Program for Öppet DM/JDM 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Västsvenska SF |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1500m Frisim Damer Juniorer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktrekord Seniorer: Teresia Gimholt (1983) 16:51.74 2005-06-03 |
Distriktrekord Juniorer: Anette Möller (1969) 16:57.23 1986-04-26 |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
61 |
|
Lucie Hanquet |
Göteborg Sim |
2003 |
CC2403 |
50m |
16:59.99 |
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Kristina Orban |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS9804 |
50m |
18:01.52 |
|
|
|
|
|
3 |
181 |
|
Ebba Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2001 |
AM7201 |
50m |
18:05.17 |
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Linnea Edgren |
Göteborg Sim |
2002 |
AT7202 |
50m |
18:12.13 |
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Johanna Edgren |
Göteborg Sim |
2004 |
AZ5604 |
50m |
18:34.22 |
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
50m |
18:34.90 |
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Sofia Henningsson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AH8204 |
50m |
18:38.43 |
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Thea Carlsson |
Varberg Sim |
2002 |
AM9402 |
50m |
19:16.64 |
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Lina Nielsen |
Uddevalla Sim |
2005 |
AD5605 |
50m |
19:22.16 |
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Thilda Häll |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AE5205 |
50m |
19:23.09 |
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Sissy Olsson |
Göteborg Sim |
2001 |
BH1601 |
50m |
19:25.72 |
|
|
|
|
|
12 |
276 |
|
Matilda Bengtsson |
Varberg Sim |
2002 |
AK7802 |
50m |
19:30.90 |
|
|
|
|
|
13 |
20 |
|
Sofie Persson |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AB5804 |
50m |
19:31.40 |
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Anna Busacca Hjärtquist |
Grums Simsällskap |
2005 |
AH4605 |
50m |
19:40.31 |
|
|
|
|
|
15 |
242 |
|
Matilda Hallman |
Simklubben 1970 |
2003 |
BF7403 |
50m |
19:56.92 |
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Alice Karlsson |
Kungsbacka Simsällskap |
2004 |
BJ3204 |
50m |
20:04.66 |
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Frida Skåring |
Göteborg Sim |
2002 |
BO5602 |
50m |
20:05.94 |
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Amanda Böhrén |
Simklubben Elfsborg |
2005 |
AU8405 |
50m |
20:13.20 |
|
|
|
|
|
19 |
40 |
|
Julia Jonsson |
Falköpings Simsällskap |
2004 |
AR5804 |
50m |
20:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-02 18:09:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|