Program för UGP 3 2018-2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
13:16 |
|
|
Arrangör |
VSSF, Falkenbergs SK & Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
Simon Hassel |
2003 |
AX6303 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
81 |
4 |
Gustav Hallsback |
2006 |
AO9106 |
S77 |
|
50m |
|
232 |
5 |
Oscar Andersson |
2006 |
AS9706 |
UDDEVALLA |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Alvin Silow |
2005 |
AF0905 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
25 |
2 |
Carl Sundqvist |
2005 |
AQ7705 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:04.04 |
196 |
3 |
Sebastian Ljungdahl |
2004 |
AT9704 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:56.18 |
155 |
4 |
Kailan Jimenez |
2005 |
AE4505 |
VARBERG |
|
50m |
2:47.69 |
140 |
5 |
Sebastian Strand |
2005 |
AJ9305 |
SK TRITON |
|
25m |
2:55.78 |
79 |
6 |
Oscar Olofsson |
2006 |
AJ2106 |
S77 |
|
25m |
3:00.99 |
12 |
7 |
Love Nystedt |
2005 |
AK4305 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:12.34 |
111 |
8 |
Jasper Schimmel |
2006 |
AD1906 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:45.34 |
195 |
2 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:44.60 |
154 |
3 |
Arvid Kvorning |
2005 |
AB9705 |
VARBERG |
|
25m |
2:40.33 |
127 |
4 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
25m |
2:35.92 |
55 |
5 |
Petter Bergdahl |
2005 |
AM3105 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:40.24 |
175 |
6 |
Måns Bengtsson |
2006 |
AN3106 |
VARBERG |
|
25m |
2:41.71 |
105 |
7 |
Leon Larsson |
2005 |
AB6905 |
SK 1970 |
|
25m |
2:45.30 |
67 |
8 |
Jonah Hullegård |
2006 |
AN1306 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:46.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Mats Rehn |
2002 |
AW8902 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:29.66 |
181 |
2 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:27.89 |
1 |
3 |
Simon Svedberg |
2001 |
AK5701 |
FALKÖPING |
|
25m |
2:18.10 |
128 |
4 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.37 |
68 |
5 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S77 |
|
25m |
2:14.35 |
204 |
6 |
Elias Robertsson |
2004 |
AE8904 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:23.86 |
86 |
7 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
S 02 |
|
25m |
2:29.64 |
211 |
8 |
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:35.42 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2019 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
13:16 |
|