Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 22
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
08:35 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 22, 100m VU P-12, 14, 16, 18 |
Loppukilpailut (20) |
Sponsori: K-Citymarket Jumbo |
|
Erä 1 (20) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ilja Buzetski |
2004 |
04B305 |
SiWa |
|
50m |
|
|
3 |
Onni Vilja |
2005 |
05B055 |
TuUS |
|
50m |
|
|
4 |
Oskar Huotari |
2008 |
08A588 |
JUK |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eerik Välipakka |
2007 |
07A891 |
ORCA |
|
50m |
|
|
2 |
Esa Währn |
2008 |
08A701 |
Vanders |
|
50m |
|
|
3 |
Aatu Airaksinen |
2007 |
07A896 |
SiWa |
|
50m |
|
|
4 |
Luka Haimi |
2009 |
09A152 |
SiWa |
|
50m |
|
|
5 |
Sasu Koivunen |
2008 |
08A184 |
Octopus |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Tuohino |
2008 |
08A252 |
Vanders |
|
25m |
1:45.71 |
1:47.71 |
2 |
Peik Pasanen |
2007 |
07A477 |
Vanders |
|
50m |
1:45.26 |
1:45.26 |
3 |
Joel Wahlman |
2008 |
08A003 |
Vanders |
|
25m |
1:36.20 |
1:38.20 |
4 |
Jaakko Karppinen |
2007 |
07A607 |
ORCA |
|
25m |
1:39.95 |
1:41.95 |
5 |
Risto Hyvenen |
2007 |
07A973 |
SiWa |
|
25m |
1:43.87 |
1:45.87 |
6 |
Niilo Kommeri |
2007 |
07A494 |
HU |
|
25m |
1:48.01 |
1:50.01 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Nord |
2008 |
08A149 |
Vanders |
|
25m |
1:34.43 |
1:36.43 |
2 |
Aarni Rahkonen |
2009 |
09A030 |
SGR |
|
25m |
1:32.84 |
1:34.84 |
3 |
Ilmari Silventoinen |
2005 |
05A558 |
SiWa |
|
25m |
1:30.26 |
1:32.26 |
4 |
Rron Shala |
2007 |
07A673 |
SGR |
|
25m |
1:32.31 |
1:34.31 |
5 |
Arthur Patteri |
2008 |
08A085 |
Vanders |
|
25m |
1:34.11 |
1:36.11 |
6 |
Olli Surakka |
2005 |
05B090 |
SiWa |
|
25m |
1:35.98 |
1:37.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Rantsi |
2008 |
08A124 |
Vanders |
|
25m |
1:29.74 |
1:31.74 |
2 |
Patrik Ventus |
2007 |
07A204 |
SGR |
|
50m |
1:28.85 |
1:28.85 |
3 |
Jasu Caspar Haapaniemi |
2006 |
06A000 |
TuUS |
|
25m |
1:26.54 |
1:28.54 |
4 |
Lauri Hänninen |
2007 |
07A769 |
TuUS |
|
25m |
1:26.76 |
1:28.76 |
5 |
Artjom Malofejev |
2007 |
07A261 |
Vanders |
|
25m |
1:29.34 |
1:31.34 |
6 |
Leo Niemi |
2008 |
08A136 |
HU |
|
25m |
1:29.89 |
1:31.89 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juho Kotamäki |
2005 |
05A604 |
SiWa |
|
25m |
1:25.21 |
1:27.21 |
2 |
Angelos Toledos |
2007 |
07A434 |
SGR |
|
50m |
1:26.25 |
1:26.25 |
3 |
Veikko Moilanen |
2007 |
07A262 |
HU |
|
25m |
1:23.70 |
1:25.70 |
4 |
Joona Korte |
2007 |
07A803 |
SGR |
|
50m |
1:25.75 |
1:25.75 |
5 |
Leo Nieminen |
2007 |
07A208 |
ORCA |
|
50m |
1:26.28 |
1:26.28 |
6 |
Victor Nykvist |
2007 |
07A732 |
SGR |
|
50m |
1:27.46 |
1:27.46 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Tolppala |
2007 |
07A165 |
ORCA |
|
50m |
1:24.93 |
1:24.93 |
2 |
Leo Lonkola |
2007 |
07A333 |
Vanders |
|
25m |
1:21.98 |
1:23.98 |
3 |
Miklas Sarkkinen |
2007 |
07A317 |
HU |
|
50m |
1:23.15 |
1:23.15 |
4 |
Dominic Konstantinov |
2006 |
06A771 |
Vanders |
|
25m |
1:21.31 |
1:23.31 |
5 |
Markus Malmivaara |
2006 |
06A844 |
Vanders |
|
25m |
1:22.40 |
1:24.40 |
6 |
Voitto Vuorenjuuri |
2007 |
07A586 |
Gladius |
|
25m |
1:23.37 |
1:25.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
50m |
1:21.51 |
1:21.51 |
2 |
