2020-07-05   08:44:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, 50m PU T-11, 13, 15, 17 
 
Sponsori: TKP Print 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
333  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  29.43  29.43   
164  Lyyra Emilia  2003  SiWa  03A219  50 m  30.03  30.03   
173  Loponen Emma  2003  SiWa  03A519  50 m  31.84  31.84   
182  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  31.89  31.89   
332  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  31.95  31.95   
285  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  50 m  32.01  32.01   
170  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  32.07  32.07   
265  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  25 m  31.18  32.18   
347  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  50 m  32.48  32.48   
10  197  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  50 m  33.02  33.02   
11  176  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  25 m  32.11  33.11   
12  93  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  32.39  33.39   
13  198  Hörkkö Alma  2005  SiWa  05A331  25 m  32.52  33.52   
14  206  Loponen Essi  2004  SiWa  04A768  25 m  32.87  33.87   
15  24  Kann Kertu  2006  BRIIS    50 m  34.15  34.15   
16  114  Ahola Emma-lotta  2005  JUK  05A527  25 m  33.29  34.29   
17  22  Jaagant Helen  2006  BRIIS    50 m  34.66  34.66   
18  37  Zahovaiko Anette  2006  BRIIS    50 m  34.69  34.69   
19  179  Lehmusvaara Anna  2005  SiWa  05A142  50 m  35.08  35.08   
20  115  Hänninen Alisa  2003  JUK  03B021  25 m  34.09  35.09   
21  190  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  50 m  35.22  35.22   
22  178  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  35.47  35.47   
23  345  Tall Veera  2005  PUS  05A638  50 m  35.53  35.53   
24  187  Pekkala Siiri  2005  SiWa  05A211  50 m  35.58  35.58   
25  215  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  25 m  34.59  35.59   
26  346  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  50 m  35.83  35.83   
27  191  Valtanen Sanni  2004  SiWa  04A527  50 m  35.97  35.97   
28  202  Vänttinen Iina  2006  SiWa  06A210  50 m  36.06  36.06   
29  258  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  35.06  36.06   
30  139  Tawast Iida  2007  SGR  07A124  25 m  35.71  36.71   
31  195  Hautamäki Laura  2002  SiWa  02B079  25 m  35.77  36.77   
32  203  Sohlman Daniela  2005  SiWa  05A490  50 m  37.01  37.01   
33  339  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  50 m  37.15  37.15   
34  226  Mattila Oosa  2006  SiWa  06A440  50 m  37.33  37.33   
35  335  Nore Ella  2002  PUS  02A880  50 m  37.33  37.33   
36  237  Hakala Emilia  2005  SiWa  05B019  50 m  37.73  37.73   
37  33  Liias Laura  2007  BRIIS    50 m  37.95  37.95   
38  49  Nevanko Ronja  2005  BS-PU  05B042  25 m  37.00  38.00   
39  36  Miller Nora  2006  BRIIS    50 m  38.31  38.31   
40  200  Särkelä Peppi  2004  SiWa  04A708  50 m  38.34  38.34   
41  205  Errehani Jasmine  2004  SiWa  04A780  25 m  37.40  38.40   
42  280  Adler Emmi  2005  TuUS  05B135  25 m  37.82  38.82   
43  341  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  38.16  39.16   
44  465  Wiemers Hilla  2005  ORCA  05A637  25 m  38.21  39.21   
45  183  Ryynänen Susanna  2006  SiWa  06A059  25 m  38.37  39.37   
46  340  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  38.83  39.83   
47  348  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  50 m  39.94  39.94   
48  38  Koppel Ilona Marleen  2005  BRIIS    50 m  40.49  40.49   
49  149  Heikkilä Linnea  2008  SGR  08A210  50 m  40.49  40.49   
50  533  Baindurashvili Taisiya  2008  USH  08A215  25 m  39.81  40.81   
51  119  Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  25 m  39.85  40.85   
52  99  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  40.07  41.07   
53  63  Hirsi Eevi  2007  HTU  07A102  25 m  40.89  41.89   
54  144  Nauklér Sofie  2006  SGR  06A537  50 m  42.14  42.14   
