Ohjelma H.C. Andersen Swim Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Anna Wermuth (96) Hovedstaden Svømmeklub - 2.32.84 (020618) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 2:27.35 | |
2 | 36 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 2:41.85 | |
3 | 247 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 50 m | 2:42.54 | |
4 | 144 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 2:44.44 | |
5 | 101 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 50 m | 2:47.55 | |
6 | 2 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 2:47.98 | |
7 | 343 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 2:49.43 | |
8 | 244 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 50 m | 2:49.94 | |
9 | 149 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 50 m | 2:51.55 | |
10 | 337 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 2:53.12 | |
11 | 360 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HADERSLEV | 0394AY | 50 m | 2:53.44 | |
12 | 382 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:54.85 | |
13 | 198 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 50 m | 2:56.76 | |
14 | 129 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 3:00.30 | |
15 | 87 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 50 m | 3:00.63 | |
16 | 178 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 50 m | 3:00.64 | |
17 | 82 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 3:00.79 | |
18 | 111 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 50 m | 3:02.06 | |
19 | 81 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 3:04.63 | |
20 | 130 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 3:04.89 | |
21 | 104 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 50 m | 3:05.14 | |
22 | 9 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:05.20 | |
23 | 103 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 50 m | 3:05.87 | |
24 | 100 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 50 m | 3:06.31 | |
25 | 80 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 3:08.38 | |
26 | 340 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 3:10.81 | |
27 | 354 | Stamholt Anne | 2006 | HADERSLEV | 0652AM | 50 m | 3:13.78 | |
28 | 355 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HADERSLEV | 0688AV | 50 m | 3:21.15 | |
29 | 218 | Gombos Nora | 2006 | SØNDERBORG | 0646AS | 50 m | 3:22.06 | |
30 | 138 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 50 m | 3:23.80 | |
31 | 20 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:24.55 | |
32 | 18 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 50 m | 3:30.47 | |
33 | 189 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 50 m | 3:34.16 | |
34 | 112 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 0606AU | 50 m | 3:34.24 | |
35 | 19 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 3:39.29 | |
36 | 194 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 50 m | 3:44.69 | |
37 | 221 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 3:46.02 | |
38 | 192 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 50 m | 3:49.81 | |
39 | 98 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 50 m | ||
40 | 230 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 50 m | ||
41 | 356 | Lassen Josefine | 2003 | HADERSLEV | 0316BG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 maj 2019 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 08:26 |