Program för Tyresö Knatte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Medley Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2019 till den 16 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 25m Fjärilsim Po -11
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Christian Senke |
2008 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Nicolas Garcia |
2008 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
David Johansson |
2009 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 25m Fjärilsim Po -11 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
1 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Oskar Joona |
2008 |
SÖDERTÖRN |
24.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Benjamin Sebastianelli |
2010 |
SÖDERTÖRN |
23.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
4 |
|
Philip Stasiak |
2010 |
SÖDERTÖRN |
23.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
TYRESÖ SS |
23.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
6 |
|
Filip Bjerkestam |
2009 |
SÖDERTÖRN |
24.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
7 |
|
Will Johansson |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
8 |
|
David Agrest |
2008 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 25m Fjärilsim Po -11 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
1 |
|
Martin Oskarsson |
2009 |
ÖSMO SS |
22.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
SÖDERTÖRN |
22.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
SKK |
21.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
SÖDERTÖRN |
20.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Emanuel Liljestedt |
2008 |
ÖSMO SS |
20.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
TÄBY SIM |
21.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
7 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
SÖDERTÖRN |
22.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Leo Junlén |
2009 |
SK NEPTUN |
22.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 25m Fjärilsim Po -11 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
19.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
SKK |
19.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
3 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
SKK |
18.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
4 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
SÖDERTÖRN |
18.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Otto Andersson |
2008 |
TYRESÖ SS |
18.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
6 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
18.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
7 |
|
Adrian Eriksson |
2008 |
ÖSMO SS |
19.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
8 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
SALTSJÖB |
20.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-16 09:15:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|