Program for Itäväylä-uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 987 | Kangas Benjamin | 2002 | AQUILA | 02A659 | 25 m | 26.33 | |
2 | 762 | Hyttinen Kalle | 2001 | BS-PU | 01B140 | 25 m | 26.35 | |
3 | 768 | Nyman Kasper | 2001 | BS-PU | 01B329 | 50 m | 26.73 | |
4 | 760 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 25 m | 28.11 | |
5 | 892 | Suuronen Karri | 2003 | Cetus | 03A802 | 25 m | 28.72 | |
6 | 857 | Kulmala Kaius | 2004 | SGR | 04B145 | 25 m | 29.34 | |
7 | 897 | Zamanimehr Sam | 2003 | Cetus | 03A958 | 50 m | 30.19 | |
8 | 885 | Kosunen Santtu | 2003 | Cetus | 03A312 | 50 m | 31.09 | |
9 | 891 | Partanen Eeli | 2005 | Cetus | 05A202 | 25 m | 31.22 | |
10 | 926 | Purokoski Henrik | 2002 | Cetus | 02B290 | 50 m | 31.99 | |
11 | 932 | Koskela Pasi | 1972 | Cetus | 72A082 | 25 m | 32.40 | |
12 | 889 | Janhunen Mattias | 2003 | Cetus | 03A689 | 25 m | 32.43 | |
13 | 994 | Muranen Valtteri | 2005 | AQUILA | 05A496 | 50 m | 33.01 | |
14 | 778 | Gullans Benjamin | 2005 | BS-PU | 05B045 | 25 m | 33.47 | |
15 | 861 | Lipponen Tomas | 2005 | SGR | 05B108 | 50 m | 33.82 | |
16 | 975 | Voloshin Jan | 2008 | USH | 08A207 | 50 m | 34.42 | |
17 | 770 | Karlsson Alex | 2006 | BS-PU | 06A469 | 25 m | 34.72 | |
18 | 856 | Mkil Amos | 2007 | SGR | 07A308 | 50 m | 35.39 | |
19 | 794 | Pesu Voitto | 2005 | BS-PU | 05B200 | 25 m | 36.08 | |
20 | 915 | Silander Niko | 2003 | Cetus | 03B204 | 25 m | 37.69 | |
21 | 781 | Mls Niilo | 2006 | BS-PU | 06B008 | 25 m | 38.75 | |
22 | 978 | Dzura Nikita | 2010 | USH | 10A047 | 25 m | 39.66 | |
23 | 782 | Laitinen Julius | 2007 | BS-PU | 07A794 | 25 m | 40.09 | |
24 | 996 | Jrvinen Konsta | 2008 | AQUILA | 08A092 | 25 m | 40.43 | |
25 | 964 | Sulkonen Danil | 2008 | ORCA | 08A335 | 25 m | 40.51 | |
26 | 792 | Moisio Siimon | 2007 | BS-PU | 07A911 | 25 m | 42.14 | |
27 | 982 | Mindukshov Matvei | 2010 | USH | 10A174 | 25 m | 42.73 | |
28 | 790 | Silventoinen Oka | 2007 | BS-PU | 07A908 | 25 m | 43.28 | |
29 | 980 | Nikolashin Vadim | 2010 | USH | 10A110 | 25 m | 44.33 | |
30 | 864 | Hedemki Eero | 2008 | SGR | 08A452 | 25 m | 44.42 | |
31 | 793 | Kuusela Arttu | 2007 | BS-PU | 07A912 | 25 m | 44.53 | |
32 | 801 | Rantamki Tino | 2006 | BS-PU | 06B095 | 25 m | 45.33 | |
33 | 806 | Laitinen Oliver | 2008 | BS-PU | 08A800 | 25 m | 46.65 | |
34 | 863 | Salmi Kasper | 2009 | SGR | 09A190 | 25 m | 52.65 | |
35 | 803 | SOIRAMO KEVIN | 2010 | BS-PU | 10A196 | 25 m | 55.59 | |
36 | 807 | Lindstrm Niilo | 2011 | BS-PU | 11A080 | 25 m | ||
37 | 808 | Tirkkonen Ahti | 2010 | BS-PU | 10A218 | 25 m | ||
38 | 810 | Vlkki Matias | 2008 | BS-PU | 08A813 | 25 m | ||
39 | 811 | Vlkki Tuomas | 2008 | BS-PU | 08A814 | 25 m | ||
Tekij: WinGrodan 1.26.10 | Tulostuspivmr | 14 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Borg Simmare-Porvoon Uimarit | Tulostusaika | 19:04 |