Program for Limfjords Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:59.54 | |
2 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 2:08.81 | |
3 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:09.10 | |
4 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:11.92 | |
5 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:12.14 | |
6 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:12.71 | |
7 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:13.30 | |
8 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 2:13.56 | |
9 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:15.00 | |
10 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:15.77 | |
11 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:16.04 | |
12 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 2:16.80 | |
13 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:17.51 | |
14 | 543 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 2:17.71 | |
15 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:19.04 | |
16 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:19.53 | |
17 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:20.68 | |
18 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:22.06 | |
19 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:22.25 | |
20 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:22.32 | |
21 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:22.50 | |
22 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:22.69 | |
23 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 2:23.56 | |
24 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:24.96 | |
25 | 90 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 2:26.55 | |
26 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 2:26.84 | |
27 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:27.46 | |
28 | 409 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:27.62 | |
29 | 601 | Trothe Mie | 1998 | AAS | 9816BE | 25 m | 2:28.34 | |
30 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:28.59 | |
31 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 2:29.30 | |
32 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:30.34 | |
33 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:31.78 | |
34 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 2:32.43 | |
35 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 2:33.27 | |
36 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 2:35.94 | |
37 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:37.12 | |
38 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:37.36 | |
39 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:37.37 | |
40 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 2:37.44 | |
41 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 2:39.65 | |
42 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:40.49 | |
43 | 628 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 2:40.91 | |
44 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 2:40.98 | |
45 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:41.25 | |
46 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 2:41.94 | |
47 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:42.00 | |
48 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:42.26 | |
49 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 2:47.16 | |
50 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 2:48.33 | |
51 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 2:49.02 | |
52 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 2:49.40 | |
53 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 2:50.22 | |
54 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 2:50.28 | |
55 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 2:56.11 | |
56 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 2:56.96 | |
57 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 2:57.55 | |
58 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 3:01.00 | |
59 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:01.83 | |
60 | 242 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:02.09 | |
61 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 3:02.19 | |
62 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:02.26 | |
63 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:02.82 | |
64 | 106 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 3:04.77 | |
65 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 3:05.04 | |
66 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 3:05.51 | |
67 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 3:05.53 | |
68 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 3:06.52 | |
69 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 3:07.82 | |
70 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 3:08.65 | |
71 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 3:09.23 | |
72 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 3:09.49 | |
73 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:14.52 | |
74 | 317 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:16.52 | |
75 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:17.79 | ||
76 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 3:18.93 | |
77 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 3:21.33 | |
78 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 3:23.19 | |
79 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 3:27.15 | |
80 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:27.92 | |
81 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | 3:29.17 | |
82 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 3:29.21 | |
83 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 3:29.53 | |
84 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 3:31.83 | |
85 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:31.99 | |
86 | 315 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
87 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
88 | 481 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
89 | 483 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | ||
90 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | |||
91 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | ||
92 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | ||
93 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | ||
94 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | ||
95 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:51.74 | |
2 | 337 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 1:52.61 | |
3 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:52.65 | |
4 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:55.33 | |
5 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 1:56.08 | |
6 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:56.23 | |
7 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:57.96 | |
8 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:59.22 | |
9 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:59.31 | |
10 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:59.80 | |
11 | 146 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:59.82 | |
12 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:03.26 | |
13 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:04.00 | |
14 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:04.05 | |
15 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 2:05.78 | |
16 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:08.58 | |
17 | 161 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:08.85 | |
18 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 2:09.27 | |
19 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:10.07 | |
20 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 2:10.47 | |
21 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:11.04 | |
22 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:11.31 | |
23 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:11.61 | |
24 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 2:13.78 | |
25 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:15.63 | |
26 | 611 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 2:16.88 | |
27 | 112 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 2:20.19 | |
28 | 217 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:21.66 | |
29 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:22.72 | |
30 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 2:22.75 | |
31 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 2:23.12 | |
32 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 2:23.77 | |
33 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 2:25.38 | |
34 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 2:28.09 | |
35 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:28.15 | |
36 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:28.25 | |
37 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:29.16 | |
38 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:30.36 | |
39 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:30.79 | |
40 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 2:30.81 | |
41 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:31.07 | |
42 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 2:31.34 | |
43 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 2:31.56 | |
44 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 2:32.70 | |
45 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 2:34.29 | |
46 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 2:34.93 | |
47 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 2:35.53 | |
48 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 2:35.65 | |
49 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 2:35.91 | |
50 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 2:36.71 | |
51 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 2:37.20 | |
52 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 2:37.82 | |
53 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 2:38.34 | |
54 | 120 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:38.97 | |
55 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 2:41.12 | |
56 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 2:41.96 | |
57 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 2:42.50 | |
58 | 383 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 2:43.84 | |
59 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 2:43.87 | |
60 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 2:44.21 | |
61 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:45.62 | |
62 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 2:46.10 | |
63 | 123 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 2:46.90 | |
64 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 2:47.71 | |
65 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 2:48.55 | |
66 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 2:49.07 | |
67 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 2:50.28 | |
68 | 124 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 2:50.31 | |
69 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 2:53.42 | |
70 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 2:53.59 | |
71 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 2:54.17 | |
72 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 2:54.64 | |
73 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 2:56.34 | |
74 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 2:56.61 | |
75 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 2:57.13 | |
76 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:58.61 | |
77 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 3:01.25 | |
78 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 3:01.30 | |
79 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 3:01.40 | |
80 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:03.16 | |
81 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:03.17 | |
82 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 3:03.53 | |
83 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 3:03.55 | |
84 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 3:05.05 | |
85 | 626 | Holt Tobias | 2005 | GRINDSTED | 25 m | 3:09.25 | ||
86 | 380 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 3:11.80 | |
87 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 3:11.88 | |
88 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 3:14.09 | |
89 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 3:14.73 | |
90 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:25.59 | |
91 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 3:40.07 | |
92 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | |||
93 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | ||
94 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | ||
95 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | ||
96 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | ||
97 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:11.86 | |
2 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:14.51 | |
3 | 149 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:14.53 | |
4 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:15.48 | |
5 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:17.74 | |
6 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:18.11 | |
7 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:19.00 | |
8 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:19.57 | |
9 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:20.39 | |
10 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 1:21.03 | |
11 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:21.23 | |
12 | 630 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:21.55 | |
13 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:22.07 | |
14 | 90 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:22.08 | |
15 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:22.14 | |
16 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:22.68 | |
17 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:23.04 | |
18 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:23.67 | |
19 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:24.72 | |
20 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:24.78 | |
21 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:25.19 | |
22 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:25.21 | |
23 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 1:26.01 | |
24 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:26.37 | |
25 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:26.78 | |
26 | 382 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 1:26.88 | |
27 | 153 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:26.97 | |
28 | 223 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:27.28 | |
29 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:27.36 | |
30 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 1:27.53 | |
31 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:27.88 | |
32 | 134 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 1:27.90 | |
33 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:27.99 | |
34 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 1:29.22 | |
35 | 561 | Christensen Laura | 1997 | AAS | 9708AY | 25 m | 1:29.86 | |
36 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:29.94 | |
37 | 159 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:30.07 | |
38 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:30.15 | |
39 | 136 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:30.36 | |
40 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:31.50 | |
41 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:31.67 | |
42 | 385 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:31.77 | |
43 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:32.59 | |
44 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:32.85 | |
45 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:33.67 | |
46 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:33.76 | |
47 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:33.81 | |
48 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:34.24 | |
49 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:35.22 | |
50 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 1:35.40 | |
51 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:35.62 | |
52 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:36.04 | |
53 | 241 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:36.29 | |
54 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | 1:37.43 | |
55 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:38.26 | |
56 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:38.85 | |
57 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:38.86 | |
58 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:39.05 | |
59 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:39.41 | |
60 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 1:40.71 | |
61 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:40.77 | |
62 | 250 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:40.84 | |
63 | 127 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:41.07 | |
64 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:41.72 | |
65 | 305 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:41.84 | |
66 | 485 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 1:42.57 | |
67 | 484 | Jensen Filippa Skydsgaard | 2004 | VILDBJERG | 0478BB | 25 m | 1:42.88 | |
68 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:43.48 | |
69 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:43.62 | |
70 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:43.77 | |
71 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:44.10 | |
72 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:44.32 | |
73 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:44.34 | |
74 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 1:46.97 | |
75 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:47.05 | |
76 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:47.74 | |
77 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 1:47.77 | |
78 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:47.83 | |
79 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 1:48.30 | |
80 | 379 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 25 m | 1:49.67 | ||
81 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:49.87 | |
82 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:50.16 | |
83 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 1:50.81 | |
84 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:51.08 | |
85 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:51.33 | ||
86 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 1:52.58 | |
87 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:52.75 | |
88 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:53.03 | |
89 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:53.12 | |
90 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:53.60 | |
91 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:54.61 | |
92 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:54.81 | |
93 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:54.88 | |
94 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:55.00 | |
95 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | 1:55.17 | ||
96 | 228 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:55.88 | |
97 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 1:56.26 | |
98 | 345 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 1:58.22 | ||
99 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:59.54 | |
100 | 364 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | 2:00.72 | ||
101 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 2:01.08 | |
102 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 2:01.74 | |
103 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 2:04.17 | |
104 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | 2:04.19 | |
105 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 2:04.81 | |
106 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | 2:05.38 | ||
107 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 2:09.54 | |
108 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:10.83 | |
109 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 2:13.45 | |
110 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 2:16.56 | |
111 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 2:18.90 | |
112 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 2:20.75 | |
113 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 2:21.62 | |
114 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | ||
115 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | |||
116 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | ||
117 | 315 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
118 | 335 | Nielsen Freya Møller | 2007 | SKIVE | 25 m | |||
119 | 354 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 25 m | |||
120 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | ||
121 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | ||
122 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:02.77 | |
2 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:06.55 | |
3 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:06.94 | |
4 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:07.27 | |
5 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:09.14 | |
6 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:09.24 | |
7 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:10.06 | |
8 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:10.60 | |
9 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:11.67 | |
10 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:11.80 | |
11 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:14.15 | |
12 | 143 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:14.42 | |
13 | 266 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:14.61 | |
14 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:14.89 | |
15 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:16.86 | |
16 | 381 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:18.28 | |
17 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:19.80 | |
18 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 1:21.07 | |
19 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:22.00 | |
20 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:22.90 | |
21 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:22.90 | |
22 | 217 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:23.02 | |
23 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 1:23.29 | |
24 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:24.50 | |
25 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:24.91 | |
26 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:25.25 | |
27 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:26.44 | |
28 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:28.54 | |
29 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:29.87 | |
30 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 1:31.43 | |
31 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:32.50 | |
32 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:32.62 | |
33 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:32.64 | |
34 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:33.28 | |
35 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:35.41 | |
36 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:39.78 | |
37 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:39.96 | |
38 | 366 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:41.25 | |
39 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:42.56 | |
40 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:43.23 | |
41 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:44.81 | |
42 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:45.61 | |
43 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:46.44 | |
44 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:47.77 | |
45 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:48.53 | |
46 | 626 | Holt Tobias | 2005 | GRINDSTED | 25 m | 1:50.57 | ||
47 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:50.59 | |
48 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:52.30 | |
49 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:53.54 | |
50 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:54.31 | |
51 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 2:00.41 | |
52 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 2:02.76 | |
53 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 2:03.97 | |
54 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | ||
55 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | ||
56 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
57 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
58 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
59 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
60 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | ||
61 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | |||
62 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 29.06 | |
2 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 29.06 | |
3 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
4 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 29.71 | |
5 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.05 | |
6 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 30.31 | |
7 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 30.62 | |
8 | 142 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 30.89 | |
9 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 31.03 | |
10 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 31.18 | |
11 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 31.28 | |
