Ohjelma Hillerød Langbane Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 4, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
Julius Holst Krabbe |
2007 |
0749AL |
VÆRLØSE |
|
50m |
|
177 |
3 |
Oscar David Morthorst |
2007 |
0753AF |
TRITON B |
|
50m |
1:38.88 |
21 |
4 |
Emil Nissen |
2006 |
0633AN |
HILLERØD |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
Nikolai Uekermann Olsen |
2006 |
0655AF |
VEJLE |
|
50m |
1:31.92 |
175 |
3 |
Noah Sanchez |
2006 |
0607AD |
TRITON B |
|
50m |
1:27.25 |
248 |
4 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
50m |
1:31.73 |
146 |
5 |
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
0621AB |
FARUM |
|
50m |
1:35.79 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Karl Svane Kristensen |
2005 |
0529AJ |
KVIK |
|
50m |
1:25.81 |
82 |
2 |
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
0691AE |
HELSINGE |
|
50m |
1:21.99 |
176 |
3 |
Jonas Wilms Jensen |
2007 |
0717AD |
TRITON B |
|
50m |
1:20.32 |
160 |
4 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:20.99 |
36 |
5 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
50m |
1:22.25 |
253 |
6 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
50m |
1:26.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Fabian Holst Krabbe |
2005 |
0539AJ |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:20.01 |
77 |
2 |
Viktor Junker Neldeberg |
2004 |
0445AA |
HELSINGE |
|
50m |
1:16.97 |
233 |
3 |
Simon Sandal |
2003 |
0325AQ |
VEJLE |
|
50m |
1:10.84 |
83 |
4 |
Victor Christiansen |
2004 |
0435AN |
HELSINGE |
|
50m |
1:14.64 |
64 |
5 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
50m |
1:18.72 |
192 |
6 |
Noah Lester |
2006 |
0677AF |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:20.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
1:10.13 |
112 |
2 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
50m |
1:05.21 |
31 |
3 |
Carl Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERØD |
|
50m |
1:02.63 |
113 |
4 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
50m |
1:03.50 |
3 |
5 |
Jacob Lyse Søe |
2003 |
0361AF |
ODDER |
|
50m |
1:05.77 |
114 |
6 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
50m |
1:10.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
50m |
1:02.08 |
71 |
2 |
Nicklas Andersen |
2001 |
0171AI |
HELSINGE |
|
50m |
1:00.32 |
221 |
3 |
Andreas Kronborg |
2002 |
0229AS |
VEJLE |
|
50m |
59.61 |
240 |
4 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
50m |
1:00.06 |
239 |
5 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
1:00.93 |
126 |
6 |
Lars Reber Knudsen |
2003 |
0365AR |
FARUM |
|
50m |
1:02.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
50m |
57.90 |
170 |
2 |
Elias Hanghøj Jonsson |
2002 |
0265AI |
S 68 |
|
50m |
57.66 |
272 |
3 |
Rasmus Nickelsen |
2003 |
0347AC |
KVIK |
|
50m |
53.82 |
61 |
4 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
50m |
55.74 |
115 |
5 |
Thomas Bech |
1998 |
9857AM |
FARUM |
|
50m |
57.77 |
72 |
6 |
Mads Steen Petersen |
1997 |
9765AJ |
HELSINGE |
|
50m |
59.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|