Ohjelma Ouneva -uinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailu
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Ouneva -uinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Joensuu |
|
Tulostusaika |
14:31 |
|
|
Järjestäjä |
Joensuun Uimaseura ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Sponsori: Pihlajalinna ITE Oy |
Pihlajalinna ITE Oy |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Viljo Laavola |
2009 |
09A476 |
KuUS |
|
25m |
|
|
3 |
Victor Zhabin |
2003 |
|
UI |
|
25m |
|
|
4 |
Vilho Pellikka |
2009 |
09A371 |
JoUS |
|
25m |
|
|
5 |
Onni Rasimus |
2010 |
10A121 |
JoUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Ruuskanen |
2008 |
08A474 |
KuUS |
|
25m |
59.00 |
59.00 |
2 |
Aukusti Ketonen |
2007 |
07A701 |
MiUS |
|
25m |
57.89 |
57.89 |
3 |
Viljami Myllärinen |
2007 |
07A859 |
UI |
|
25m |
55.58 |
55.58 |
4 |
Marlo Tuhkanen |
2010 |
10A029 |
JoUS |
|
25m |
57.12 |
57.12 |
5 |
Anton Lopatin |
2008 |
08A406 |
JoUS |
|
25m |
58.61 |
58.61 |
6 |
Paavo Junkkila |
2008 |
|
KuUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Sidoroff |
2006 |
06A689 |
MiUS |
|
50m |
56.65 |
55.15 |
2 |
Arseni Tielinen |
2008 |
08A812 |
KuUS |
|
25m |
52.88 |
52.88 |
3 |
Otso Partanen |
2007 |
07A764 |
JoUS |
|
25m |
49.66 |
49.66 |
4 |
Tomas Puustinen |
2008 |
08A809 |
KuUS |
|
25m |
52.09 |
52.09 |
5 |
Lucas Tuominen |
2008 |
08A767 |
KuUS |
|
25m |
53.62 |
53.62 |
6 |
Roni Rissanen |
2006 |
06A845 |
KuUS |
|
25m |
55.32 |
55.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Topias Partinen |
2007 |
07A119 |
JoUS |
|
50m |
49.59 |
48.09 |
2 |
Onni Salonen |
2005 |
05B094 |
SCV |
|
50m |
48.55 |
47.05 |
3 |
Aleksi Ristola |
2006 |
06A479 |
JoUS |
|
25m |
43.17 |
43.17 |
4 |
Rasmus Ikonen |
2004 |
04B313 |
MiUS |
|
25m |
43.32 |
43.32 |
5 |
Sakari Eskelinen |
2004 |
04A830 |
JoUS |
|
50m |
48.98 |
47.48 |
6 |
Leevi Hietikko-Kaukola |
2008 |
08A440 |
BraUi |
|
25m |
49.63 |
49.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Antti Korhonen |
2004 |
04B026 |
PieKu |
|
25m |
42.57 |
42.57 |
2 |
Konsta Kauppinen |
2005 |
05A260 |
JoUS |
|
50m |
41.68 |
40.18 |
3 |
Antti Väyrynen |
1991 |
91A013 |
BraUi |
|
50m |
39.83 |
38.33 |
4 |
Otto Mikkonen |
2003 |
03A190 |
JoUS |
|
25m |
38.53 |
38.53 |
5 |
Topi Rissanen |
2008 |
08A233 |
PieKu |
|
25m |
41.61 |
41.61 |
6 |
Akseli Kellman |
2007 |
07A621 |
MiUS |
|
50m |
44.20 |
42.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veeti Vilén |
2004 |
04A930 |
MiUS |
|
25m |
36.71 |
36.71 |
2 |
Akseli Kontiainen |
2002 |
02A455 |
JoUS |
|
50m |
34.95 |
33.45 |
3 |
Toni Knuutila |
1993 |
93A712 |
PUS |
|
50m |
32.62 |
31.12 |
4 |
Konstantin Smirnov |
2002 |
|
Petroskoi |
|
25m |
33.22 |
33.22 |
5 |
Johannes Heikkinen |
2001 |
01A695 |
JoUS |
|
50m |
36.26 |
34.76 |
6 |
Aaro Paasonen |
2004 |
04A420 |
IU |
|
25m |
37.17 |
37.17 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
06 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura |
Tulostusaika |
14:31 |
|