Program for Øst Langbane Mesterskaber - GP2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 1, 400m Frisvømning Damer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Gudnitz Trine | 1987 | HELSINGØR | 8728AA | 50 m | 4:19.43 | |
2 | 376 | Nielsen Randi F. | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 4:23.42 | |
3 | 133 | Søby Trine | 1991 | GLADSAXE | 9112AG | 50 m | 4:23.58 | |
4 | 294 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 50 m | 4:23.71 | |
5 | 73 | Friis Trine | 1990 | ALLERØD | 9034AC | 50 m | 4:23.91 | |
6 | 373 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | ALLERØD | 9468AG | 50 m | 4:24.54 | |
7 | 292 | Jalsøe Pernille | 1993 | KVIK | 9372AA | 50 m | 4:24.60 | |
8 | 97 | Harnfeldt Sofie | 1991 | BIRKERØD | 9106AE | 50 m | 4:27.44 | |
9 | 325 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 4:28.06 | |
10 | 77 | Jansen Louise | 1984 | ALLERØD | 8432AA | 50 m | 4:28.71 | |
11 | 52 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 4:28.76 | |
12 | 41 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 4:32.01 | |
13 | 310 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 50 m | 4:34.96 | |
14 | 74 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 50 m | 4:36.09 | |
15 | 131 | Skaanning-Norris Ida | 1991 | GLADSAXE | 9162AF | 50 m | 4:36.31 | |
16 | 92 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 4:37.52 | |
17 | 273 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 50 m | 4:38.06 | |
18 | 18 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 4:38.18 | |
19 | 327 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 50 m | 4:39.15 | |
20 | 69 | Brylov Isabel | 1994 | MK 31 | 9452AJ | 50 m | 4:40.37 | |
21 | 89 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 4:40.50 | |
22 | 216 | Petersen Louise Kaltoft | 1992 | LYNGBY | 9208AI | 50 m | 4:40.57 | |
23 | 218 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 50 m | 4:40.75 | |
24 | 99 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 50 m | 4:41.65 | |
25 | 439 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GREVE | 9452AB | 50 m | 4:41.77 | |
26 | 120 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 4:44.11 | |
27 | 103 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 4:44.50 | |
28 | 94 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 4:44.87 | |
29 | 129 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 4:45.07 | |
30 | 318 | Franck Cecilie | 1991 | SK-SYD | 9186AG | 50 m | 4:45.33 | |
31 | 161 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 50 m | 4:45.82 | |
32 | 39 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 4:46.01 | |
33 | 322 | Nielsen Rikke | 1996 | SK-SYD | 9688AB | 50 m | 4:46.63 | |
34 | 274 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 50 m | 4:47.13 | |
35 | 66 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 4:47.59 | |
36 | 25 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 50 m | 4:47.60 | |
37 | 95 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 4:47.62 | |
38 | 128 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 4:47.72 | |
39 | 35 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 4:47.99 | |
40 | 244 | Johansen Ditte | 1994 | RØNNE | 9452AH | 50 m | 4:49.11 | |
41 | 79 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 4:49.23 | |
42 | 346 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 50 m | 4:49.50 | RES |
43 | 432 | Christiansen Pernille | 1995 | GREVE | 9558AK | 50 m | 4:50.09 | RES |
44 | 114 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 50 m | 4:50.18 | RES |
45 | 210 | Jensen Nanna | 1995 | LYNGBY | 9592AA | 50 m | 4:50.95 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 25 februar 2010 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 23:54 |