12 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 31.50 | |
13 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 31.50 | |
14 | 141 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 31.58 | |
15 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 31.61 | |
16 | 222 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 32.45 | |
17 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 32.46 | |
18 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 32.46 | |
19 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 32.55 | |
20 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 32.55 | |
21 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 32.66 | |
22 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 32.81 | |
23 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 32.89 | |
24 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 32.99 | |
25 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 33.07 | |
26 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 33.10 | |
27 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 33.22 | |
28 | 543 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 33.30 | |
29 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 33.41 | |
30 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | 33.41 | |
31 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 33.63 | |
32 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.68 | |
33 | 385 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 33.81 | |
34 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 33.88 | |
35 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 34.20 | |
36 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 34.41 | |
37 | 606 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 34.69 | |
38 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 34.89 | |
39 | 601 | Trothe Mie | 1998 | AAS | 9816BE | 25 m | 35.15 | |
40 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 35.22 | |
41 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 35.27 | |
42 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 35.73 | |
43 | 409 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 35.94 | |
44 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 36.20 | |
45 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 36.21 | |
46 | 223 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 36.88 | |
47 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 36.92 | |
48 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 36.96 | |
49 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 37.02 | |
50 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 37.33 | |
51 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 37.49 | |
52 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 37.57 | |
53 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 37.70 | |
54 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 37.71 | |
55 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 37.87 | |
56 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 38.34 | |
57 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 38.37 | |
58 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 38.67 | |
59 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 38.81 | |
60 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 38.84 | |
61 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 39.09 | |
62 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 39.33 | |
63 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 39.52 | |
64 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 39.89 | |
65 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 39.95 | |
66 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 39.97 | |
67 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 40.07 | |
68 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 40.12 | |
69 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 40.16 | |
70 | 226 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 40.30 | |
71 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 40.33 | |
72 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 40.42 | |
73 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 41.18 | |
74 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 41.28 | |
75 | 382 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 42.10 | |
76 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 42.29 | |
77 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 42.33 | |
78 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 42.38 | |
79 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | 43.92 | |
80 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 43.99 | |
81 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 44.03 | |
82 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 44.09 | |
83 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 44.12 | |
84 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 44.13 | |
85 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 44.18 | |
86 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 44.85 | |
87 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 44.93 | ||
88 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 44.98 | |
89 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 45.17 | |
90 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 45.51 | |
91 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 45.73 | |
92 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 46.15 | |
93 | 317 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 46.53 | |
94 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 46.71 | |
95 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 46.88 | |
96 | 346 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 46.94 | |
97 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 47.24 | |
98 | 376 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 48.13 | |
99 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 48.32 | |
100 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 48.62 | ||
101 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 48.69 | |
102 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 49.11 | |
103 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 49.32 | |
104 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 49.42 | |
105 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 49.76 | |
106 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 50.38 | |
107 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 51.02 | |
108 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 51.03 | |
109 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 51.35 | |
110 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 51.62 | |
111 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 51.70 | |
112 | 364 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | 53.80 | ||
113 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 55.60 | |
114 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 57.57 | |
115 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 58.60 | |
116 | 362 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | 1:01.80 | ||
117 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:03.01 | |
118 | 354 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 25 m | 1:25.77 | ||
119 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | ||
120 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | ||
121 | 335 | Nielsen Freya Møller | 2007 | SKIVE | 25 m | |||
122 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | ||
123 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | ||
124 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | ||
125 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 26.27 | |
2 | 146 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 26.62 | |
3 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 26.81 | |
4 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 27.02 | |
5 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 27.29 | |
6 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 27.53 | |
7 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 27.66 | |
8 | 377 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 27.74 | |
9 | 266 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 28.17 | |
10 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 28.40 | |
11 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 28.41 | |
12 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 28.56 | |
13 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 28.75 | |
14 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 28.77 | |
15 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 28.82 | |
16 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 28.93 | |
17 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 28.99 | |
18 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 29.13 | |
19 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 29.47 | |
20 | 452 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 29.48 | |
21 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 29.49 | |
22 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 29.51 | |
23 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 29.70 | |
24 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 29.89 | |
25 | 301 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 29.96 | |
26 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 30.48 | |
27 | 338 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 30.86 | |
28 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 30.86 | |
29 | 381 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 30.89 | |
30 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 30.93 | |
31 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.05 | |
32 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 31.07 | |
33 | 384 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 31.15 | |
34 | 155 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 31.35 | |
35 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 31.37 | |
36 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 31.40 | |
37 | 555 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 31.68 | |
38 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 31.84 | |
39 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 32.12 | |
40 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 32.23 | |
41 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.42 | |
42 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 32.43 | |
43 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 32.48 | |
44 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 32.50 | |
45 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 32.88 | |
46 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 33.00 | |
47 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 33.33 | |
48 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 33.48 | |
49 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 33.58 | |
50 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 33.66 | |
51 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 33.87 | |
52 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 34.17 | |
53 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 34.22 | |
54 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 34.32 | |
55 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 34.44 | |
56 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 34.83 | |
57 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 34.96 | |
58 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 34.99 | |
59 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 35.17 | |
60 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 35.38 | |
61 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 35.69 | |
62 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 35.85 | |
63 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 35.95 | |
64 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 35.99 | |
65 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 36.23 | |
66 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 36.25 | |
67 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 36.39 | |
68 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 36.77 | |
69 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 36.86 | |
70 | 611 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 37.29 | |
71 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 37.73 | |
72 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 38.13 | |
73 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 38.29 | |
74 | 373 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 38.43 | |
75 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 39.93 | |
76 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 39.98 | |
77 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 40.13 | |
78 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 40.44 | |
79 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 40.49 | |
80 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 40.64 | |
81 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 40.67 | |
82 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 42.29 | |
83 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 43.13 | |
84 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 43.25 | |
85 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 43.61 | |
86 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 43.61 | |
87 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 43.73 | |
88 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 44.33 | |
89 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 44.73 | |
90 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 44.87 | |
91 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 45.52 | |
92 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 45.62 | |
93 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 46.01 | |
94 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 46.66 | |
95 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 46.98 | |
96 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 47.55 | |
97 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 47.82 | |
98 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 48.19 | |
99 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 48.82 | |
100 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 48.92 | |
101 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 49.09 | |
102 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 49.10 | |
103 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 49.75 | |
104 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 51.61 | |
105 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 52.54 | |
106 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 53.09 | |
107 | 380 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 57.64 | |
108 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 1:00.37 | |
109 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:01.60 | |
110 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | |||
111 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | ||
112 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
113 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | |||
114 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 1:05.07 | |
2 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:05.60 | |
3 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:05.69 | |
4 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:05.76 | |
5 | 142 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:06.25 | |
6 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:06.49 | |
7 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 1:06.61 | |
8 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:06.80 | |
9 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:06.96 | |
10 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:07.00 | |
11 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:09.30 | |
12 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 1:10.13 | |
13 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:10.31 | |
14 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:10.64 | |
15 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:10.82 | |
16 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:10.88 | |
17 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:11.15 | |
18 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:11.49 | |
19 | 410 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:11.57 | |
20 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 1:11.68 | |
21 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:13.32 | |
22 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:13.59 | |
23 | 629 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:13.93 | |
24 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:14.52 | |
25 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:15.40 | |
26 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:15.87 | |
27 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:16.27 | |
28 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:16.59 | |
29 | 153 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:16.67 | |
30 | 136 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:16.72 | |
31 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:17.09 | |
32 | 222 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:18.39 | |
33 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 1:18.77 | |
34 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:18.82 | |
35 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:19.24 | |
36 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:20.82 | |
37 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:21.07 | |
38 | 378 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:21.24 | |
39 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:21.49 | |
40 | 159 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:21.60 | |
41 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 1:21.89 | |
42 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:22.04 | |
43 | 374 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:22.19 | |
44 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 1:23.31 | |
45 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:23.66 | |
46 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:24.47 | |
47 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:24.69 | |
48 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:24.85 | |
49 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:24.88 | |
50 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:26.01 | |
51 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:26.07 | |
52 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:26.12 | |
53 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 1:26.35 | |
54 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 1:26.35 | |
55 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:26.69 | |
56 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 1:26.72 | |
57 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 1:26.75 | |
58 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:26.85 | |
59 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:27.23 | |
60 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:27.38 | |
61 | 375 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:28.67 | |
62 | 628 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:28.77 | |
63 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:28.90 | |
64 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 1:29.01 | |
65 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:29.05 | |
66 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:29.20 | |
67 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:30.26 | |
68 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:30.67 | |
69 | 127 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:31.46 | |
70 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:32.33 | |
71 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 1:33.13 | |
72 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:34.99 | |
73 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:35.12 | |
74 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:36.75 | |
75 | 317 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:36.79 | |
76 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:37.28 | |
77 | 106 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:37.30 | |
78 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:40.30 | |
79 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:40.57 | |
80 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 1:40.65 | |
81 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 1:41.21 | |
82 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 1:41.25 | |
83 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:42.69 | |
84 | 228 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:42.79 | |
85 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:42.87 | |
86 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:43.22 | |
87 | 345 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 1:45.63 | ||
88 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 1:45.83 | |
89 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | 1:46.66 | |
90 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:47.05 | |
91 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:47.45 | |
92 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:48.08 | |
93 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:48.76 | |
94 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 1:49.54 | ||
95 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:49.63 | |
96 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:50.99 | |
97 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 1:51.04 | |
98 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:51.44 | |
99 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:51.89 | |
100 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:53.27 | |
101 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | 1:54.33 | |
102 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:56.11 | |
103 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:56.13 | |
104 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:56.39 | |
105 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 1:59.42 | |
106 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 2:00.34 | |
107 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 2:11.26 | |
108 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | 2:15.84 | |
109 | 362 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | 2:38.58 | ||
110 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | ||
111 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | |||
112 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | ||
113 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | ||
114 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | ||
115 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | ||
116 | 335 | Nielsen Freya Møller | 2007 | SKIVE | 25 m | |||
117 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | |||
118 | 360 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 25 m | |||
119 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | ||
120 | 480 | Bogh Julie | 2005 | VILDBJERG | 0508AY | 25 m | ||
121 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 55.71 | |
2 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 56.34 | |
3 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 56.92 | |
4 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 58.01 | |
5 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 58.20 | |
6 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 58.67 | |
7 | 469 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 59.90 | |
8 | 566 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:01.46 | |
9 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:01.70 | |
10 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:02.28 | |
11 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:05.75 | |
12 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 1:05.97 | |
13 | 377 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:07.66 | |
14 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:08.17 | |
15 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:08.67 | |
16 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:09.45 | |
17 | 143 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:11.64 | |
18 | 112 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:11.94 | |
19 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:12.19 | |
20 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:12.50 | |
21 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:13.09 | |
22 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:13.21 | |
23 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:13.21 | |
24 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:14.31 | |
25 | 383 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:15.11 | |
26 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:17.33 | |
27 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 1:18.04 | |
28 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:20.40 | |
29 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:20.69 | |
30 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:21.29 | |
31 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:22.09 | |
32 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:23.07 | |
33 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:24.01 | |
34 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:24.40 | |
35 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:24.66 | |
36 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:25.30 | |
37 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:25.32 | |
38 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:26.29 | |
39 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:27.25 | |
