Program för Hillerød Langbane Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
0751AN |
VÆRLØSE |
|
50m |
2:11.90 |
178 |
2 |
Alexander Nielsen |
2006 |
0697AD |
TRITON B |
|
50m |
1:52.33 |
176 |
3 |
Jonas Wilms Jensen |
2007 |
0717AD |
TRITON B |
|
50m |
1:49.41 |
93 |
4 |
Victor Kühl |
2009 |
0983AA |
HELSINGE |
|
50m |
1:51.57 |
27 |
5 |
Mikkel Rasmussen |
2007 |
0789AL |
HILLERØD |
|
50m |
2:02.63 |
22 |
6 |
Sebastian Kjær Sørensen |
2007 |
0753AL |
HILLERØD |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
205 |
1 |
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
0899AD |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:43.91 |
85 |
2 |
Scott Foged |
2005 |
0575AI |
HELSINGE |
|
50m |
1:36.35 |
36 |
3 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
50m |
1:30.67 |
147 |
4 |
Andy Nguyen |
2006 |
0611AK |
FARUM |
|
50m |
1:33.09 |
234 |
5 |
Sofus Funder |
2005 |
0543AL |
VEJLE |
|
50m |
1:38.24 |
101 |
6 |
Nikolaj Pedersen |
2007 |
0791AG |
HELSINGE |
|
50m |
1:48.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Rio Halawi |
2008 |
|
TRITON B |
|
50m |
1:28.52 |
167 |
2 |
Karl Svane Kristensen |
2005 |
0529AJ |
KVIK |
|
50m |
1:26.14 |
168 |
3 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
50m |
1:24.59 |
189 |
4 |
Fabian Holst Krabbe |
2005 |
0539AJ |
VÆRLØSE |
|
50m |
1:25.26 |
82 |
5 |
Victor Møller Klitgaard |
2006 |
0691AE |
HELSINGE |
|
50m |
1:26.35 |
134 |
6 |
Andreas Velschow Malmolin |
2005 |
0541AE |
FARUM |
|
50m |
1:28.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:13.63 |
74 |
2 |
Marcus Christiansen |
2001 |
0145AT |
HELSINGE |
|
50m |
1:11.27 |
245 |
3 |
Casper Davidsen |
1999 |
9979AA |
VEST |
|
50m |
1:06.77 |
125 |
4 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
50m |
1:11.00 |
58 |
5 |
Harald Wiehe Struberg |
2003 |
0331AT |
HERLEV |
|
50m |
1:12.76 |
253 |
6 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
50m |
1:22.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|