Program för Arena Daloc Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Mariestads simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jun 2019 till den 9 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Bröstsim Damer 11 år o yngre |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
OLKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Elin Billström |
Kungsbacka Simsällskap |
2008 |
AA6608 |
25m |
1:33.30 |
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
1:41.00 |
|
|
|
|
|
3 |
191 |
|
Kerstin Landahl |
Skövde Simsällskap |
2008 |
AA3608 |
25m |
1:44.66 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:46.49 |
|
|
|
|
|
5 |
231 |
|
Amanda Grönlund |
Simklubben Vänersborg |
2008 |
AB2208 |
25m |
1:46.79 |
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Elsa Gentzel |
Kungsbacka Simsällskap |
2008 |
AI6808 |
25m |
1:47.13 |
|
|
|
|
|
7 |
303 |
|
Alice Åsberg |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2008 |
AY4608 |
25m |
1:47.70 |
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Esther Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2008 |
AA7608 |
25m |
1:51.64 |
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Indra Norman |
Simklubben Götene |
2008 |
AL4408 |
25m |
1:53.78 |
|
|
|
|
|
10 |
268 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:54.91 |
|
|
|
|
|
11 |
206 |
|
Saga jukic |
Skövde Simsällskap |
2008 |
AH1608 |
25m |
1:54.95 |
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Gabriella Jonsson |
Simklubben Elfsborg |
2008 |
AS1408 |
25m |
1:55.05 |
|
|
|
|
|
13 |
275 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
1:55.76 |
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Magdalena Ödman |
Simklubben Elfsborg |
2008 |
AT3208 |
25m |
1:56.13 |
|
|
|
|
|
15 |
279 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:57.17 |
|
|
|
|
|
16 |
280 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:59.62 |
|
|
|
|
|
17 |
135 |
|
Nicole Lönnquist |
Mariestads Simsällskap |
2008 |
AK8808 |
25m |
1:59.93 |
|
|
|
|
|
18 |
271 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
2:00.61 |
|
|
|
|
|
19 |
14 |
|
Emma Böhrén |
Simklubben Elfsborg |
2008 |
AA9608 |
25m |
2:01.42 |
|
|
|
|
|
20 |
220 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
25m |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
21 |
313 |
|
Olivia Ljungström |
Simklubben Alingsås |
2008 |
AH3408 |
25m |
2:05.60 |
|
|
|
|
|
22 |
267 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
23 |
283 |
|
Ebba Johansson |
Örebro Simallians |
2009 |
AE5809 |
50m |
2:19.92 |
|
|
|
|
|
24 |
281 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
2:23.57 |
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Vera Strömberg |
Simklubben Elfsborg |
2010 |
AA8610 |
50m |
2:24.34 |
|
|
|
|
|
26 |
219 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
50m |
2:35.86 |
|
|
|
|
|
27 |
222 |
|
Jennifer Storm |
Säffle Simsällskap |
2009 |
AB2609 |
50m |
2:37.76 |
|
|
|
|
|
28 |
95 |
|
Vera Persson |
Kungsbacka Simsällskap |
2008 |
BB2408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
293 |
|
Emmy Koskela |
Örebro Simallians |
2010 |
AI9810 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
47 |
|
Elly Andersson |
Grums Simsällskap |
2011 |
AA4411 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Lily Burenius |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2008 |
AP6608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
54 |
|
Nova Svensson |
Simklubben Götene |
2009 |
AE5609 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
154 |
|
Hedda Byfeldt |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2009 |
AD9209 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
312 |
|
Ronja Kylen |
Simklubben Alingsås |
2009 |
AB5409 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
23 |
|
Tilda Flyckt |
Simklubben Elfsborg |
2010 |
AA6810 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
158 |
|
Linn Bravert |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2008 |
AP9608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
242 |
|
Mathilda Sörqvist |
Åmåls Simsällskap |
2010 |
AD8410 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
87 |
|
Adina Hilmersson |
Kungsbacka Simsällskap |
2009 |
AF7809 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
97 |
|
Filippa Rudolfsson |
Kungsbacka Simsällskap |
2008 |
BE0808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
115 |
|
Anni Ramberg Sundin |
Mariestads Simsällskap |
2010 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
167 |
|
Molly Johansson |
Skara Simsällskap |
2009 |
AH0609 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
314 |
|
Ida Berlin |
Simklubben Alingsås |
2009 |
AL2809 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
94 |
|
Elin Sandbom |
Kungsbacka Simsällskap |
2008 |
BA1408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
287 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
152 |
|
Annie Alsterstad |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2008 |
AK3808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
161 |
|
Celia Höglund |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2010 |
AC4410 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-07 19:18:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mariestads Simsällskap |
|
|
|
|