40 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:28.36 | |
41 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:28.60 | |
42 | 124 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:28.63 | |
43 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:29.69 | |
44 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 1:30.59 | |
45 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:30.90 | |
46 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:31.07 | |
47 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:33.35 | |
48 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:35.26 | |
49 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:36.15 | |
50 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:36.42 | |
51 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:36.97 | |
52 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 1:37.36 | |
53 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:38.19 | |
54 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:38.83 | |
55 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:40.43 | |
56 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:41.46 | |
57 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:44.35 | |
58 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:44.80 | |
59 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:50.32 | |
60 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 1:58.27 | |
61 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 1:58.56 | |
62 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 2:18.14 | |
63 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | ||
64 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | ||
65 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | ||
66 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
67 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | ||
68 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | |||
69 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | ||
70 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | ||
71 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:14.51 | |
2 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:19.87 | |
3 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:27.00 | |
4 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:27.64 | |
5 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:28.71 | |
6 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:29.12 | |
7 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:29.32 | |
8 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:32.60 | |
9 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:33.22 | |
10 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 2:34.40 | |
11 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:37.43 | |
12 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 2:38.57 | |
13 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:38.73 | |
14 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:39.50 | |
15 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 2:40.11 | |
16 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:40.59 | |
17 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:41.26 | |
18 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:43.06 | |
19 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:43.64 | |
20 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 2:44.62 | |
21 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 2:47.58 | |
22 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 2:49.51 | |
23 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:50.10 | |
24 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:50.73 | |
25 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 2:51.37 | |
26 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:52.00 | |
27 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 2:52.51 | |
28 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 2:52.92 | |
29 | 561 | Christensen Laura | 1997 | AAS | 9708AY | 25 m | 2:53.38 | |
30 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 2:54.38 | |
31 | 134 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 2:54.90 | |
32 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 2:55.12 | |
33 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:55.32 | |
34 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 2:55.50 | |
35 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 2:55.64 | |
36 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:55.96 | |
37 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:58.88 | |
38 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 3:00.99 | |
39 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:01.46 | |
40 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 3:02.10 | |
41 | 378 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 3:03.48 | |
42 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 3:03.82 | |
43 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 3:04.94 | |
44 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 3:05.86 | |
45 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 3:06.79 | |
46 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 3:07.46 | |
47 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 3:08.90 | |
48 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 3:09.71 | |
49 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 3:09.92 | |
50 | 226 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 3:10.59 | |
51 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 3:10.89 | |
52 | 305 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 3:12.00 | |
53 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 3:13.24 | |
54 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 3:16.07 | |
55 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 3:16.81 | |
56 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 3:17.52 | |
57 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 3:19.59 | |
58 | 242 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:20.47 | |
59 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 3:23.88 | |
60 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 3:25.15 | |
61 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 3:26.89 | |
62 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 3:26.91 | |
63 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 3:27.77 | |
64 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 3:28.73 | |
65 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 3:28.94 | |
66 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 3:30.23 | |
67 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 3:31.51 | |
68 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 3:31.93 | |
69 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:33.11 | |
70 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:35.05 | |
71 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 3:41.39 | |
72 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:44.54 | |
73 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:45.84 | |
74 | 317 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:46.13 | |
75 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:53.09 | |
76 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 3:54.66 | |
77 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 4:00.79 | |
78 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 4:01.66 | |
79 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | ||
80 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | ||
81 | 315 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
82 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
83 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | ||
84 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | ||
85 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | ||
86 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:07.34 | |
2 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:08.42 | |
3 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:10.82 | |
4 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:13.49 | |
5 | 469 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 2:13.78 | |
6 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:17.15 | |
7 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:17.40 | |
8 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:19.75 | |
9 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:24.66 | |
10 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:24.69 | |
11 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:25.74 | |
12 | 566 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:26.62 | |
13 | 161 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:27.54 | |
14 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 2:28.68 | |
15 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 2:29.42 | |
16 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 2:31.52 | |
17 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:32.85 | |
18 | 155 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:34.04 | |
19 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:34.23 | |
20 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 2:34.61 | |
21 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:36.82 | |
22 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 2:39.00 | |
23 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:39.37 | |
24 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:39.60 | |
25 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 2:40.41 | |
26 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 2:40.83 | |
27 | 555 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:41.31 | |
28 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 2:46.48 | |
29 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 2:47.08 | |
30 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 2:47.11 | |
31 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:47.54 | |
32 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:49.07 | |
33 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 2:49.90 | |
34 | 455 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:52.60 | |
35 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:53.07 | |
36 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 2:53.87 | |
37 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:54.53 | |
38 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 2:55.05 | |
39 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 2:55.08 | |
40 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:56.40 | |
41 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 2:57.56 | |
42 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 2:57.95 | |
43 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:58.15 | |
44 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 2:58.30 | |
45 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 3:00.33 | |
46 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 3:01.40 | |
47 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 3:02.51 | |
48 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 3:02.55 | |
49 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 3:02.62 | |
50 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 3:03.01 | |
51 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 3:04.70 | |
52 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 3:05.45 | |
53 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 3:06.95 | |
54 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 3:07.97 | |
55 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:14.36 | |
56 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:16.28 | |
57 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 3:16.88 | |
58 | 373 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 3:17.84 | |
59 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:21.52 | |
60 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 3:21.94 | |
61 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 3:26.13 | |
62 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 3:26.52 | |
63 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:28.59 | |
64 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:28.73 | |
65 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:31.59 | |
66 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:34.48 | |
67 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:38.30 | |
68 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 3:43.28 | |
69 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 3:49.53 | |
70 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 3:52.84 | |
71 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | ||
72 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | ||
73 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | ||
74 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | ||
75 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | ||
76 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | ||
77 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 33.39 | |
2 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 33.48 | |
3 | 149 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 34.25 | |
4 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 35.49 | |
5 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 35.59 | |
6 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 35.70 | |
7 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 35.79 | |
8 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 36.22 | |
9 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 36.56 | |
10 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 36.63 | |
11 | 90 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 36.75 | |
12 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 37.25 | |
13 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 37.39 | |
14 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 37.44 | |
15 | 382 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 37.66 | |
16 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 37.87 | |
17 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 37.97 | |
18 | 630 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 38.09 | |
19 | 153 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 38.52 | |
20 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 38.59 | |
21 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 39.29 | |
22 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 39.50 | |
23 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 39.60 | |
24 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 39.60 | |
25 | 223 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 39.81 | |
26 | 136 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 39.90 | |
27 | 141 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 40.27 | |
28 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 40.32 | |
29 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 40.58 | |
30 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 40.86 | |
31 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 40.92 | |
32 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 40.96 | |
33 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 40.96 | |
34 | 134 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 41.52 | |
35 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 41.54 | |
36 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 41.79 | |
37 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 41.99 | |
38 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 41.99 | |
39 | 561 | Christensen Laura | 1997 | AAS | 9708AY | 25 m | 41.99 | |
40 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 42.12 | |
41 | 543 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 42.37 | |
42 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 42.59 | |
43 | 385 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 42.72 | |
44 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 42.99 | |
45 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 43.06 | |
46 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 43.17 | |
47 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 43.71 | |
48 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 43.86 | |
49 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 43.99 | |
50 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 44.25 | |
51 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 44.35 | |
52 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 45.27 | |
53 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 45.91 | |
54 | 250 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 45.91 | |
55 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 45.93 | |
56 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 46.05 | |
57 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 46.51 | |
58 | 485 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 47.19 | |
59 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 47.23 | |
60 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 47.30 | |
61 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 47.47 | |
62 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 47.59 | |
63 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 47.61 | |
64 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 47.61 | |
65 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 47.63 | |
66 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 47.67 | |
67 | 379 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 25 m | 47.69 | ||
68 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 47.83 | |
69 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 48.07 | |
70 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 48.30 | |
71 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 48.53 | |
72 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 48.64 | |
73 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 48.87 | |
74 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 49.39 | |
75 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 49.69 | |
76 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 49.86 | |
77 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 49.99 | |
78 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 50.05 | |
79 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 50.59 | |
80 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 51.03 | |
81 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 51.31 | |
82 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 51.97 | |
83 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 52.07 | |
84 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 52.34 | |
85 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 52.35 | |
86 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | 52.38 | |
87 | 345 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 52.93 | ||
88 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 52.94 | |
89 | 346 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 53.07 | |
90 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 53.11 | |
91 | 364 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | 53.20 | ||
92 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 53.79 | ||
93 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 53.83 | |
94 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 54.04 | ||
95 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 54.21 | |
96 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 54.88 | |
97 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 54.97 | ||
98 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 55.49 | |
99 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | 55.85 | ||
100 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | 56.19 | |
101 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 56.22 | |
102 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 56.34 | |
103 | 482 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | 57.09 | |
104 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 57.10 | |
105 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 57.11 | |
106 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 57.12 | |
107 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 57.20 | |
108 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 57.27 | |
109 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 57.58 | |
110 | 368 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 0532BA | 25 m | 57.76 | |
111 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 57.88 | |
112 | 483 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 58.62 | |
113 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 59.03 | |
114 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:00.92 | |
115 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:01.47 | |
116 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:02.38 | |
117 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:02.82 | |
118 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 1:02.97 | |
119 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:04.12 | |
120 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | 1:04.94 | ||
121 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:05.78 | |
122 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 1:06.23 | |
123 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 1:06.46 | |
124 | 360 | Mortensen Camilla Kolding | 2006 | STRUER | 25 m | 1:08.81 | ||
125 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:13.31 | |
126 | 362 | Nuur Sundus Aden Hussein | 2008 | STRUER | 25 m | 1:20.52 | ||
127 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | 1:24.73 | |
128 | 315 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
129 | 354 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 28.52 | |
2 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 29.66 | |
3 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 30.55 | |
4 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 30.68 | |
5 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 30.98 | |
6 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 31.66 | |
7 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 32.13 | |
8 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 32.59 | |
9 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 32.91 | |
10 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 33.28 | |
11 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 33.31 | |
12 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 33.43 | |
13 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 34.44 | |
14 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 35.03 | |
15 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 35.30 | |
16 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 35.59 | |
17 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 36.01 | |
18 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 36.20 | |
19 | 301 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 36.87 | |
20 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 36.90 | |
21 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 36.91 | |
22 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 37.22 | |
23 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 37.45 | |
24 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 38.20 | |
25 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.39 | |
26 | 217 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 38.46 | |
27 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 38.72 | |
28 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 38.92 | |
29 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 39.20 | |
30 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 39.44 | |
31 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 40.15 | |
32 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 40.70 | |
33 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 41.04 | |
34 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 41.26 | |
35 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 41.69 | |
36 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 41.94 | |
37 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 42.11 | |
38 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 42.24 | |
39 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 42.41 | |
40 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 42.58 | |
41 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 42.95 | |
42 | 123 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 42.97 | |
43 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 43.14 | |
44 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 43.37 | |
45 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 43.87 | |
46 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 44.16 | |
47 | 373 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 45.07 | |
48 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 45.15 | |
49 | 366 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 46.29 | |
50 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 46.42 | |
51 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 46.50 | |
52 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 47.47 | |
53 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 47.54 | |
54 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 48.41 | |
55 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 48.60 | |
56 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 48.66 | |
57 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 48.84 | |
58 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 49.48 | |
59 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 49.61 | |
60 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 49.87 | |
61 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 50.00 | |
62 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 51.16 | |
63 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 51.36 | |
64 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 52.56 | |