Anton Visulainen |
2005 |
05A796 |
HTU |
|
25m |
1:19.03 |
1:21.03 |
3 |
Jaska Schoenmakers |
2004 |
04B248 |
TuUS |
|
25m |
1:18.30 |
1:20.30 |
4 |
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
06A802 |
Octopus |
|
25m |
1:18.57 |
1:20.57 |
5 |
Sampo Rahikainen |
2006 |
06A546 |
TuUS |
|
25m |
1:19.32 |
1:21.32 |
6 |
Gregor Ilves |
2007 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:22.32 |
1:22.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ralf Rannamäe |
2008 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:20.00 |
1:20.00 |
2 |
Martti Karesjoki |
2004 |
04A721 |
TuUS |
|
25m |
1:17.13 |
1:19.13 |
3 |
Miko Mikkola |
2004 |
04A472 |
SiWa |
|
25m |
1:15.50 |
1:17.50 |
4 |
Ilja Belov |
2007 |
07A158 |
SiWa |
|
50m |
1:17.55 |
1:17.55 |
5 |
Luis Valero de la Iglesia |
2006 |
06A067 |
Cetus |
|
25m |
1:17.66 |
1:19.66 |
6 |
Anton Ahonen |
2006 |
06A749 |
Cetus |
|
50m |
1:20.20 |
1:20.20 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Arttu Anttonen |
2004 |
04B210 |
JUK |
|
25m |
1:14.62 |
1:16.62 |
2 |
Daniel Guzhov |
2006 |
06A605 |
Vanders |
|
25m |
1:13.81 |
1:15.81 |
3 |
Kaspar Annus |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:15.50 |
1:15.50 |
4 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
04B047 |
SiWa |
|
50m |
1:15.73 |
1:15.73 |
5 |
Ralf Rändla |
2008 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:16.00 |
1:16.00 |
6 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
06A420 |
Cetus |
|
25m |
1:15.07 |
1:17.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Verner Lammassaari |
2004 |
04A838 |
Octopus |
|
25m |
1:12.52 |
1:14.52 |
2 |
Joonas Salk |
2007 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:13.50 |
1:13.50 |
3 |
Serhat Kalin |
2005 |
05A411 |
ORCA |
|
25m |
1:11.35 |
1:13.35 |
4 |
Pravin Perasath |
2008 |
08A109 |
SiWa |
|
50m |
1:13.43 |
1:13.43 |
5 |
Mikhail Lipanov |
2007 |
|
MADWAVE |
|
50m |
1:14.00 |
1:14.00 |
6 |
Märt Lukas Marran |
2008 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:15.00 |
1:15.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Urho Käkelä |
2005 |
05A042 |
TuUS |
|
50m |
1:12.90 |
1:12.90 |
2 |
Heikki Ianes |
2005 |
05A138 |
SiWa |
|
50m |
1:12.72 |
1:12.72 |
3 |
Veeti Salminen |
2004 |
04A481 |
SiWa |
|
25m |
1:09.75 |
1:11.75 |
4 |
Jarko Miller |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:12.64 |
1:12.64 |
5 |
Daniel Kabonen |
2004 |
04A076 |
SiWa |
|
50m |
1:12.78 |
1:12.78 |
6 |
Daniel Kajava |
2007 |
07A391 |
Vanders |
|
50m |
1:13.26 |
1:13.26 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
25m |
1:08.87 |
1:10.87 |
2 |
Aarne Laurila |
2006 |
06A667 |
Cetus |
|
50m |
1:09.48 |
1:09.48 |
3 |
Aleksandr Iaremenko |
2006 |
|
MADWAVE |
|
50m |
1:09.00 |
1:09.00 |
4 |
Mairo Muidre |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:09.00 |
1:09.00 |
5 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
05A016 |
SWIM |
|
25m |
1:08.63 |
1:10.63 |
6 |
Vi Thai Ngô |
2004 |
04A921 |
SiWa |
|
50m |
1:11.64 |
1:11.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Kuitu |
2004 |
04A248 |
SiWa |
|
25m |
1:05.78 |
1:07.78 |
2 |
Boris Minkovski |
2006 |
06A905 |
Cetus |
|
25m |
1:05.35 |
1:07.35 |
3 |
Nico Kulju |
2006 |
06A083 |
SiWa |
|
25m |
