2019-06-18   01:47:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

124_S
Løb 124, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Sponsor: Danone 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
322  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:08.31   
223  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  50 m  1:12.31   
244  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  1:14.19   
267  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:14.83   
129  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:14.88   
402  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  50 m  1:15.37   
266  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  50 m  1:16.49   
331  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:16.60   
50  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:16.78   
10  245  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:17.11   
11  368  Mogensen Thor Majvig  2004  HILLERØD  0419AF  50 m  1:17.42   
12  333  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:18.27   
13  224  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:18.98   
14  107  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  50 m  1:19.60   
15  66  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  1:21.34   
16  521  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  50 m  1:22.73   
17  38  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  50 m  1:23.05   
18  535  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:23.83   
19  256  Larsen Malthe Funk  2005  ALLERØD  0577AB  50 m  1:24.83   
20  493  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:24.91   
21  278  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  1:27.44   
22  564  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  50 m  1:27.62   
23  437  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGØR  0655AD  50 m  1:28.41   
24  371  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  1:28.42   
25  102  Ljunggren Malte  2006  KSLS  AJ1106  50 m  1:28.96   
26  257  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  1:29.41   
27  170  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m  1:29.42   
28  237  Beck Jonathan  2004  BIRKERØD  0497AA  50 m  1:30.29   
29  304  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  50 m  1:30.67   
30  369  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  50 m  1:30.67   
31  578  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:31.27   
32  115  Tram Oscar  2004  KSLS  AE4704  50 m  1:31.70   
33  242  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  1:31.95   
34  21  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  50 m  1:32.02   
35  611  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  50 m  1:33.82   
36  527  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  50 m  1:33.99   
37  346  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  50 m  1:34.12   
38  225  Nielsen Andreas M  2005  SLAGELSE  0505AA  25 m  1:35.59   
39  567  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  50 m  1:35.87   
40  258  Bornemann Victor  2004  ALLERØD  0489AD  50 m  1:36.59   
41  341  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  50 m  1:36.89   
42  436  Munk Marcus  2007  HELSINGØR  0757AB  50 m  1:38.51   
43  279  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  1:38.62   
44  41  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  1:39.42   
45  281  Hemmingsen Mathias  2007  LYNGBY  0731AG  25 m  1:40.16   
46  165  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m  1:40.21   
47  439  Mortensen Peter  2005  HELSINGØR  0501AO  50 m  1:42.67   
48  429  Hvilsom Asger  2007  HELSINGØR  0799AA  50 m  1:42.83   
49  255  Løfquist Magnus  2005  ALLERØD  0513AB  25 m  1:50.24   
50  146  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  50 m  1:50.35   
51  283  Bendixen Max  2007  LYNGBY  0745AI  50 m  1:52.57   
52  154  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  50 m  1:52.89   
53  287  Johnsen Sander F. Høyrup  2007  LYNGBY  0761AC  50 m  1:53.00   
54  518  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:56.58   
55  162  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  50 m  1:57.79   
56  316  El-Nagdy Noah  2007  HØRSHOLM  0707AJ  50 m  1:59.81   
57  152  Edelberg Tim  2007  SK LÖDDE  AB1507  50 m  2:07.43   
58  145  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  50 m     
59  147  Björk Simon  2009  SK LÖDDE  AB8109  50 m     
60  151  Delfin Melvin  2008  SK LÖDDE  AI9708  50 m     
61  161  Lindeberg Elias  2008  SK LÖDDE  AC5908  50 m     
62  433  Allin Laurits Højgaard  2006  HELSINGØR  0659AI  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark