Ohjelma Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
13 marts 2010 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:34 |
|
|
Arrangør |
Thisted Svømmeklub og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
1 |
Lisa Terp |
1999 |
9968AA |
STRUER |
|
25m |
1:55.08 |
63 |
2 |
Emma Sand Majlund |
1999 |
9994AD |
HERNING |
|
25m |
1:53.69 |
60 |
3 |
Trine Guldberg |
1999 |
9946AD |
HERNING |
|
25m |
1:53.49 |
85 |
4 |
Camilla Rasmussen |
1999 |
9946AK |
HORSENS |
|
25m |
1:53.09 |
222 |
5 |
Signe Tange Jørgensen |
1999 |
9918AN |
AALBORG |
|
25m |
1:53.19 |
24 |
6 |
Kirstine M. Pedersen |
1999 |
9912AE |
DELTA |
|
25m |
1:53.67 |
52 |
7 |
Laura Morsing |
1999 |
9942AB |
HSK |
|
25m |
1:54.51 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Stine Madsen |
1999 |
9972AC |
RINGE |
|
25m |
1:52.95 |
230 |
2 |
Lisa Schøn |
1999 |
|
AALBORG |
|
25m |
1:49.42 |
84 |
3 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
25m |
1:47.97 |
133 |
4 |
Julie Lundorff Larsen |
2000 |
0018AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:47.49 |
143 |
5 |
Emma Jensen |
1999 |
9956AJ |
OSK |
|
25m |
1:47.88 |
136 |
6 |
Klaudia W. Mogensen |
2000 |
0008AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:49.30 |
142 |
7 |
Sofia Zachariassen |
1999 |
9988AN |
OSLF |
|
25m |
1:52.41 |
223 |
8 |
Karoline Lehmann |
1999 |
9976AI |
AALBORG |
|
25m |
1:53.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Amanda Lewson |
1999 |
|
ERRITSØ |
|
25m |
1:46.89 |
15 |
2 |
Astrid Fly Oredsson |
1998 |
9818AM |
AGF |
|
25m |
1:44.47 |
8 |
3 |
Cecilie Forsberg Adolfsen |
1998 |
9856AI |
VIBORG |
|
25m |
1:44.02 |
193 |
4 |
Mathilde Hansen |
1998 |
9894AS |
TEMPO |
|
25m |
1:42.81 |
217 |
5 |
Emma Byrne |
1998 |
9858AE |
AALBORG |
|
25m |
1:42.95 |
139 |
6 |
Anna Lund Henriksen |
1998 |
9834AI |
OSLF |
|
25m |
1:44.35 |
61 |
7 |
Camilla Puk Jensen |
1998 |
9824AS |
HERNING |
|
25m |
1:44.87 |
56 |
8 |
Frederikke Asfeldt |
1999 |
9996AD |
HERNING |
|
25m |
1:47.11 |
|
|
Heat 4 (5) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
1:43.66 |
68 |
2 |
Anna Bonde |
1999 |
9906AC |
HOBRO |
|
25m |
1:38.89 |
80 |
3 |
Anne Hjortsøe Petersen |
1999 |
9966AH |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:37.87 |
82 |
4 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
HORSENS |
|
25m |
1:34.75 |
77 |
5 |
Johanne Laursen |
1999 |
9918AH |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:36.61 |
13 |
6 |
Julie Pavon Friis |
1999 |
9978AL |
AGF |
|
25m |
1:38.06 |
45 |
7 |
Simone H. Lauridsen |
1999 |
9952AG |
WEST SWIM |
|
25m |
1:39.08 |
108 |
8 |
Anna Hertzog |
1999 |
9966AJ |
RINGE |
|
25m |
1:44.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
1:39.85 |
144 |
2 |
Amalie Roll Madsen |
1998 |
9896AE |
OSK |
|
25m |
1:38.17 |
251 |
3 |
Anne Sofie Jørgensen |
1998 |
9892AA |
RINGE |
|
25m |
1:34.18 |
177 |
4 |
Maja Sandholm Pedersen |
1998 |
9818AF |
STRUER |
|
25m |
1:30.27 |
185 |
5 |
Pernille Luise Kellmann |
1998 |
9832AA |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:31.85 |
99 |
6 |
Silke Meyer |
1998 |
9886AE |
NYBORG |
|
25m |
1:34.67 |
172 |
7 |
Camilla M Kristensen |
1998 |
9886AK |
STRUER |
|
25m |
1:38.67 |
146 |
8 |
Sophie Lund Møller |
1998 |
9874AD |
OSK |
|
25m |
1:40.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
13 marts 2010 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:34 |
|