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 50 m | ||
67 | 189 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | ||
68 | 203 | Hansen Rasmus Warming | 2005 | KOLDING | 50 m | |||
69 | 130 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 28.63 | EXT |
70 | 134 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 29.71 | EXT |
71 | 139 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 30.06 | EXT |
72 | 136 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 30.53 | EXT |
73 | 132 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 31.21 | EXT |
74 | 121 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 31.59 | EXT |
75 | 129 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 31.83 | EXT |
76 | 131 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 32.07 | EXT |
77 | 135 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 32.31 | EXT |
78 | 123 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 32.79 | EXT |
79 | 124 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 32.99 | EXT |
80 | 146 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 33.00 | EXT |
81 | 137 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 33.92 | EXT |
82 | 133 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 34.52 | EXT |
83 | 148 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 34.65 | EXT |
84 | 128 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 35.01 | EXT |
85 | 147 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 35.74 | EXT |
86 | 138 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 35.88 | EXT |
87 | 127 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 35.93 | EXT |
88 | 125 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 36.11 | EXT |
89 | 143 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 36.17 | EXT |
90 | 145 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 43.40 | EXT |
91 | 126 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 43.66 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |
Løb 134, 4X50m Sjov Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Hold Mix 1 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
2 | 258 | Hold Mix 2 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
3 | 259 | Hold Mix 4 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
4 | 260 | Hold Mix 3 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
5 | 261 | Hold Mix 5 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
6 | 262 | Hold Mix 6 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
7 | 263 | Hold Mix 7 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
8 | 264 | Hold Mix 8 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
9 | 265 | Hold Mix 9 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
10 | 266 | Hold Mix 10 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
11 | 267 | Hold Mix 11 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
12 | 268 | Hold Mix 12 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
13 | 269 | Hold Mix 13 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
14 | 270 | Hold Mix 14 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
15 | 271 | Hold Mix 15 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
16 | 272 | Hold Mix 16 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
17 | 273 | Hold Mix 17 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
18 | 274 | Hold Mix 18 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
19 | 275 | Hold Mix 19 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
20 | 276 | Hold Mix 20 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
21 | 277 | Hold Mix 21 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
22 | 278 | Hold Mix 22 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
23 | 279 | Hold Mix 23 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
24 | 280 | Hold Mix 24 | 0 | ODENSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 marts 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 09:46 |