65 | 626 | Holt Tobias | 2005 | GRINDSTED | 25 m | 52.82 | ||
66 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 53.20 | |
67 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 53.26 | |
68 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 53.38 | |
69 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 53.79 | |
70 | 347 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 54.54 | |
71 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 55.93 | ||
72 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 56.42 | |
73 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 57.08 | |
74 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 57.69 | |
75 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 58.16 | |
76 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | 58.35 | |
77 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 1:22.20 | |
78 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | ||
79 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
80 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
81 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | ||
82 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
83 | 605 | Gadebjerg Noah Sonnich | 2007 | STRUER | 25 m | |||
84 | 607 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 56.69 | |
2 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 59.72 | |
3 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 59.77 | |
4 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:00.52 | |
5 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:00.53 | |
6 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:00.88 | |
7 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:00.93 | |
8 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 1:01.13 | |
9 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:01.26 | |
10 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:01.33 | |
11 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:01.69 | |
12 | 543 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 1:02.41 | |
13 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:02.50 | |
14 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:02.54 | |
15 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:02.66 | |
16 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:03.05 | |
17 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:03.21 | |
18 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:03.25 | |
19 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:03.35 | |
20 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:03.39 | |
21 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 1:03.53 | |
22 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:03.80 | |
23 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:03.96 | |
24 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 1:04.16 | |
25 | 141 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:04.68 | |
26 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:05.26 | |
27 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:05.27 | |
28 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:05.40 | |
29 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:05.43 | |
30 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:05.64 | |
31 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 1:05.65 | |
32 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:05.71 | |
33 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:05.81 | |
34 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:06.11 | |
35 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:06.47 | |
36 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:06.49 | |
37 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 1:07.04 | |
38 | 222 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:07.28 | |
39 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:07.35 | |
40 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:07.38 | |
41 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:07.38 | |
42 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:07.54 | |
43 | 409 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:07.63 | |
44 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:07.66 | |
45 | 159 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:07.92 | |
46 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:08.07 | |
47 | 410 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:08.15 | |
48 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 1:08.19 | |
49 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 1:08.35 | |
50 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 1:08.60 | |
51 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 1:08.62 | |
52 | 629 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:08.77 | |
53 | 601 | Trothe Mie | 1998 | AAS | 9816BE | 25 m | 1:08.93 | |
54 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 1:09.04 | |
55 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:09.05 | |
56 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:09.27 | |
57 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:09.31 | |
58 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:09.68 | |
59 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:10.05 | |
60 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:10.24 | |
61 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:10.67 | |
62 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:10.72 | |
63 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 1:10.87 | |
64 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:11.25 | |
65 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 1:11.35 | |
66 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:12.00 | |
67 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:12.01 | |
68 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:12.08 | |
69 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:12.17 | |
70 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:12.62 | |
71 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:12.63 | |
72 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:12.91 | |
73 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:13.46 | |
74 | 374 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:13.70 | |
75 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:13.92 | |
76 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:13.93 | |
77 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 1:14.06 | |
78 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:14.08 | |
79 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:14.08 | |
80 | 241 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:14.26 | |
81 | 630 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:14.26 | |
82 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:14.38 | |
83 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 1:14.61 | |
84 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 1:14.83 | |
85 | 628 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:14.96 | |
86 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:15.02 | |
87 | 226 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:15.58 | |
88 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 1:15.71 | |
89 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:15.74 | |
90 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 1:16.39 | |
91 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:16.50 | |
92 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:16.80 | |
93 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:16.97 | |
94 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 1:17.55 | |
95 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:17.83 | |
96 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:18.04 | |
97 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:18.10 | |
98 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:18.21 | |
99 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:19.31 | |
100 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:19.52 | |
101 | 375 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:19.65 | |
102 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 1:19.70 | |
103 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:19.83 | |
104 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 1:20.48 | |
105 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:20.58 | |
106 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:20.77 | |
107 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 1:21.01 | |
108 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:21.35 | |
109 | 485 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 1:22.02 | |
110 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 1:22.05 | |
111 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:22.20 | |
112 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 1:22.28 | |
113 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:22.58 | |
114 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:23.58 | |
115 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 1:23.69 | |
116 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:24.65 | |
117 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:24.65 | |
118 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:24.68 | |
119 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:24.95 | |
120 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:25.06 | |
121 | 127 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:25.21 | |
122 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:25.22 | |
123 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 1:25.99 | |
124 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:26.18 | |
125 | 106 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:26.21 | |
126 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:26.44 | |
127 | 376 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:26.45 | |
128 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:26.99 | |
129 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:27.70 | |
130 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:27.88 | |
131 | 250 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:27.93 | |
132 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:28.24 | |
133 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | 1:28.33 | |
134 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | 1:28.51 | |
135 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:28.82 | |
136 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:28.89 | |
137 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | 1:29.05 | ||
138 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:29.57 | ||
139 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 1:31.06 | |
140 | 379 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 25 m | 1:31.55 | ||
141 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 1:31.95 | |
142 | 228 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:32.05 | |
143 | 368 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 0532BA | 25 m | 1:32.11 | |
144 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:32.57 | |
145 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:33.01 | |
146 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:33.13 | |
147 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:33.20 | |
148 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:33.99 | |
149 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:34.01 | |
150 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 1:34.25 | |
151 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 1:34.75 | |
152 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:34.95 | |
153 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:34.96 | |
154 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 1:35.03 | ||
155 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:36.48 | |
156 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:37.00 | |
157 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:37.01 | |
158 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | 1:38.73 | |
159 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:42.62 | |
160 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:47.83 | ||
161 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | 1:50.64 | ||
162 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 1:54.81 | |
163 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | |||
164 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | ||
165 | 480 | Bogh Julie | 2005 | VILDBJERG | 0508AY | 25 m | ||
166 | 481 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
167 | 482 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | ||
168 | 484 | Jensen Filippa Skydsgaard | 2004 | VILDBJERG | 0478BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 50.95 | |
2 | 337 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 51.90 | |
3 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 52.30 | |
4 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 53.15 | |
5 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 53.53 | |
6 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 53.84 | |
7 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 54.57 | |
8 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 54.67 | |
9 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 54.89 | |
10 | 146 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 55.05 | |
11 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 55.45 | |
12 | 469 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 55.72 | |
13 | 266 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 55.77 | |
14 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 56.24 | |
15 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 56.76 | |
16 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 56.92 | |
17 | 452 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 57.08 | |
18 | 377 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 57.19 | |
19 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 57.30 | |
20 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 57.39 | |
21 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 57.40 | |
22 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 57.62 | |
23 | 161 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 58.44 | |
24 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 58.46 | |
25 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 58.47 | |
26 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 58.63 | |
27 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 58.89 | |
28 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 58.92 | |
29 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 59.06 | |
30 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 59.33 | |
31 | 381 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 59.44 | |
32 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 59.55 | |
33 | 155 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:00.29 | |
34 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:00.38 | |
35 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:00.70 | |
36 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:01.18 | |
37 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:01.19 | |
38 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:01.26 | |
39 | 338 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:01.32 | |
40 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:01.39 | |
41 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:01.49 | |
42 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:01.87 | |
43 | 384 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 1:02.05 | |
44 | 112 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 1:02.26 | |
45 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:02.35 | |
46 | 143 | Drechsler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:02.39 | |
47 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:02.65 | |
48 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:02.68 | |
49 | 611 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:03.95 | |
50 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:04.27 | |
51 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:04.36 | |
52 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:04.50 | |
53 | 217 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:04.74 | |
54 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 1:04.96 | |
55 | 555 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:05.04 | |
56 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 1:05.09 | |
57 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:05.28 | |
58 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:05.78 | |
59 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:05.94 | |
60 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:06.00 | |
61 | 383 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 1:06.13 | |
62 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:06.28 | |
63 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:06.33 | |
64 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:06.43 | |
65 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:07.01 | |
66 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:07.02 | |
67 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:07.53 | |
68 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 1:07.56 | |
69 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:07.89 | |
70 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:08.04 | |
71 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:08.10 | |
72 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 1:08.15 | |
73 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:08.21 | |
74 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:08.29 | |
75 | 123 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 1:09.02 | |
76 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:09.22 | |
77 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:09.25 | |
78 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:09.35 | |
79 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:09.41 | |
80 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:09.61 | |
81 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:10.04 | |
82 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:10.71 | |
83 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:11.10 | |
84 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:11.72 | |
85 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:11.78 | |
86 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:12.09 | |
87 | 455 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:12.12 | |
88 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:12.77 | |
89 | 124 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:12.85 | |
90 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:12.91 | |
91 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:14.26 | |
92 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:14.47 | |
93 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:14.80 | |
94 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 1:15.13 | |
95 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:15.36 | |
96 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 1:15.59 | |
97 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:15.69 | |
98 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:16.56 | |
99 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:16.67 | |
100 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:16.91 | |
101 | 120 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:16.93 | |
102 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:17.10 | |
103 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:17.18 | |
104 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:18.34 | |
105 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:18.54 | |
106 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:18.66 | |
107 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:18.68 | |
108 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:18.68 | |
109 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:18.92 | |
110 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 1:19.19 | |
111 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:19.27 | |
112 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:19.66 | |
113 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:19.68 | |
114 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:21.38 | |
115 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:22.05 | |
116 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:22.11 | |
117 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:22.72 | |
118 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:22.73 | |
119 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:23.11 | |
120 | 626 | Holt Tobias | 2005 | GRINDSTED | 25 m | 1:23.88 | ||
121 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 1:23.90 | |
122 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:25.20 | |
123 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:26.34 | ||
124 | 380 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 1:26.71 | |
125 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:26.94 | |
126 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:28.92 | |
127 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 1:29.00 | |
128 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 1:29.30 | |
129 | 607 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 1:29.63 | |
130 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 1:29.89 | |
131 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | 1:30.03 | ||
132 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 1:30.31 | |
133 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:31.10 | |
134 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:31.30 | |
135 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:31.74 | |
136 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 1:32.67 | |
137 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:33.71 | |
138 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 1:35.79 | |
139 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 1:36.03 | |
140 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:37.18 | |
141 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 1:37.65 | |
142 | 366 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:38.04 | |
143 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 1:41.17 | |
144 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | 1:42.10 | |
145 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 1:45.54 | |
146 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | |||
147 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | ||
148 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | ||
149 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Hsc Store Piger | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:02.44 | ||
2 | 251 | Ssk1 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:02.45 | ||
3 | 29 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 25 m | 2:03.07 | ||
4 | 522 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 30 | Agf Piger 2 | 2000 | AGF | 25 m | 2:07.87 | ||
6 | 586 | Aarhus Swim Piger 1 | 0 | AAS | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 523 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:12.00 | ||
8 | 114 | Hsk 1 Piger | 0 | HERNING | 25 m | 2:12.95 | ||
9 | 253 | Ssk2 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:14.05 | ||
10 | 524 | Horsens Piger 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 587 | Aarhus Swim Piger 2 | 0 | AAS | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 171 | Hsc Sme Piger 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:17.54 | ||
13 | 588 | Aarhus Swim Piger 3 | 0 | AAS | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 255 | Ssk3 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:23.25 | ||
15 | 392 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:24.90 | ||
16 | 327 | Poseidon Piger 2 | 2006 | SKIVE | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 589 | Aarhus Swim Piger 4 | 0 | AAS | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 221 | Isk 1 | 2003 | IKAST | 25 m | 2:25.50 | ||
19 | 372 | Koral Piger | 2003 | KORAL | 25 m | 2:25.75 | ||
20 | 172 | Hsc Sme Piger 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:26.76 | ||
21 | 491 | Aalborg Damer 1 | 2006 | AALBORG | 25 m | 2:28.00 | ||
22 | 590 | Aarhus Swim Piger 5 | 0 | AAS | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 525 | Horsens Piger 4 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:32.00 | ||
24 | 257 | Ssk4 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:33.05 | ||
25 | 591 | Aarhus Swim Piger 6 | 0 | AAS | 25 m | 2:35.00 | ||
26 | 67 | Esbjerg Sild | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:35.99 | ||
27 | 259 | Ssk5 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:39.45 | ||
28 | 592 | Aarhus Swim Piger 7 | 0 | AAS | 25 m | 2:40.00 | ||
29 | 53 | Esbjerg Laks | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:40.99 | ||
30 | 340 | Babi Girls | 2003 | STRUER | 25 m | 2:43.21 | ||
31 | 31 | Agf Piger 3 | 2006 | AGF | 25 m | 2:44.98 | ||
32 | 526 | Horsens Piger 5 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:45.00 | ||
33 | 126 | Hsk 2 Piger | 0 | HERNING | 25 m | 2:46.80 | ||
34 | 38 | Esbjerg Fladfisk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:50.00 | ||
35 | 238 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:50.00 | ||
36 | 393 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:52.90 | ||
37 | 492 | Aalborg Damer 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:55.00 | ||
38 | 227 | Isk 2 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:59.00 | ||
39 | 493 | Aalborg Damer 3 | 2007 | AALBORG | 25 m | 3:15.00 | ||
40 | 494 | Aalborg Damer 4 | 2008 | AALBORG | 25 m | 3:25.00 | ||
