Startliste for Sydbank Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Sydbank Cup |
|
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|
|
Arrangør |
NIF Svøm |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (13) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
244 |
2 |
Caroline Munkholm |
2009 |
0980BD |
DRAGSHOLM |
|
25m |
|
17 |
3 |
Lidia Beyarslan |
2008 |
0820AR |
ROSKILDE |
|
25m |
|
259 |
4 |
Olivia Køltoft |
2009 |
0914BC |
SK-SYD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
11 |
1 |
Celina Buhl-Madsen |
2008 |
0894AO |
ROSKILDE |
|
25m |
2:34.63 |
89 |
2 |
Agnes Pries Hansen |
2010 |
1084AC |
NAKSKOV |
|
25m |
2:02.59 |
180 |
3 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:48.02 |
108 |
4 |
Alba Mayland |
2010 |
1090AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:48.56 |
20 |
5 |
Rosa Borch |
2009 |
0930BB |
ROSKILDE |
|
25m |
2:02.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Mejse Kamper Thomsen |
2011 |
1102AD |
NÆSTVED |
|
25m |
1:40.62 |
114 |
2 |
Josefine Jaakkonen Nielsen |
2009 |
0906BA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.89 |
202 |
3 |
Julie Torp-Lupnaav |
2008 |
0898AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:34.47 |
90 |
4 |
Anna Dora Hovmand |
2006 |
0652AY |
NAKSKOV |
|
25m |
1:36.97 |
220 |
5 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.78 |
121 |
6 |
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
0978BD |
NÆSTVED |
|
25m |
1:44.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
0776AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:32.65 |
286 |
2 |
Freya Runoberg Lind |
2008 |
0824AU |
VORDINGB |
|
25m |
1:31.15 |
195 |
3 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
0732AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.10 |
13 |
4 |
Ella Palmund |
2008 |
0806AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:30.20 |
120 |
5 |
Milla Kragsskjold |
2010 |
1064AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:32.01 |
122 |
6 |
Nanna Toft |
2007 |
0758AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Emma Friis Laursen |
2007 |
0774AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.16 |
37 |
2 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.91 |
213 |
3 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:21.97 |
168 |
4 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:22.46 |
1 |
5 |
Augusta Anemone Friis |
2006 |
0628AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.59 |
179 |
6 |
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
0910BA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.77 |
193 |
2 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:20.58 |
6 |
3 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.61 |
248 |
4 |
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
0522BA |
SK-SYD |
|
25m |
1:19.08 |
169 |
5 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:20.72 |
110 |
6 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Sophie Nielsen |
2006 |
0688AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:18.44 |
94 |
2 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.56 |
285 |
3 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
1:15.18 |
85 |
4 |
Rosalia Christiansen |
2007 |
0724AO |
NAKSKOV |
|
25m |
1:16.90 |
28 |
5 |
Nora Berg |
2006 |
0634AT |
ROSKILDE |
|
25m |
1:17.82 |
126 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Seline Nielsen |
2007 |
0756AY |
SK-SYD |
|
25m |
1:15.07 |
64 |
2 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:14.76 |
275 |
3 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:13.56 |
82 |
4 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
1:13.88 |
200 |
5 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.91 |
135 |
6 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:15.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:12.93 |
54 |
2 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
25m |
1:11.39 |
254 |
3 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
25m |
1:10.55 |
282 |
4 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:11.30 |
128 |
5 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:12.86 |
34 |
6 |
Silje Hylleberg Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:09.73 |
166 |
2 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:08.67 |
87 |
3 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
1:06.52 |
203 |
4 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:07.03 |
91 |
5 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
1:09.35 |
223 |
6 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:10.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:05.89 |
303 |
2 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:04.98 |
199 |
3 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:04.24 |
58 |
4 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:04.52 |
221 |
5 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:05.32 |
158 |
6 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:03.91 |
230 |
2 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:03.35 |
61 |
3 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
1:02.63 |
190 |
4 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:02.65 |
233 |
5 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:03.35 |
26 |
6 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:04.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:02.03 |
154 |
2 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:00.20 |
157 |
3 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
57.08 |
218 |
4 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
59.35 |
287 |
5 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:00.58 |
97 |
6 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:02.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF |
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|