1:04.75 |
1:06.75 |
4 |
Karl Markus Tennokese |
2005 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:06.85 |
1:06.85 |
5 |
Roger Ruhno |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:07.47 |
1:07.47 |
6 |
Lauri Pyykkö |
2004 |
04A909 |
ORCA |
|
25m |
1:05.90 |
1:07.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Syrjänen |
2002 |
02A790 |
SiWa |
|
50m |
1:06.15 |
1:06.15 |
2 |
Arttu Valonen |
2004 |
04A796 |
ORCA |
|
50m |
1:05.48 |
1:05.48 |
3 |
Vladimir Isaev |
2007 |
|
MADWAVE |
|
50m |
1:04.70 |
1:04.70 |
4 |
Kenneth Jogis |
2006 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:05.16 |
1:05.16 |
5 |
Masih Tantula |
2004 |
04A158 |
SGR |
|
25m |
1:03.75 |
1:05.75 |
6 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
50m |
1:06.38 |
1:06.38 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaius Kulmala |
2004 |
04B145 |
SGR |
|
50m |
1:04.38 |
1:04.38 |
2 |
Rony Kulju |
2004 |
04A262 |
SiWa |
|
50m |
1:04.28 |
1:04.28 |
3 |
Egor Yaskin |
2005 |
|
MADWAVE |
|
50m |
1:03.50 |
1:03.50 |
4 |
Risto Kallström |
2006 |
06A144 |
Cetus |
|
50m |
1:03.91 |
1:03.91 |
5 |
Aaron Pirinen |
2005 |
05A567 |
JUK |
|
25m |
1:02.29 |
1:04.29 |
6 |
Matti Nätti |
2004 |
04A483 |
SiWa |
|
25m |
1:02.63 |
1:04.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Muhammed Tantula |
2002 |
02A645 |
SGR |
|
25m |
1:01.19 |
1:03.19 |
2 |
Aleksandr Sapogov |
2005 |
|
MADWAVE |
|
50m |
1:03.00 |
1:03.00 |
3 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
SiWa |
|
50m |
1:02.48 |
1:02.48 |
4 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
25m |
1:00.66 |
1:02.66 |
5 |
Aarne Myllynen |
2002 |
02A328 |
JUK |
|
25m |
1:01.06 |
1:03.06 |
6 |
Otso Mäkivuokko |
2003 |
03A331 |
Gladius |
|
25m |
1:01.43 |
1:03.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Halminen |
2005 |
05A578 |
HSS |
|
50m |
1:01.92 |
1:01.92 |
2 |
Konsta Pekkala |
2003 |
03A959 |
SiWa |
|
50m |
1:01.44 |
1:01.44 |
3 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
25m |
58.55 |
1:00.55 |
4 |
Ruslan Samrin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
50m |
1:00.61 |
1:00.61 |
5 |
Henry Nyman |
2003 |
03A870 |
HSS |
|
50m |
1:01.46 |
1:01.46 |
6 |
Eero Asikainen |
2004 |
04A878 |
TuUS |
|
50m |
1:02.16 |
1:02.16 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasper Nyman |
2001 |
01B329 |
BS-PU |
|
25m |
57.64 |
59.64 |
2 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
50m |
59.48 |
59.48 |
3 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
57.20 |
59.20 |
4 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
50m |
59.47 |
59.47 |
5 |
Karl Jogis |
2004 |
|
BRIIS |
|
50m |
59.61 |
59.61 |
6 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
25m |
58.13 |
1:00.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
50m |
57.92 |
57.92 |
2 |
Aku Kaila |
2003 |
03A054 |
RaisU |
|
50m |
55.42 |
55.42 |
3 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
03A724 |
HSS |
|
25m |
53.29 |
55.29 |
4 |
Taneli Lantta |
2001 |
01A493 |
SiWa |
|
50m |
55.40 |
55.40 |
5 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
03A265 |
TuUS |
|
25m |
55.90 |
57.90 |
6 |
Leo Währn |
2005 |
05A103 |
Vanders |
|
50m |
58.13 |
58.13 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
08:35 |
|