41 | 495 | Aalborg Damer 5 | 2009 | AALBORG | 25 m | 3:35.00 | ||
42 | 98 | Herning Piger 1 | 0 | HERNING | 25 m | |||
43 | 105 | Herning Piger 2 | 0 | HERNING | 25 m | |||
44 | 308 | Sksv Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
45 | 309 | Sksv Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
46 | 342 | Struer Damer 1 | 2000 | STRUER | 25 m | |||
47 | 421 | Esv Piger 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
48 | 422 | Esv Piger 2 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
49 | 423 | Esv Piger 3 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
50 | 424 | Esv Piger 4 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
51 | 425 | Esv Piger 5 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
52 | 479 | Vildbjerg | 0 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 1:47.44 | ||
2 | 173 | Hsc Store Drenge | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:49.21 | ||
3 | 252 | Ssk1 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:49.97 | ||
4 | 564 | Aarhus Swim Drenge 1 | 0 | AAS | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 520 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:57.00 | ||
6 | 33 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 1:59.75 | ||
7 | 254 | Ssk2 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:59.92 | ||
8 | 389 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:02.90 | ||
9 | 565 | Aarhus Swim Drenge 2 | 0 | AAS | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 215 | Isk | 1999 | IKAST | 25 m | 2:08.00 | ||
11 | 326 | Poseidon Drenge 2 | 2004 | SKIVE | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 256 | Ssk3 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:09.15 | ||
13 | 170 | Hsc Sme Drenge | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.40 | ||
14 | 108 | Hsk 1 Drenge | 0 | HERNING | 25 m | 2:17.32 | ||
15 | 258 | Ssk4 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:18.63 | ||
16 | 119 | Hsk 2 Drenge | 0 | HERNING | 25 m | 2:24.45 | ||
17 | 74 | Esbjerg Torsk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:25.99 | ||
18 | 34 | Agf Drenge 3 | 2005 | AGF | 25 m | 2:27.12 | ||
19 | 343 | Struer Dream Team | 1999 | STRUER | 25 m | 2:29.81 | ||
20 | 521 | Horsens Drenge 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:30.00 | ||
21 | 390 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:30.20 | ||
22 | 260 | Ssk5 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:39.45 | ||
23 | 237 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 2:40.00 | ||
24 | 40 | Esbjerg Gobler | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:40.99 | ||
25 | 371 | Koral Drenge | 2003 | KORAL | 25 m | 2:44.24 | ||
26 | 52 | Esbjerg Klovnefisk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:50.99 | ||
27 | 391 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:51.30 | ||
28 | 499 | Aalborg Herrer 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:55.00 | ||
29 | 341 | Kgb Agenterne | 1990 | STRUER | 25 m | 3:18.29 | ||
30 | 307 | Sksv Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
31 | 417 | Esv Drenge 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
32 | 418 | Esv Drenge 2 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
33 | 419 | Esv Drenge 3 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
34 | 420 | Esv Drenge 4 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
35 | 613 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
36 | 614 | Grindsted Drenge 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:00.68 | |
2 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:04.16 | |
3 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:04.63 | |
4 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:05.93 | |
5 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:07.20 | |
6 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:07.31 | |
7 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:08.76 | |
8 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:09.64 | |
9 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:10.99 | |
10 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:11.14 | |
11 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:11.39 | |
12 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:11.67 | |
13 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:12.65 | |
14 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:12.74 | |
15 | 149 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:13.24 | |
16 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:14.34 | |
17 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:14.88 | |
18 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:15.08 | |
19 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 1:15.98 | |
20 | 606 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:16.96 | |
21 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:17.14 | |
22 | 601 | Trothe Mie | 1998 | AAS | 9816BE | 25 m | 1:17.52 | |
23 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:22.09 | |
24 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:22.76 | |
25 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 1:24.15 | |
26 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 1:26.06 | |
27 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:26.87 | |
28 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:27.43 | |
29 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:28.18 | |
30 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:32.00 | |
31 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 1:32.29 | |
32 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:32.88 | |
33 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:33.19 | |
34 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:33.47 | |
35 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:34.31 | |
36 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 1:38.41 | |
37 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:38.74 | |
38 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 1:39.17 | |
39 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 1:42.37 | |
40 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:42.66 | |
41 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 1:46.41 | |
42 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 1:47.59 | |
43 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:49.27 | |
44 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:51.32 | |
45 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 1:56.09 | |
46 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:59.42 | |
47 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 2:27.86 | |
48 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | ||
49 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | ||
50 | 346 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | ||
51 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | |||
52 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | ||
53 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | ||
54 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 56.94 | |
2 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 59.08 | |
3 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 59.13 | |
4 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 59.61 | |
5 | 469 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 59.81 | |
6 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 59.90 | |
7 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:00.20 | |
8 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:00.45 | |
9 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:00.50 | |
10 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:01.92 | |
11 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:02.20 | |
12 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:02.63 | |
13 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:03.08 | |
14 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:03.71 | |
15 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:05.12 | |
16 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:05.36 | |
17 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:05.55 | |
18 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:07.15 | |
19 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:07.76 | |
20 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:07.78 | |
21 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:07.84 | |
22 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 1:08.44 | |
23 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:10.40 | |
24 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:11.74 | |
25 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:12.15 | |
26 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:12.18 | |
27 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:12.25 | |
28 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:12.46 | |
29 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:13.67 | |
30 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:13.80 | |
31 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:14.14 | |
32 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:14.38 | |
33 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:14.54 | |
34 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:15.32 | |
35 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:16.06 | |
36 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:16.20 | |
37 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:17.67 | |
38 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:18.27 | |
39 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:18.57 | |
40 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:19.70 | |
41 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:20.83 | |
42 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:21.39 | |
43 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:21.49 | |
44 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:21.78 | |
45 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:23.21 | |
46 | 455 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:23.31 | |
47 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:23.96 | |
48 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 1:24.08 | |
49 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:26.07 | |
50 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:28.99 | |
51 | 373 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:30.48 | |
52 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:31.18 | |
53 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:31.81 | |
54 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:37.93 | |
55 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:38.19 | |
56 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:38.95 | |
57 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:41.59 | |
58 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:43.71 | |
59 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:45.28 | |
60 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 1:45.98 | |
61 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:50.17 | |
62 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:52.24 | |
63 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:58.69 | |
64 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | |||
65 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | ||
66 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | ||
67 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | ||
68 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | ||
69 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | ||
70 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | ||
71 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | ||
72 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 30.29 | |
2 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.54 | |
3 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 30.59 | |
4 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 30.67 | |
5 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 30.90 | |
6 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 31.26 | |
7 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 31.27 | |
8 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 31.35 | |
9 | 142 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 31.83 | |
10 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 31.88 | |
11 | 410 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 32.20 | |
12 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 32.54 | |
13 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 32.59 | |
14 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 32.61 | |
15 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 32.66 | |
16 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 32.76 | |
17 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 32.87 | |
18 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 33.04 | |
19 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 33.60 | |
20 | 629 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 33.75 | |
21 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 33.83 | |
22 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 34.22 | |
23 | 369 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 34.49 | |
24 | 222 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 34.51 | |
25 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 34.96 | |
26 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 35.09 | |
27 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 35.13 | |
28 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 35.16 | |
29 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 35.57 | |
30 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 35.63 | |
31 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 35.70 | |
32 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 36.13 | |
33 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 36.37 | |
34 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 36.74 | |
35 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 36.98 | |
36 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 37.06 | |
37 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 37.12 | |
38 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 37.12 | |
39 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 37.19 | |
40 | 375 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 37.38 | |
41 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 37.40 | |
42 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 37.51 | |
43 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 37.53 | |
44 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 37.68 | |
45 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 37.72 | |
46 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 37.74 | |
47 | 385 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 37.82 | |
48 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 37.82 | |
49 | 374 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 37.94 | |
50 | 226 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 37.97 | |
51 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 38.13 | |
52 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 38.19 | |
53 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 38.19 | |
54 | 378 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 38.23 | |
55 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 38.35 | |
56 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 38.38 | |
57 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 38.68 | |
58 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 38.88 | |
59 | 241 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 38.88 | |
60 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 38.97 | |
61 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 39.15 | |
62 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 39.27 | |
63 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 39.36 | |
64 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 39.46 | |
65 | 305 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 39.52 | |
66 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 39.56 | |
67 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 39.82 | |
68 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 40.03 | |
69 | 409 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 40.06 | |
70 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 40.15 | |
71 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 40.32 | |
72 | 628 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 40.43 | |
73 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 40.50 | |
74 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 40.52 | |
75 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 40.57 | |
76 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 40.60 | |
77 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 40.66 | |
78 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 41.41 | |
79 | 328 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 41.42 | |
80 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 41.46 | |
81 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 42.03 | |
82 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | 42.04 | |
83 | 480 | Bogh Julie | 2005 | VILDBJERG | 0508AY | 25 m | 42.13 | |
84 | 127 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 42.22 | |
85 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 42.22 | |
86 | 242 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 42.28 | |
87 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 42.29 | |
88 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 42.82 | |
89 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 42.93 | |
90 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 43.12 | |
91 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 43.30 | |
92 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 43.44 | |
93 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 43.46 | |
94 | 106 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 43.68 | |
95 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 43.75 | |
96 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 43.77 | |
97 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 43.78 | |
98 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 43.79 | |
99 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | 43.82 | |
100 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 43.83 | |
101 | 376 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 43.93 | |
102 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 44.22 | |
103 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 44.35 | |
104 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 44.53 | |
105 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 44.67 | |
106 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 44.84 | |
107 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 45.02 | |
108 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 45.20 | |
109 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 45.32 | |
110 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 45.39 | |
111 | 379 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 25 m | 45.75 | ||
112 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 45.98 | |
113 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 46.00 | |
114 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 46.01 | |
115 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 46.05 | |
116 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 46.10 | |
117 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 46.13 | |
118 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.26 | ||
119 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 46.61 | |
120 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 46.80 | |
121 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 46.85 | ||
122 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 46.88 | |
123 | 368 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 0532BA | 25 m | 47.21 | |
124 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 47.25 | |
125 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 47.48 | |
126 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 47.57 | |
127 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 47.79 | |
128 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 48.06 | |
129 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 48.13 | |
130 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 48.26 | |
131 | 345 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 25 m | 48.33 | ||
132 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 48.64 | |
133 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 48.67 | |
134 | 481 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 48.92 | |
135 | 483 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 49.11 | |
136 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | 49.17 | ||
137 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 49.42 | |
138 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 49.48 | |
139 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 49.61 | |
140 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 49.79 | |
141 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 50.19 | |
142 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 50.29 | |
143 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 50.45 | |
144 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 50.91 | |
145 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 51.59 | |
146 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 51.63 | |
147 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 51.83 | |
148 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 51.93 | |
149 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 51.98 | |
150 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 52.26 | |
151 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 52.72 | |
152 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 52.85 | |
153 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 53.05 | |
154 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 53.29 | |
155 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 53.64 | |
156 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 53.79 | |
157 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | 54.81 | ||
158 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | 56.54 | |
159 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | 56.73 | |
160 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 57.15 | |
161 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | ||
162 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | ||
163 | 355 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 25 m | |||
164 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | |||
165 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | ||
166 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 26.04 | |
2 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 26.37 | |
3 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 26.81 | |
4 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 27.02 | |
5 | 566 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 29.00 | |
6 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 29.30 | |
7 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 29.34 | |
8 | 266 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 29.37 | |
9 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 30.54 | |
10 | 377 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 30.58 | |
11 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 31.00 | |
12 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 31.75 | |
13 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 31.92 | |
14 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 32.27 | |
15 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 32.71 | |
16 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 32.91 | |
17 | 338 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 33.00 | |
18 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 33.38 | |
19 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 33.87 | |
20 | 384 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 33.96 | |
21 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 34.42 | |
22 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 34.50 | |
23 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 34.60 | |
24 | 383 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 34.83 | |
25 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 34.96 | |
26 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 35.03 | |
27 | 301 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 35.09 | |
28 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 35.29 | |
29 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 35.29 | |
30 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 35.30 | |
31 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 35.57 | |
32 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 35.58 | |
33 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 35.91 | |
34 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 36.02 | |
35 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 36.21 | |
36 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 36.35 | |
37 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 36.41 | |
38 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 36.63 | |
39 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 36.97 | |
40 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 37.26 | |
41 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 37.35 | |
42 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 37.37 | |
43 | 112 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 37.47 | |
44 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 37.68 | |
45 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 38.14 | |
46 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 38.17 | |
47 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 38.20 | |
48 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 38.50 | |
49 | 123 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 38.72 | |
50 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.76 | |
51 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 38.77 | |
52 | 120 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 38.83 | |
53 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 39.07 | |
54 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 39.23 | |
55 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 39.94 | |
56 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 39.97 | |
57 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 40.06 | |
58 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 40.96 | |
59 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 41.26 | |
60 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 41.33 | |
61 | 124 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 41.50 | |
62 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 41.53 | |
63 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 41.78 | |
64 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 41.85 | |
65 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 41.96 | |
66 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 42.26 | |
67 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 42.32 | |
68 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 42.32 | |
69 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 42.38 | |
70 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 42.40 | |
71 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 42.79 | |
72 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 42.83 | |
73 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 43.48 | |
74 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 43.56 | |
75 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 44.10 | |
76 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 44.32 | |
77 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 44.55 | |
78 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 44.75 | |
79 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 44.88 | |
80 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 45.08 | |
81 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 45.25 | |
82 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 45.74 | |
83 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 46.71 | |
84 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 46.80 | |
85 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 46.81 | |
86 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 47.47 | |
87 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 47.87 | |
88 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 47.89 | |
89 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 47.98 | |
90 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 47.99 | ||
91 | 607 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | 48.46 | |
92 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 48.57 | |
93 | 367 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 25 m | 49.38 | ||
94 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | 49.79 | ||
95 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 49.83 | |
96 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 50.79 | |
97 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 50.83 | |
98 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 51.83 | |
99 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 52.48 | |
100 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 52.49 | |
101 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 52.72 | |
102 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 53.39 | |
103 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | 55.25 | |
104 | 347 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 55.72 | |
105 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 57.03 | |
106 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:03.84 | |
107 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | ||
108 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
109 | 452 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | ||
110 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:37.54 | |
2 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:38.92 | |
3 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:40.38 | |
4 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:42.59 | |
5 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:43.10 | |
6 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:45.50 | |
7 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:47.95 | |
8 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 2:50.51 | |
9 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 2:52.63 | |
10 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 2:53.91 | |
11 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 2:55.17 | |
12 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:55.62 | |
13 | 630 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 2:55.81 | |
14 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:57.35 | |
15 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:59.07 | |
16 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:03.69 | |
17 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 3:04.54 | |
18 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:05.10 | |
19 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:06.45 | |
20 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 3:06.67 | |
21 | 382 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 3:06.93 | |
22 | 134 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 3:07.94 | |
23 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 3:09.19 | |
24 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 3:11.32 | |
25 | 561 | Christensen Laura | 1997 | AAS | 9708AY | 25 m | 3:11.46 | |
26 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 3:12.52 | |
27 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 3:14.62 | |
28 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:17.99 | |
29 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 3:18.66 | |
30 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 3:19.68 | |
31 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:20.45 | |
32 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 3:20.50 | |
33 | 223 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:22.66 | |
34 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 3:23.04 | |
35 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 3:26.79 | |
36 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 3:28.10 | |
37 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 3:29.44 | |
38 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 3:32.61 | |
39 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 3:32.89 | |
40 | 226 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 3:38.40 | |
41 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:38.46 | |
42 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 3:40.68 | |
43 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 3:40.97 | |
44 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 3:41.54 | |
45 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 3:42.89 | |
46 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 3:43.40 | |
47 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:45.93 | |
48 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 3:46.83 | |
49 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:52.06 | |
50 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 3:52.14 | |
51 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:52.34 | |
52 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:52.36 | |
53 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | 3:55.40 | |
54 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 3:56.04 | |
55 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 3:58.01 | ||
56 | 228 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 3:58.65 | |
57 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 4:01.57 | |
58 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 4:01.59 | |
59 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 4:05.73 | |
60 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 4:06.11 | |
61 | 364 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 25 m | 4:08.88 | ||
62 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 4:19.02 | |
63 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | 4:20.64 | |
64 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 4:26.44 | |
65 | 354 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 25 m | 4:40.36 | ||
66 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | ||
67 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | ||
68 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | ||
69 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | ||
70 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | ||
71 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
72 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:24.42 | |
2 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:27.83 | |
3 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:31.83 | |
4 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:32.66 | |
5 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 2:32.96 | |
6 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:33.05 | |
7 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:34.83 | |
8 | 266 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:34.98 | |
9 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:35.70 | |
10 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:36.63 | |
11 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:38.45 | |
12 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:46.62 | |
13 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:48.72 | |
14 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 2:53.16 | |
15 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:53.19 | |
16 | 566 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:55.38 | |
17 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:56.92 | |
18 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 3:00.22 | |
19 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 3:01.91 | |
20 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:02.59 | |
21 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 3:08.84 | |
22 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 3:08.93 | |
23 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 3:09.47 | |
24 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:12.12 | |
25 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 3:15.65 | |
26 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 3:17.31 | |
27 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 3:20.85 | |
28 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 3:25.10 | |
29 | 366 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 3:30.47 | |
30 | 373 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 3:34.61 | |
31 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 3:39.28 | |
32 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:42.97 | |
33 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:43.01 | |
34 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 3:43.29 | |
35 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:44.88 | |
36 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 3:50.20 | |
37 | 348 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 3:51.99 | |
38 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 3:57.27 | |
39 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 3:57.34 | |
40 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:57.51 | |
41 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | ||
42 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 23, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:07.11 | |
2 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.11 | |
3 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:08.38 | |
4 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:08.41 | |
5 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:09.15 | |
6 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:09.35 | |
7 | 149 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 1:09.36 | |
8 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:09.93 | |
9 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:10.25 | |
10 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 1:10.48 | |
11 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:10.71 | |
12 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:10.91 | |
13 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:11.16 | |
14 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:11.42 | |
15 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 1:11.83 | |
16 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:12.01 | |
17 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:12.07 | |
18 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 1:12.61 | |
19 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:12.69 | |
20 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:12.75 | |
21 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:12.79 | |
22 | 316 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:12.80 | |
23 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:13.27 | |
24 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:13.66 | |
25 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:13.91 | |
26 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:14.03 | |
27 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 1:14.24 | |
28 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:14.67 | |
29 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:15.29 | |
30 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:15.32 | |
31 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:15.55 | |
32 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:15.67 | |
33 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:16.21 | |
34 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 1:16.44 | |
35 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 1:17.48 | |
36 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:17.53 | |
37 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:17.84 | |
38 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:18.03 | |
39 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:18.21 | |
40 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:18.21 | |
41 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:18.87 | |
42 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:18.97 | |
43 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.01 | |
44 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:19.12 | |
45 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:19.28 | |
46 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:19.84 | |
47 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:19.87 | |
48 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:20.00 | |
49 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:20.11 | |
50 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:20.16 | |
51 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:20.24 | |
52 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:20.34 | |
53 | 561 | Christensen Laura | 1997 | AAS | 9708AY | 25 m | 1:20.82 | |
54 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:21.20 | |
55 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:21.56 | |
56 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:21.77 | |
57 | 369 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:21.83 | |
58 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:21.89 | |
59 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | 1:22.61 | |
60 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 1:22.61 | |
61 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:22.65 | |
62 | 378 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:22.67 | |
63 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:22.73 | |
64 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:22.87 | |
65 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:23.07 | |
66 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 1:23.15 | |
67 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 1:23.47 | |
68 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:24.13 | |
69 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:24.17 | |
70 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:24.18 | |
71 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:24.42 | |
72 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:24.54 | |
73 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 1:24.60 | |
74 | 415 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:24.73 | |
75 | 606 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:24.83 | |
76 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 1:24.97 | |
77 | 374 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:25.07 | |
78 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 1:25.16 | |
79 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:25.41 | |
80 | 305 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 1:25.67 | |
81 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:26.01 | |
82 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:26.40 | |
83 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 1:26.76 | |
84 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:27.08 | |
85 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 1:27.28 | |
86 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:27.61 | |
87 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 1:27.71 | |
88 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:27.76 | |
89 | 396 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:27.76 | |
90 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 1:27.83 | |
91 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 1:28.03 | |
92 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 1:28.04 | |
93 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 1:28.10 | |
94 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 1:28.24 | |
95 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 1:28.42 | |
96 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 1:28.45 | |
97 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:28.82 | |
98 | 328 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 1:29.06 | |
99 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:29.11 | |
100 | 242 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:29.44 | |
101 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:30.06 | |
102 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 1:30.26 | |
103 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 1:30.64 | |
104 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 1:30.93 | |
105 | 484 | Jensen Filippa Skydsgaard | 2004 | VILDBJERG | 0478BB | 25 m | 1:31.80 | |
106 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:31.83 | |
107 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 1:32.77 | |
108 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:32.89 | |
109 | 580 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 25 m | 1:33.08 | |
110 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:33.18 | |
111 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 1:33.38 | |
112 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:33.43 | |
113 | 310 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:33.72 | |
114 | 375 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:34.02 | |
115 | 485 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 1:34.03 | |
116 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 1:34.19 | |
117 | 250 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 1:34.21 | |
118 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 1:34.21 | |
119 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 1:34.30 | |
120 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 1:34.31 | |
121 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:34.62 | |
122 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 1:34.90 | |
123 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:35.30 | |
124 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:35.82 | |
125 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:36.07 | |
126 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 1:36.16 | |
127 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:36.25 | |
128 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:36.82 | |
129 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 1:37.16 | |
130 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 1:37.27 | |
131 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 1:37.94 | |
132 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:38.12 | |
133 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:38.17 | |
134 | 583 | Morthensen Freja Fogh | 2006 | AAS | 0698AT | 25 m | 1:38.51 | |
135 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:38.86 | |
136 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:39.36 | |
137 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 1:39.51 | |
138 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 1:39.82 | |
139 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:39.88 | |
140 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 1:39.94 | |
141 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 1:39.97 | |
142 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:39.99 | |
143 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 1:40.46 | |
144 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:40.89 | |
145 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:40.94 | |
146 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:41.00 | |
147 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:41.03 | |
148 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:42.09 | |
149 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:42.19 | |
150 | 376 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:42.91 | |
151 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 1:43.13 | |
152 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 1:43.88 | |
153 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:43.90 | |
154 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 1:44.61 | |
155 | 294 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 25 m | 1:44.73 | |
156 | 483 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 1:44.87 | |
157 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:45.25 | |
158 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 1:45.39 | |
159 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:45.56 | ||
160 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 1:45.64 | ||
161 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 1:46.07 | |
162 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:46.22 | |
163 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | 1:46.78 | |
164 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 1:47.12 | |
165 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:47.21 | |
166 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:47.51 | |
167 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:48.14 | |
168 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 1:48.14 | |
169 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:48.59 | |
170 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:49.51 | |
171 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 1:49.66 | ||
172 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 1:49.74 | |
173 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:49.97 | |
174 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:50.00 | |
175 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | 1:50.70 | |
176 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 1:51.06 | |
177 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 1:52.81 | ||
178 | 445 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:53.13 | |
179 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:53.71 | |
180 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:54.29 | |
181 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 1:56.40 | |
182 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:58.58 | |
183 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:01.82 | |
184 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 2:01.92 | |
185 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 2:13.26 | |
186 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 2:27.67 | |
187 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | ||
188 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | |||
189 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | ||
190 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | ||
191 | 228 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | ||
192 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | ||
193 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | ||
194 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | ||
195 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | ||
196 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | |||
197 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | |||
198 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | ||
199 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | ||
200 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | ||
201 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | ||
202 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | ||
203 | 630 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 24, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 57.89 | |
2 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 58.98 | |
3 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 59.39 | |
4 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:00.94 | |
5 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:01.12 | |
6 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:02.48 | |
7 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:04.69 | |
8 | 568 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:04.92 | |
9 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:05.34 | |
10 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:06.32 | |
11 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:07.14 | |
12 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:07.63 | |
13 | 381 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:08.11 | |
14 | 452 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 1:08.57 | |
15 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:08.81 | |
16 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:09.29 | |
17 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:09.68 | |
18 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:10.14 | |
19 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:10.32 | |
20 | 272 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:10.62 | |
21 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:10.83 | |
22 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:11.06 | |
23 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:11.43 | |
24 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 1:11.61 | |
25 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:12.08 | |
26 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:12.29 | |
27 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:12.40 | |
28 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:12.69 | |
29 | 384 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 1:13.04 | |
30 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:13.73 | |
31 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:14.24 | |
32 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:14.27 | |
33 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 1:14.28 | |
34 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 1:14.85 | |
35 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:15.21 | |
36 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:15.37 | |
37 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:15.93 | |
38 | 338 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 1:16.08 | |
39 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 1:16.33 | |
40 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:16.46 | |
41 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.84 | |
42 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:17.01 | |
43 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 1:17.11 | |
44 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:17.27 | |
45 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 1:17.32 | |
46 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:17.51 | |
47 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:18.17 | |
48 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:18.29 | |
49 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:18.38 | |
50 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:18.48 | |
51 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:18.53 | |
52 | 455 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:18.85 | |
53 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 1:19.04 | |
54 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 1:19.06 | |
55 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 1:19.28 | |
56 | 611 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 1:19.64 | |
57 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | 1:19.92 | ||
58 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:20.15 | |
59 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:20.16 | |
60 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 1:20.24 | |
61 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:20.54 | |
62 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:20.57 | |
63 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:20.85 | |
64 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:20.85 | |
65 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | 1:20.90 | |
66 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 1:20.98 | |
67 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 1:21.20 | |
68 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:21.22 | |
69 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:21.23 | |
70 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:21.56 | |
71 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:22.09 | |
72 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:22.25 | |
73 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:22.37 | |
74 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:22.46 | |
75 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:22.72 | |
76 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:23.00 | |
77 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:23.05 | |
78 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:23.35 | |
79 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:23.74 | |
80 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 1:23.84 | |
81 | 46 | Hyldahl Mikkel | 2005 | ESBJERG | 0509AG | 25 m | 1:24.14 | |
82 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:24.48 | |
83 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:24.62 | |
84 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:24.83 | |
85 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:25.06 | |
86 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:25.25 | |
87 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 1:26.55 | |
88 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 1:27.02 | |
89 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 1:27.08 | |
90 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:27.36 | |
91 | 319 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:29.18 | |
92 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:29.35 | |
93 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:30.37 | |
94 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:30.90 | |
95 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:30.92 | |
96 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:30.97 | |
97 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:31.03 | |
98 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:31.37 | |
99 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:31.51 | |
100 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:31.56 | |
101 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:32.00 | |
102 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 1:32.81 | |
103 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 1:33.32 | |
104 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 1:33.57 | |
105 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:33.59 | |
106 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:33.63 | |
107 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 1:33.78 | |
108 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:33.97 | |
109 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 1:34.20 | |
110 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:35.10 | |
111 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:35.20 | |
112 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:36.26 | |
113 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 1:36.60 | |
114 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:37.25 | |
115 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:37.77 | |
116 | 323 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:38.28 | |
117 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 1:38.94 | |
118 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:39.42 | |
119 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:40.20 | ||
120 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 1:41.08 | |
121 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:41.18 | |
122 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:41.28 | |
123 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:41.67 | |
124 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:42.85 | |
125 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:43.04 | |
126 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 1:43.28 | |
127 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 1:45.17 | |
128 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:45.67 | |
129 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:46.21 | |
130 | 380 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 1:49.11 | |
131 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 1:49.37 | |
132 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 1:51.12 | |
133 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:53.67 | |
134 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 1:58.59 | |
135 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 2:02.59 | |
136 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 2:04.81 | |
137 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | ||
138 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | ||
139 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
140 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
141 | 367 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 25 m | |||
142 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
143 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:08.09 | |
2 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:28.93 | |
3 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:29.39 | |
4 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:44.51 | |
5 | 432 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:46.43 | |
6 | 385 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:48.45 | |
7 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 2:50.86 | |
8 | 606 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 2:59.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:11.79 | |
2 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:13.89 | |
3 | 24 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:14.46 | |
4 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:15.43 | |
5 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:22.34 | |
6 | 337 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 2:25.18 | |
7 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 2:29.62 | |
8 | 562 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 2:33.33 | |
9 | 353 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:45.08 | |
10 | 597 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:53.13 | |
11 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:54.80 | |
12 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
13 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 3:17.71 | |
14 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 3:20.55 | |
15 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 2:20.29 | |
2 | 142 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:21.35 | |
3 | 575 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 2:21.89 | |
4 | 26 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:22.05 | |
5 | 27 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:24.06 | |
6 | 6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 2:24.26 | |
7 | 604 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:25.13 | |
8 | 439 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:32.44 | |
9 | 4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:32.89 | |
10 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:32.96 | |
11 | 2 | Skrydstrup Clara | 2004 | AGF | 0488AK | 25 m | 2:33.13 | |
12 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 2:34.37 | |
13 | 446 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:34.44 | |
14 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:36.22 | |
15 | 284 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:36.50 | |
16 | 629 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:37.48 | |
17 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:38.21 | |
18 | 545 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:38.52 | |
19 | 410 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:38.58 | |
20 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 2:39.42 | |
21 | 222 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:40.71 | |
22 | 576 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:44.13 | |
23 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:45.17 | |
24 | 283 | Kristensen Freja Buchholt | 2005 | SILKEBORG | 0564AS | 25 m | 2:45.80 | |
25 | 537 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:46.42 | |
26 | 448 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 2:46.49 | |
27 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 2:47.50 | |
28 | 369 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 2:52.73 | |
29 | 97 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:53.16 | |
30 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 2:54.21 | |
31 | 224 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:54.23 | |
32 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:56.40 | |
33 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 2:56.80 | |
34 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:58.19 | |
35 | 374 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:59.34 | |
36 | 263 | Bødtger Anne-Sofie | 2005 | SILKEBORG | 0584AP | 25 m | 3:01.14 | |
37 | 61 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 3:02.50 | |
38 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 3:02.80 | |
39 | 595 | Rasmussen Emilie Staub | 2006 | AAS | 0668AE | 25 m | 3:03.30 | |
40 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 3:05.29 | |
41 | 489 | Brinkmann Victoria Amdi | 2007 | AALBORG | 0758AG | 25 m | 3:06.50 | |
42 | 177 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:07.09 | |
43 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:08.10 | |
44 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:09.18 | |
45 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:10.85 | |
46 | 127 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 3:11.00 | |
47 | 596 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 3:16.12 | |
48 | 603 | Vinther Amalie | 1995 | AAS | 9506AU | 25 m | 3:16.88 | |
49 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 3:18.96 | |
50 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 3:23.45 | |
51 | 471 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:31.66 | |
52 | 282 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 25 m | 3:32.99 | |
53 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:35.58 | |
54 | 280 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 3:40.76 | |
55 | 594 | Ramer Julie Norman | 2007 | AAS | 0708AK | 25 m | 3:42.45 | |
56 | 472 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:48.84 | |
57 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 3:54.14 | |
58 | 95 | Nielsen Freja Klarskov | 2006 | HERNING | 0604AT | 25 m | ||
59 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | ||
60 | 248 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | ||
61 | 320 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | ||
62 | 322 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | ||
63 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | ||
64 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | ||
65 | 582 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:59.21 | |
2 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:03.17 | |
3 | 28 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:07.10 | |
4 | 168 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:14.07 | |
5 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:14.16 | |
6 | 3 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:14.21 | |
7 | 469 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 2:16.72 | |
8 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 2:19.23 | |
9 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 2:20.66 | |
10 | 264 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:26.23 | |
11 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:27.97 | |
12 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:28.44 | |
13 | 299 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 2:31.54 | |
14 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:36.16 | |
15 | 502 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:37.80 | |
16 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:40.01 | |
17 | 383 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | KORAL | 0463AK | 25 m | 2:41.64 | |
18 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 2:42.07 | |
19 | 478 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:44.52 | |
20 | 395 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:44.80 | |
21 | 295 | Pedersen Viggo Stricker | 2004 | SILKEBORG | 0427AN | 25 m | 2:48.86 | |
22 | 11 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 2:49.55 | |
23 | 132 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:55.70 | |
24 | 122 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 2:56.97 | |
25 | 311 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:58.29 | |
26 | 37 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 2:58.62 | |
27 | 277 | Holm Carl Roulund | 2006 | SILKEBORG | 0643AI | 25 m | 2:58.83 | |
28 | 56 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 3:01.72 | |
29 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 3:06.78 | |
30 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:12.00 | |
31 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 3:12.48 | |
32 | 475 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:17.79 | |
33 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 3:21.12 | |
34 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 3:22.81 | |
35 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:23.23 | |
36 | 22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 3:44.45 | |
37 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | ||
38 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | ||
39 | 449 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | ||
40 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 25.81 | |
2 | 560 | Carugati Sarah | 2004 | AAS | 0466AG | 25 m | 27.19 | |
3 | 265 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 27.30 | |
4 | 138 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 27.65 | |
5 | 533 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 27.69 | |
6 | 25 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 27.83 | |
7 | 627 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 27.99 | |
8 | 530 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 28.00 | |
9 | 151 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 28.16 | |
10 | 321 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 28.29 | |
11 | 149 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m | 28.88 | |
12 | 5 | Justesen Frida Saks | 2004 | AGF | 0452AM | 25 m | 29.02 | |
13 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 29.04 | |
14 | 553 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 29.11 | |
15 | 8 | Ingeberg Sofia | 2002 | AGF | 0252AV | 25 m | 29.16 | |
16 | 291 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 29.17 | |
17 | 247 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 29.21 | |
18 | 370 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 29.21 | |
19 | 548 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 29.24 | |
20 | 535 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 29.26 | |
21 | 330 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 29.34 | |
22 | 532 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 29.35 | |
23 | 117 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 29.46 | |
24 | 142 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 29.59 | |
25 | 531 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 29.63 | |
26 | 334 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 29.79 | |
27 | 290 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 29.83 | |
28 | 476 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 29.85 | |
29 | 147 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 29.96 | |
30 | 293 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 30.01 | |
31 | 352 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 30.18 | |
32 | 573 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 30.22 | |
33 | 289 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 30.33 | |
34 | 624 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 30.38 | |
35 | 557 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 30.47 | |
36 | 571 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 30.49 | |
37 | 313 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 30.62 | |
38 | 546 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 30.63 | |
39 | 429 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 30.75 | |
40 | 629 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 30.89 | |
41 | 550 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 31.00 | |
42 | 409 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 31.02 | |
43 | 544 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 31.05 | |
44 | 451 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 31.19 | |
45 | 559 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 31.19 | |
46 | 426 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 31.29 | |
47 | 410 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 31.33 | |
48 | 497 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 31.33 | |
49 | 617 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 25 m | 31.37 | |
50 | 430 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 31.46 | |
51 | 296 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 25 m | 31.47 | |
52 | 563 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 31.50 | |
53 | 281 | Knudsen Line | 2005 | SILKEBORG | 0532AM | 25 m | 31.51 | |
54 | 163 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 31.56 | |
55 | 468 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 31.58 | |
56 | 21 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 32.01 | |
57 | 48 | Keulen Femke Iris | 2005 | ESBJERG | 0582AS | 25 m | 32.01 | |
58 | 601 | Trothe Mie | 1998 | AAS | 9816BE | 25 m | 32.18 | |
59 | 456 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 32.38 | |
60 | 64 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 32.46 | |
61 | 599 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 32.54 | |
62 | 241 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 32.58 | |
63 | 278 | Jensen Mille E. S. | 2005 | SILKEBORG | 0564AP | 25 m | 32.58 | |
64 | 225 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 32.59 | |
65 | 223 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 32.63 | |
66 | 59 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 32.70 | |
67 | 529 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 32.75 | |
68 | 549 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 32.81 | |
69 | 129 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 32.92 | |
70 | 333 | Lindb Mathilde Kirkegaard | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 33.02 | |
71 | 378 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 33.04 | |
72 | 458 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 33.14 | |
73 | 606 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 33.22 | |
74 | 176 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 33.23 | |
75 | 556 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 33.24 | |
76 | 434 | Davidsen Cecilie | 2003 | VEJLE | 0312AI | 25 m | 33.29 | |
77 | 243 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 33.31 | |
78 | 273 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 25 m | 33.35 | |
79 | 600 | Thorsell Frida Damm | 2007 | AAS | 0716AN | 25 m | 33.40 | |
80 | 165 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 33.43 | |
81 | 156 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 33.47 | |
82 | 160 | Lorentzen Lærke Silkjær | 2005 | HOLSTEBRO | 0596BA | 25 m | 33.51 | |
83 | 628 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 33.51 | |
84 | 485 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 33.54 | |
85 | 400 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 33.63 | |
86 | 41 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 33.67 | |
87 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 33.72 | |
88 | 312 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 33.73 | |
89 | 261 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 25 m | 33.75 | |
90 | 134 | Lauridsen Louise | 2005 | HERNING | 0524AK | 25 m | 33.76 | |
91 | 506 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 33.83 | |
92 | 148 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AU | 25 m | 33.84 | |
93 | 287 | Lauritzen Filucca Bing | 2007 | SILKEBORG | 0754AI | 25 m | 33.92 | |
94 | 369 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 34.19 | |
95 | 484 | Jensen Filippa Skydsgaard | 2004 | VILDBJERG | 0478BB | 25 m | 34.23 | |
96 | 435 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 34.31 | |
97 | 516 | Russo Luanna | 2006 | AALBORG | 0604AM | 25 m | 34.40 | |
98 | 585 | Olesen Freja Krøjgaard | 2005 | AAS | 0506AP | 25 m | 34.47 | |
99 | 246 | Marx Caroline | 2006 | ODDER | 0662AF | 25 m | 34.49 | |
100 | 332 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 34.50 | |
101 | 438 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 34.53 | |
102 | 305 | Wittenhagen Laura | 2006 | SILKEBORG | 0612AM | 25 m | 34.60 | |
103 | 496 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 34.68 | |
104 | 297 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 25 m | 34.73 | |
105 | 331 | Houmann-Esbensen Freja | 2004 | SKIVE | 0456BA | 25 m | 34.88 | |
106 | 169 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 34.89 | |
107 | 593 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 25 m | 34.90 | |
108 | 375 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 35.12 | |
109 | 328 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 35.16 | |
110 | 407 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 35.37 | |
111 | 242 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 35.95 | |
112 | 554 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 35.98 | |
113 | 567 | Gad Sofia | 2007 | AAS | 0748AE | 25 m | 35.98 | |
114 | 461 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 36.31 | |
115 | 504 | Kirkegaard Amalie | 2007 | AALBORG | 0768AN | 25 m | 36.39 | |
116 | 569 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | AAS | 0754AM | 25 m | 36.61 | |
117 | 376 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 36.85 | |
118 | 447 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 36.93 | |
119 | 460 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 36.93 | |
120 | 574 | Jensen Liva Marie | 2007 | AAS | 0736AG | 25 m | 36.94 | |
121 | 379 | Kvejborg Thea | 2006 | KORAL | 25 m | 37.04 | ||
122 | 70 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 37.14 | |
123 | 578 | Jørgensen Mia | 2006 | AAS | 0688AT | 25 m | 37.17 | |
124 | 552 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 37.21 | |
125 | 414 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 37.27 | |
126 | 130 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 37.30 | |
127 | 487 | Bertelsen Isabella | 2007 | AALBORG | 0792AP | 25 m | 37.71 | |
128 | 106 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 37.76 | |
129 | 19 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 37.81 | |
130 | 140 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 0732AF | 25 m | 37.86 | |
131 | 279 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | 37.90 | |
132 | 154 | Jensen Nana Fjordside | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 38.02 | ||
133 | 20 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 38.12 | |
134 | 288 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 25 m | 38.15 | |
135 | 128 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 38.25 | |
136 | 514 | Plougman Mia | 2007 | AALBORG | 0784AH | 25 m | 38.27 | |
137 | 99 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 38.46 | |
138 | 541 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 38.50 | |
139 | 286 | Lauritsen Klara Ledager | 2007 | SILKEBORG | 0784AM | 25 m | 38.60 | |
140 | 510 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 25 m | 38.61 | |
141 | 50 | Jensen Maya Øhlenschlæger | 2006 | ESBJERG | 0666AR | 25 m | 38.68 | |
142 | 36 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 38.88 | |
143 | 250 | Vestergaard Julia | 2004 | ODDER | 0464AX | 25 m | 39.04 | |
144 | 100 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 39.12 | |
145 | 500 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 25 m | 39.13 | |
146 | 346 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 39.21 | |
147 | 131 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 39.23 | |
148 | 433 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 39.24 | |
149 | 486 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 25 m | 39.58 | |
150 | 18 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 39.63 | |
151 | 229 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 39.74 | |
152 | 558 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 25 m | 39.87 | |
153 | 68 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 40.13 | |
154 | 382 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | KORAL | 0578AJ | 25 m | 40.19 | |
155 | 509 | Lundager Caitlin Holbæk | 2007 | AALBORG | 0754AO | 25 m | 40.22 | |
156 | 51 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 40.23 | |
157 | 351 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 25 m | 40.81 | ||
158 | 443 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 40.82 | |
159 | 144 | Drechsler Silje | 2007 | HOLSTEBRO | 0746AL | 25 m | 40.88 | |
160 | 442 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 41.08 | |
161 | 609 | Tang Mette | 2005 | DURUP | 0584AT | 25 m | 41.27 | |
162 | 133 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | HERNING | 0696AP | 25 m | 41.41 | |
163 | 54 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 41.61 | |
164 | 397 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 41.64 | |
165 | 470 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 42.03 | |
166 | 230 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 42.11 | |
167 | 498 | Gjelstrup Ida | 2009 | AALBORG | 0922AC | 25 m | 42.11 | |
168 | 539 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 42.38 | |
169 | 440 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 42.40 | |
170 | 507 | Laursen Signe | 2008 | AALBORG | 0818AI | 25 m | 42.54 | |
171 | 481 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 42.56 | |
172 | 356 | Lichscheidt Julie | 2004 | STRUER | 25 m | 42.60 | ||
173 | 73 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 42.86 | |
174 | 501 | Ilic Ema | 2009 | AALBORG | 0932AC | 25 m | 42.93 | |
175 | 368 | Sloth Caroline | 2005 | STRUER | 0532BA | 25 m | 43.32 | |
176 | 572 | Jakobsen Karoline K. | 2007 | AAS | 0734AE | 25 m | 43.66 | |
177 | 103 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 43.74 | |
178 | 233 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 44.08 | |
179 | 107 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 44.47 | |
180 | 459 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 44.67 | |
181 | 394 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 44.73 | |
182 | 477 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 44.97 | |
183 | 101 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 45.05 | |
184 | 511 | Nisic Edita | 2007 | AALBORG | 25 m | 45.44 | ||
185 | 104 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 46.35 | |
186 | 276 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 25 m | 46.69 | |
187 | 551 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 46.73 | |
188 | 602 | Willems Anna Katrine | 2008 | AAS | 0816AL | 25 m | 47.74 | |
189 | 350 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 25 m | 47.77 | ||
190 | 518 | Stegenborg Alissa | 2008 | AALBORG | 0818AM | 25 m | 48.93 | |
191 | 102 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 48.97 | |
192 | 235 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 49.55 | |
193 | 359 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 49.71 | |
194 | 411 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m | 49.86 | ||
195 | 92 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 25 m | 50.30 | ||
196 | 91 | Jacobsen Kristine | 2008 | HERNING | 0836AO | 25 m | 51.47 | |
197 | 512 | Norup Laura | 2008 | AALBORG | 0866AM | 25 m | 53.53 | |
198 | 579 | Kehlet Cecilie | 2009 | AAS | 0932AF | 25 m | 53.88 | |
199 | 517 | Skjøtt Karoline | 2008 | AALBORG | 0808AM | 25 m | 56.78 | |
200 | 231 | Moeskjær Amalie | 2007 | IKAST | 0766AV | 25 m | ||
201 | 354 | Lauritsen Emilie Sloth | 2008 | STRUER | 25 m | |||
202 | 355 | Lauritsen Lærke | 2005 | STRUER | 25 m | |||
203 | 465 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | ||
204 | 480 | Bogh Julie | 2005 | VILDBJERG | 0508AY | 25 m | ||
205 | 482 | Eriksen Nanna B. | 2007 | VILDBJERG | 0702AR | 25 m | ||
206 | 515 | Routhe Silje Kjær | 2008 | AALBORG | 0898AO | 25 m | ||
207 | 608 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | ||
208 | 612 | Bendixen Liv | 2004 | GRINDSTED | 0404BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 30, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 24.12 | |
2 | 150 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 24.14 | |
3 | 23 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 24.30 | |
4 | 570 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 24.49 | |
5 | 158 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 24.73 | |
6 | 408 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 24.80 | |
7 | 528 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 24.89 | |
8 | 377 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 25.29 | |
9 | 300 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 25.35 | |
10 | 10 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 25.42 | |
11 | 388 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 25.88 | |
12 | 387 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 25.94 | |
13 | 249 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 26.14 | |
14 | 336 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 26.19 | |
15 | 452 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 26.21 | |
16 | 269 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 26.29 | |
17 | 218 | Madsen Frederick K. | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 26.37 | |
18 | 622 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 25 m | 26.38 | |
19 | 386 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 26.40 | |
20 | 610 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 26.46 | |
21 | 9 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 26.56 | |
22 | 454 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 26.66 | |
23 | 109 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 27.24 | |
24 | 566 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 27.24 | |
25 | 381 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 27.25 | |
26 | 325 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 27.35 | |
27 | 534 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 27.38 | |
28 | 542 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 27.40 | |
29 | 314 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 27.41 | |
30 | 615 | Fokkink Oliver | 2003 | GRINDSTED | 0341AP | 25 m | 27.49 | |
31 | 219 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 27.54 | |
32 | 473 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 27.57 | |
33 | 462 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 27.79 | |
34 | 338 | Rytter Rasmus | 2004 | SKIVE | 0453AK | 25 m | 28.01 | |
35 | 166 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 28.16 | |
36 | 384 | Christensen Anders | 2002 | SØNDERBORG | 0299AS | 25 m | 28.18 | |
37 | 301 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 28.28 | |
38 | 618 | Larsen Kasper | 2002 | GRINDSTED | 0241AP | 25 m | 28.32 | |
39 | 292 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 28.50 | |
40 | 463 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 28.79 | |
41 | 536 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 28.87 | |
42 | 620 | Poulsen Daniel | 2001 | GRINDSTED | 0135AN | 25 m | 28.95 | |
43 | 474 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 28.99 | |
44 | 112 | Mortensen Alexander | 2004 | HERNING | 0487AB | 25 m | 29.00 | |
45 | 540 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 29.04 | |
46 | 216 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 29.26 | |
47 | 398 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 29.26 | |
48 | 357 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.43 | |
49 | 318 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 29.56 | |
50 | 349 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 29.66 | |
51 | 175 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 29.69 | |
52 | 324 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 29.70 | |
53 | 44 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 29.91 | |
54 | 361 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 29.94 | |
55 | 581 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 30.00 | |
56 | 244 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 30.02 | |
57 | 508 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 30.05 | |
58 | 60 | Mondrup Lasse Metz | 2004 | ESBJERG | 0407AK | 25 m | 30.22 | |
59 | 15 | Bisgaard Thor Bruun | 2005 | AGF | 0569AA | 25 m | 30.32 | |
60 | 464 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 30.45 | |
61 | 616 | Holdt Frederik | 2003 | GRINDSTED | 0399AQ | 25 m | 30.45 | |
62 | 13 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 30.48 | |
63 | 111 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 30.52 | |
64 | 455 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 30.68 | |
65 | 413 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 30.78 | |
66 | 167 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 30.91 | |
67 | 113 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 30.99 | |
68 | 145 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 31.09 | |
69 | 123 | Simonsen Mads | 2005 | HERNING | 0583AG | 25 m | 31.21 | |
70 | 285 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 25 m | 31.36 | |
71 | 39 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 31.42 | |
72 | 436 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 31.43 | |
73 | 57 | Mathiasen Hjalte S | 2005 | ESBJERG | 0531AM | 25 m | 31.52 | |
74 | 365 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 31.54 | |
75 | 503 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 31.61 | |
76 | 139 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 31.62 | |
77 | 358 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 31.74 | |
78 | 329 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 31.79 | |
79 | 611 | Veile Sebastian | 2003 | DURUP | 0301AD | 25 m | 31.84 | |
80 | 444 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 31.88 | |
81 | 220 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 32.14 | |
82 | 441 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 32.23 | |
83 | 72 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 32.28 | |
84 | 403 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 32.37 | |
85 | 16 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 32.39 | |
86 | 431 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 32.42 | |
87 | 124 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 33.08 | |
88 | 404 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 33.13 | |
89 | 271 | Gaardsted Andreas | 2005 | SILKEBORG | 0517AI | 25 m | 33.27 | |
90 | 490 | Bundgaard William | 2007 | AALBORG | 0717AE | 25 m | 33.30 | |
91 | 45 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 33.48 | |
92 | 584 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 25 m | 33.50 | |
93 | 110 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 33.58 | |
94 | 120 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 33.58 | |
95 | 69 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 33.66 | |
96 | 401 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 33.71 | |
97 | 35 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 33.76 | |
98 | 12 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 33.85 | |
99 | 239 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 33.93 | |
100 | 49 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 33.96 | |
101 | 619 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | GRINDSTED | 0585AP | 25 m | 34.04 | |
102 | 58 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 34.07 | |
103 | 302 | Vejvad Frederik Rantzau | 2007 | SILKEBORG | 0729AG | 25 m | 34.19 | |
104 | 62 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 34.22 | |
105 | 152 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 34.26 | |
106 | 125 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 34.39 | |
107 | 547 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 34.54 | |
108 | 298 | Poulsen Laurits Winter | 2007 | SILKEBORG | 0715AK | 25 m | 34.77 | |
109 | 505 | Kristensen Sigurd S. | 2008 | AALBORG | 0869AD | 25 m | 35.02 | |
110 | 527 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 35.07 | |
111 | 71 | Tidemann Bertil | 2006 | ESBJERG | 0685AH | 25 m | 35.51 | |
112 | 66 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 35.56 | |
113 | 466 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 35.62 | |
114 | 245 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 35.69 | |
115 | 17 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 25 m | 35.88 | |
116 | 457 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 35.94 | |
117 | 55 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 36.18 | |
118 | 405 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 36.31 | |
119 | 453 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 36.31 | |
120 | 65 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 36.32 | |
121 | 427 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 36.61 | |
122 | 402 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 36.68 | |
123 | 488 | Bindslev Andreas | 2008 | AALBORG | 0809AC | 25 m | 37.29 | |
124 | 450 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 37.42 | |
125 | 513 | Norup Rasmus | 2007 | AALBORG | 0781AI | 25 m | 37.54 | |
126 | 42 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 37.69 | |
127 | 380 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 37.93 | |
128 | 236 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 38.08 | |
129 | 270 | Gaarde Simon | 2007 | SILKEBORG | 0729AK | 25 m | 38.15 | |
130 | 303 | Vejvad Magnus Rantzau | 2008 | SILKEBORG | 0811AF | 25 m | 38.18 | |
131 | 304 | Vilsen Zilas | 2006 | SILKEBORG | 0649AL | 25 m | 38.30 | |
132 | 538 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 38.33 | |
133 | 121 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 38.38 | |
134 | 43 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 38.73 | |
135 | 623 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 39.02 | |
136 | 467 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 39.11 | |
137 | 47 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 39.50 | |
138 | 577 | Johansen Emil Eyvind | 2008 | AAS | 0883AD | 25 m | 39.71 | |
139 | 363 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 39.76 | |
140 | 157 | Lauridsen Kristian Risum | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m | 39.93 | ||
141 | 519 | Worup Lukas Bøgh | 2007 | AALBORG | 0705AL | 25 m | 40.03 | |
142 | 262 | Bock Noah Bie | 2008 | SILKEBORG | 0805AG | 25 m | 40.17 | |
143 | 63 | Nissum Simon | 2008 | ESBJERG | 0865AG | 25 m | 40.18 | |
144 | 367 | Skalshøj Rasmus T | 2006 | STRUER | 25 m | 40.78 | ||
145 | 406 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | 40.91 | ||
146 | 366 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 40.92 | |
147 | 234 | Kristensen Daniel | 2006 | IKAST | 0677AM | 25 m | 41.66 | |
148 | 428 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 41.82 | |
149 | 412 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 42.06 | |
150 | 621 | Stærmose Jakob | 2007 | GRINDSTED | 0797AL | 25 m | 42.22 | |
151 | 347 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 0521AQ | 25 m | 42.75 | |
152 | 93 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 45.71 | |
153 | 416 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 0809AI | 25 m | 47.92 | |
154 | 598 | Skipper Emil | 2007 | AAS | 0797AK | 25 m | 54.12 | |
155 | 94 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 56.49 | |
156 | 1 | Le Daniel Markus | 2006 | AGF | 25 m | |||
157 | 14 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 25 m | ||
158 | 135 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 25 m | |||
159 | 399 | Bakke Christian | 2006 | THISTED | 25 m | |||
160 | 437 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | ||
161 | 607 | Pedersen Malte Alsing | 2007 | DURUP | 0773AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Ssk1 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:53.23 | ||
2 | 29 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 25 m | 1:53.49 | ||
3 | 522 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:54.00 | ||
4 | 174 | Hsc Store Piger | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:55.51 | ||
5 | 523 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 30 | Agf Piger 2 | 2000 | AGF | 25 m | 1:56.10 | ||
7 | 586 | Aarhus Swim Piger 1 | 0 | AAS | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 524 | Horsens Piger 3 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:02.00 | ||
9 | 114 | Hsk 1 Piger | 0 | HERNING | 25 m | 2:02.59 | ||
10 | 253 | Ssk2 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:04.65 | ||
11 | 587 | Aarhus Swim Piger 2 | 0 | AAS | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 327 | Poseidon Piger 2 | 2006 | SKIVE | 25 m | 2:07.00 | ||
13 | 588 | Aarhus Swim Piger 3 | 0 | AAS | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 67 | Esbjerg Sild | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:10.99 | ||
15 | 221 | Isk 1 | 2003 | IKAST | 25 m | 2:11.00 | ||
16 | 392 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:11.60 | ||
17 | 372 | Koral Piger | 2003 | KORAL | 25 m | 2:11.71 | ||
18 | 171 | Hsc Sme Piger 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.77 | ||
19 | 255 | Ssk3 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:13.22 | ||
20 | 344 | Struers Matador Mix | 2004 | STRUER | 25 m | 2:14.29 | ||
21 | 525 | Horsens Piger 4 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:15.00 | ||
22 | 589 | Aarhus Swim Piger 4 | 0 | AAS | 25 m | 2:15.00 | ||
23 | 53 | Esbjerg Laks | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:15.99 | ||
24 | 172 | Hsc Sme Piger 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:16.01 | ||
25 | 491 | Aalborg Damer 1 | 2006 | AALBORG | 25 m | 2:18.00 | ||
26 | 590 | Aarhus Swim Piger 5 | 0 | AAS | 25 m | 2:20.00 | ||
27 | 257 | Ssk4 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:20.20 | ||
28 | 38 | Esbjerg Fladfisk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:20.99 | ||
29 | 31 | Agf Piger 3 | 2006 | AGF | 25 m | 2:22.28 | ||
30 | 591 | Aarhus Swim Piger 6 | 0 | AAS | 25 m | 2:25.00 | ||
31 | 126 | Hsk 2 Piger | 0 | HERNING | 25 m | 2:27.26 | ||
32 | 238 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:30.00 | ||
33 | 592 | Aarhus Swim Piger 7 | 0 | AAS | 25 m | 2:30.00 | ||
34 | 393 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:30.60 | ||
35 | 259 | Ssk5 Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:35.65 | ||
36 | 227 | Isk 2 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:36.00 | ||
37 | 492 | Aalborg Damer 2 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:38.00 | ||
38 | 526 | Horsens Piger 5 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:43.00 | ||
39 | 493 | Aalborg Damer 3 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:55.00 | ||
40 | 494 | Aalborg Damer 4 | 2008 | AALBORG | 25 m | 3:05.00 | ||
41 | 495 | Aalborg Damer 5 | 2009 | AALBORG | 25 m | 3:10.00 | ||
42 | 98 | Herning Piger 1 | 0 | HERNING | 25 m | |||
43 | 105 | Herning Piger 2 | 0 | HERNING | 25 m | |||
44 | 308 | Sksv Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
45 | 309 | Sksv Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
46 | 339 | Babi Girls | 2001 | STRUER | 25 m | |||
47 | 421 | Esv Piger 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
48 | 422 | Esv Piger 2 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
49 | 423 | Esv Piger 3 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
50 | 424 | Esv Piger 4 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
51 | 425 | Esv Piger 5 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
52 | 479 | Vildbjerg | 0 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Hsc Store Drenge | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:38.42 | ||
2 | 252 | Ssk1 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:41.24 | ||
3 | 32 | Agf Drenge 1 | 2000 | AGF | 25 m | 1:41.34 | ||
4 | 520 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 33 | Agf Drenge 2 | 2001 | AGF | 25 m | 1:49.30 | ||
6 | 564 | Aarhus Swim Drenge 1 | 0 | AAS | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 254 | Ssk2 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:51.54 | ||
8 | 326 | Poseidon Drenge 2 | 2004 | SKIVE | 25 m | 1:53.00 | ||
9 | 389 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:53.90 | ||
10 | 215 | Isk | 1999 | IKAST | 25 m | 1:54.50 | ||
11 | 371 | Koral Drenge | 2003 | KORAL | 25 m | 1:54.62 | ||
12 | 108 | Hsk 1 Drenge | 0 | HERNING | 25 m | 1:55.82 | ||
13 | 256 | Ssk3 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:59.85 | ||
14 | 565 | Aarhus Swim Drenge 2 | 0 | AAS | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 170 | Hsc Sme Drenge | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.38 | ||
16 | 74 | Esbjerg Torsk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:05.99 | ||
17 | 258 | Ssk4 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:09.85 | ||
18 | 119 | Hsk 2 Drenge | 0 | HERNING | 25 m | 2:12.57 | ||
19 | 34 | Agf Drenge 3 | 2005 | AGF | 25 m | 2:13.40 | ||
20 | 390 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:15.40 | ||
21 | 40 | Esbjerg Gobler | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:15.99 | ||
22 | 521 | Horsens Drenge 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:16.00 | ||
23 | 237 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
24 | 52 | Esbjerg Klovnefisk | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:20.99 | ||
25 | 260 | Ssk5 Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:24.28 | ||
26 | 499 | Aalborg Herrer 1 | 2007 | AALBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
27 | 391 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:41.50 | ||
28 | 307 | Sksv Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
29 | 417 | Esv Drenge 1 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
30 | 418 | Esv Drenge 2 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
31 | 419 | Esv Drenge 3 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
32 | 420 | Esv Drenge 4 | 2003 | VEJLE | 25 m | |||
33 | 613 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 januar 2019 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:07 |