2020-07-04   06:57:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Åbergs Museum Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Åbergs Museum Cup 2019
Plats: Arrangör: Bålsta Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer
Final 1 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:06
Anm tid
Start ca:
1 25m
90 2 Emma Widén 2008 VÄSTERÅS 25m
150 3 Izabelle Hägglund 2007 SIGTUNA SK 25m
31 4 Isabella Engdahl 2007 KÖPINGS SS 25m
5 25m
6 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:08
128 1 Desire` Tolinsson 2006 SS04 25m
108 2 cornelia söderlund 2008 SIGTUNA SK 25m
67 3 Noelia Cypriansen 2009 UPPLANDS-B 55.98 25m
20 4 Emilia  Bakas 2008 SK ENA 1:08.61 25m
53 5 Ida Lundell 2008 SALA SS 25m
32 6 Tala Alhalabi 2008 KÖPINGS SS 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
135 1 Ella Lynch 2007 SS04 48.81 25m
17 2 Linnea Alvin 2006 SK ENA 45.99 25m
131 3 Bianca Utgren 2008 SS04 45.26 25m
121 4 Elise Blomström 2006 SS04 45.34 25m
22 5 Aziza Osman 2008 SK ENA 46.80 25m
51 6 Wilma Birelius 2008 SALA SS 55.21 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:11
85 1 Wilma Larsson 2007 VÄSTERÅS 43.33 25m
45 2 Liv Boman 2005 SALA SS 42.06 25m
13 3 Emilia Torgén 2005 BÅLSTA SK 40.93 50m
91 4 Kajsa Trossmo 2008 VÄSTERÅS 41.57 25m
48 5 Moa Nordström 2007 SALA SS 42.87 25m
27 6 Ella Gjälby 2008 SK ENA 45.18 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:12
60 1 Elin Söderlund 2006 UPPLANDS-B 39.99 25m
16 2 Tindra Bärgård 2006 SK ENA 39.25 25m
8 3 Elin Finne 2007 BÅLSTA SK 39.12 50m
73 4 Johanna Holmberg 2007 VÄSTERÅS 39.22 25m
19 5 Tilde Svegårdh 2005 SK ENA 39.69 25m
71 6 Emilia Romberg 2005 VÄSTERÅS 40.39 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:13
38 1 Lova Åhlén 2004 NORRTÄLJE 37.80 25m
76 2 Evelina Killiner 2004 VÄSTERÅS 35.47 25m
41 3 Carolina Modig 2003 SALA SS 34.74 25m
1 4 Matilda Ardanius 2001 BÅLSTA SK 35.22 25m
59 5 Linnea Malm 2005 UPPLANDS-B 37.23 25m
119 6 Asta Revsäter 2007 SS04 38.31 25m
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:14
Anm tid
Start ca:
66 1 Ebba Fors 2006 UPPLANDS-B 33.78 25m
2 2 Alicia Budden 2004 BÅLSTA SK 33.17 25m
40 3 Ida Lindblom 2001 SALA SS 30.08 25m
5 4 Emily Sandberg 2004 BÅLSTA SK 32.48 25m
7 5 Alma Norgren 2004 BÅLSTA SK 33.73 50m
6 6 Olivia Budden 2007 BÅLSTA SK 34.54 25m
2019-09-29 09:06:46 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Bålsta Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner