Program for Kronborg Open 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 119, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Comwell Borupgaard |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:06.32 | |
2 | 81 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:07.47 | |
3 | 248 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.33 | |
4 | 400 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:09.54 | |
5 | 193 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:09.70 | |
6 | 329 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
7 | 250 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.21 | |
8 | 300 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
9 | 208 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.54 | |
10 | 321 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:12.30 | |
11 | 290 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:13.13 | |
12 | 236 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:14.76 | |
13 | 235 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:14.83 | |
14 | 282 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.28 | |
15 | 374 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:15.68 | |
16 | 180 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:15.73 | |
17 | 342 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:15.98 | |
18 | 534 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.76 | |
19 | 60 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:16.80 | |
20 | 92 | Gulin Alice | 2006 | KSLS | AT3206 | 50 m | 1:17.14 | |
21 | 324 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
22 | 251 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:18.14 | |
23 | 348 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:18.21 | |
24 | 317 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:18.59 | |
25 | 249 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:18.61 | |
26 | 264 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:18.66 | |
27 | 139 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:18.68 | |
28 | 577 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:20.17 | |
29 | 323 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:20.28 | |
30 | 492 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.40 | |
31 | 133 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:22.07 | |
32 | 273 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:23.86 | |
33 | 483 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:24.04 | |
34 | 253 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:24.12 | |
35 | 531 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:24.96 | |
36 | 297 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:25.13 | |
37 | 396 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
38 | 532 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.93 | |
39 | 394 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:26.00 | |
40 | 234 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:26.05 | |
41 | 347 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:26.24 | |
42 | 233 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 1:27.60 | |
43 | 70 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:28.34 | |
44 | 240 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:29.04 | |
45 | 345 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:29.52 | |
46 | 252 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:30.57 | |
47 | 94 | Gustafsson Johanna | 2005 | KSLS | BI3205 | 50 m | 1:35.01 | |
48 | 352 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:41.06 | |
49 | 33 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:41.19 | |
50 | 69 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:42.70 | |
51 | 495 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:52.11 | |
52 | 487 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:59.42 | |
53 | 486 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 2:19.56 | |
54 | 144 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 50 m | ||
55 | 156 | Gillerfors Vilma | 2006 | SK LÖDDE | BB2206 | 50 m | ||
56 | 167 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 50 m | ||
57 | 584 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |