Program för Aquarena Race 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 30 Mars Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Aquarena Hällåsen |
Arrangör: |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 mar 2019 till den 31 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Moa Öhlund |
2005 |
FALUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Ebba Eklund |
2009 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Linn Olsson |
2010 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
6 |
|
Emma Bergqvist |
2008 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Klara Appelgren |
2007 |
SANDVIKEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
|
Nova Sjöberg |
2008 |
SÖDERHAMN |
2:12.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Majken Lönn |
2009 |
HARNÄS SKU |
1:49.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Signe Domeij |
2005 |
SOLLEFTEÅ |
1:54.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
6 |
|
Astrid Dotzauer |
2008 |
SANDVIKEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
7 |
|
Klara Runarsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Emmy Olsson |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:48.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
|
Alva Brandt |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:48.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Lilly Utterström |
2007 |
NJURUNDA |
1:47.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Josefin Zetterberg |
2008 |
FALUN |
1:46.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
1:46.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Isabel Olsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:47.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
7 |
|
Alice Byström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:48.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Evelina Lemon |
2006 |
BORLÄNGE |
1:43.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
|
Othilia Östlund |
2010 |
HARNÄS SKU |
1:40.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Saimi Lylander |
2009 |
BORLÄNGE |
1:38.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:35.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Anna-Klara Sundström |
2007 |
NJURUNDA |
1:37.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
6 |
|
Alice Lundin |
2007 |
FALUN |
1:39.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
7 |
|
Elsa von Essen |
2007 |
NJURUNDA |
1:41.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Freja Engström |
2007 |
SOLLEFTEÅ |
1:35.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:33.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:32.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Noemi Megyesi |
2005 |
HARNÄS SKU |
1:31.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Ida Tengvall Williams |
2005 |
FALUN |
1:32.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Ronja Nordlund |
2006 |
GÄVLE SS |
1:33.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Ida Hellström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:35.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
1 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
1:30.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
1:30.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
1:29.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Hanna Frank |
2006 |
FALUN |
1:29.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Stella Karlsson |
2006 |
GIMO SS |
1:29.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Tekle Batsikadze |
2005 |
GÄVLE SS |
1:30.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
7 |
|
Rebecca Öhman |
2006 |
GÄVLE SS |
1:30.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Maija Andersson |
2005 |
SOLLEFTEÅ |
1:29.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
1:28.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Lisa Holfve |
2005 |
GÄVLE SS |
1:28.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
4 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:26.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Elin Clarin |
2005 |
NJURUNDA |
1:27.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
6 |
|
Emma Mossnelid |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:28.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Tyra Olsson |
2003 |
HARNÄS SKU |
1:28.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
1 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:26.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:23.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
GÄVLE SS |
1:23.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Vilma Hjertberg |
2004 |
GÄVLE SS |
1:22.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
5 |
|
Maja Wikström |
2002 |
SANDVIKEN |
1:22.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Hillevi Östlund |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:23.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:23.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:22.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:22.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:21.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Ella Lindblad |
2003 |
HARNÄS SKU |
1:20.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Agnes Edvinsson |
2006 |
GÄVLE SS |
1:20.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Linnea Engström |
2004 |
SOLLEFTEÅ |
1:21.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
7 |
|
Agnes Sundqvist |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:22.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Flickor A-E |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
1:18.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:14.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
3 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:11.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
4 |
|
Agnes Humling |
2000 |
SANDVIKEN |
1:10.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
5 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:10.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Tuva Blomdahl |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:14.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
7 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:16.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-30 09:13:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|