Program för Olsbergs Mitt i Prick 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Olsbergs Mitt i Prick |
|
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Eksjö |
|
Utskriftstid |
13:19 |
|
|
Arrangör |
Eksjö SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Olsbergs |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
Tove Banérsson |
2009 |
AE6409 |
BLÅKULLA |
|
25m |
|
103 |
3 |
Lovisa Sundqvist |
2010 |
AE6610 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
|
60 |
4 |
Samira Sistek |
2008 |
AX6808 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Nora Axelsson |
2007 |
|
TRANÅS SS |
|
25m |
|
62 |
2 |
Siri Lindblom |
2008 |
AZ9808 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
101 |
3 |
Elwyn Revelj |
2010 |
AC7610 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:13.84 |
130 |
4 |
Elsa Fagerberg |
2009 |
AI8609 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:26.17 |
117 |
5 |
Hanna Luong |
2008 |
BB7008 |
TRANÅS SS |
|
25m |
|
129 |
6 |
Maja Gustafsson |
2009 |
AH8809 |
HVETLANDA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Saga Nilsson |
2009 |
AI9809 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:02.20 |
3 |
2 |
Ellen Kemper |
2007 |
AI6207 |
ANDERSTORP |
|
25m |
59.22 |
54 |
3 |
Tuva Svensson |
2009 |
AE7609 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
58.81 |
51 |
4 |
Ebba Pantzar |
2009 |
AE4609 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
59.12 |
77 |
5 |
Tilde Olsson |
2009 |
AE3409 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:01.07 |
5 |
6 |
Lova Klingvall |
2007 |
AZ6607 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:06.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Emma Leandersson |
2007 |
AK6207 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
57.96 |
143 |
2 |
Ella Veenhuis |
2007 |
AA9407 |
BLÅKULLA |
|
25m |
55.69 |
32 |
3 |
Adla Curt |
2007 |
AI8207 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
54.54 |
102 |
4 |
Astrid Kling |
2010 |
AE6410 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
54.76 |
92 |
5 |
Eija Uhre |
2008 |
AC7608 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
57.72 |
98 |
6 |
Felicia Almquist |
2010 |
AA9210 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
58.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Lowa Lundberg |
2008 |
AE5408 |
BLÅKULLA |
|
25m |
54.12 |
56 |
2 |
Lily Viberg |
2008 |
AQ6608 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
53.27 |
30 |
3 |
Isabella Isomaa |
2007 |
AG0207 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
52.63 |
34 |
4 |
Ester Sainz |
2008 |
AC8808 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
52.76 |
44 |
5 |
Ronja Johansson Magnusson |
2007 |
AU8607 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
53.54 |
53 |
6 |
Selma Cosic |
2008 |
AN1808 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
54.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Hanna Sandberg |
2007 |
AP2407 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
50.84 |
126 |
2 |
Ida Henrysson |
2007 |
AB2807 |
HVETLANDA |
|
25m |
50.09 |
49 |
3 |
Gréta Soltész |
2008 |
AM5408 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
49.25 |
93 |
4 |
Fidelie Olsson - Lindqvist |
2008 |
AC6608 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
49.91 |
70 |
5 |
Mathilda Rångeby |
2007 |
AA5207 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
50.09 |
47 |
6 |
Estelle Davis |
2008 |
AL1608 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
52.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Ella Jansson |
2007 |
AA5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
47.37 |
75 |
2 |
Alina Andersson |
2007 |
AI5607 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
44.59 |
72 |
3 |
My Persson Sjölander |
2007 |
AD9407 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
41.34 |
89 |
4 |
Julia Almquist |
2007 |
AD4407 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
43.86 |
26 |
5 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
46.33 |
95 |
6 |
Josefine Karlsson |
2008 |
AE2408 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
48.15 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS |
Utskriftstid |
13:19 |
|