55  35  Lippus Henrietta  2006  BRIIS    50 m  42.67  42.67   
56  236  Hoffren Pinja  2006  SiWa  06A607  50 m  42.81  42.81   
57  20  Teder Karolin  2008  BRIIS    50 m  43.15  43.15   
58  222  Wall Emilia  2008  SiWa  08A060  25 m  42.32  43.32   
59  171  Siurola Peppi  2004  SiWa  04A219  25 m  42.67  43.67   
60  224  Tossavainen Viia  2007  SiWa  07A177  50 m  43.83  43.83   
61  233  Jokinen Lotta  2009  SiWa  09A022  50 m  44.05  44.05   
62  508  Kinnunen Minni  2006  Vanders  06A629  25 m  43.86  44.86   
63  498  Hakkarainen Armi  2008  Vanders  08A064  25 m  44.26  45.26   
64  449  Haavisto Ella  2007  Gladius  07A573  25 m  44.41  45.41   
65  450  Raantse Liine  2008  Gladius  08A344  25 m  44.47  45.47   
66  343  Rauhanen Emmi  2003  PUS  03B056  25 m  44.70  45.70   
67  216  Haunia Aura  2007  SiWa  07A149  50 m  45.88  45.88   
68  87  Konttinen Kiti  2006  HU  06A745  25 m  44.99  45.99   
69  220  Heiman Mikaela  2008  SiWa  08A056  25 m  45.08  46.08   
70  466  Lehtoila Laura  2008  ORCA  08A050  25 m  45.29  46.29   
71  511  Immonen Fiia  2008  Vanders  08A181  25 m  45.31  46.31   
72  28  Eha Charlotte Lukie  2010  BRIIS    50 m  46.59  46.59   
73  78  Lepistö Pinja  2007  HU  07A051  25 m  45.89  46.89   
74  229  Vainio Josefina  2007  SiWa  07A284  25 m  45.93  46.93   
75  30  Martinson Kaidli-Mariin  2008  BRIIS    50 m  46.95  46.95   
76  67  Tapaninen Siiri  2009  HTU  09A140  25 m  46.11  47.11   
77  454  Kahlos Anni  2008  Gladius  08A595  25 m  46.29  47.29   
78  534  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  50 m  47.33  47.33   
79  497  Oila Veera  2007  Vanders  07A056  25 m  46.38  47.38   
80  350  Grönlund Linda  2003  PUS  03B285  50 m  47.39  47.39   
81  234  Piitulainen Emmalina  2006  SiWa  06A542  25 m  46.95  47.95   
82  482  Katavisto Sira  2008  ORCA  08A329  50 m  47.98  47.98   
83  501  Jha Sumedha  2007  Vanders  07A248  50 m  48.22  48.22   
84  479  Hirsikko Lilja  2008  ORCA  08A278  25 m  47.31  48.31   
85  235  Aarnivuo Sanni  2008  SiWa  08A089  25 m  48.40  49.40   
86  279  Kondratjeva Kira  2008  TuUS  08A417  25 m  48.82  49.82   
87  21  Laane Helis  2008  BRIIS    50 m  49.90  49.90   
88  241  Hoffren Venla  2009  SiWa  09A133  50 m  50.76  50.76   
89  238  Keteli Deniz  2005  SiWa  05B070  25 m  49.79  50.79   
90  210  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  25 m  49.81  50.81   
91  512  Ilieva Nora  2008  Vanders  08A205  25 m  49.89  50.89   
92  475  Rahijärvi Saara-kaisa  2004  ORCA  04B197  25 m  49.99  50.99   
93  456  Pahkala Iida  2010  Gladius  10A139  25 m  50.10  51.10   
94  250  Vilén Nea  2007  SiWa  07A817  50 m  51.36  51.36   
95  147  Vanhanen Amanda  2006  SGR  06A702  25 m  52.00  53.00   
96  29  Erik Katre  2009  BRIIS    50 m  53.07  53.07   
97  509  Nuorkivi Tytti  2008  Vanders  08A167  25 m  52.40  53.40   
98  126  Perälä Anni  2007  JUK  07A869  25 m  52.63  53.63   
99  128  Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m  53.28  54.28   
100  230  Kurki Jonna  2008  SiWa  08A098  25 m  53.61  54.61   
101  451  Mäkelä Fanni  2007  Gladius  07A745  25 m  53.66  54.66   
102  148  Tawast Veera  2009  SGR  09A071  25 m  54.01  55.01   
103  518  Kovanen Erica  2009  Vanders  09A095  25 m  54.10  55.10   
104  219  Pajamo Iiris  2008  SiWa  08A057  50 m  1:03.94  1:03.94   
105  68  Wu Nina You  2007  HTU  07A681  50 m       
106  77  Lehtonen Iiris  2006  HU  06A118  50 m       
107  88  Laurén Nea  2006  HU  06A754  50 m       
108  151  Avellan Emma  2007  SGR  07A521  50 m       
109  158  Almira Venla  2006  SGR  06B087  50 m       
110  159  Kuokkanen Aino  2007  SGR  07A909  50 m       
111  247  Myllykoski Alisa  2009  SiWa  09A235  50 m       
112  433  Vuori Milja  2006  Octopus  06B006  50 m       
113  559  Järvenpää Lilli  2006  HarjUS  06A795  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  08:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner