Program för Falu SkinsGames 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag kl. 13.30 (Insim kl. 12.30-13.20)
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2019 |
|
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:01 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 14:50 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
Izmail Iminov |
2004 |
AV7904 |
FALUN |
|
25m |
|
30 |
4 |
Jino Atiwit Osman |
2010 |
AB7310 |
SK ENA |
|
25m |
|
275 |
5 |
Edvin Bengtsson |
2010 |
AA6510 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Alexander Andersson |
2006 |
AQ5306 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
145 |
2 |
Axel Krysén |
2007 |
AF1507 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:42.31 |
12 |
3 |
Tim Ku-Ringström |
2010 |
AA6910 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:39.01 |
108 |
4 |
Axel Pagard |
2006 |
AM1506 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:30.68 |
175 |
5 |
Eric Hörnstedt |
2008 |
AH7508 |
SALA SS |
|
25m |
1:37.28 |
116 |
6 |
Ata Östlund Keklik |
2008 |
AI2108 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:39.55 |
143 |
7 |
Eskil Nilsson |
2008 |
AB6108 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:05.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Viam Assadi |
2005 |
AM4305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.00 |
240 |
2 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.94 |
55 |
3 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
25m |
1:23.63 |
117 |
4 |
Aston Horn |
2007 |
AM4907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:22.57 |
123 |
5 |
Tobias Flykt |
2004 |
AI6104 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:23.01 |
8 |
6 |
Leo Ku-Ringström |
2008 |
AF2508 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:23.94 |
241 |
7 |
Elias Lundin |
2006 |
AH2106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Lukas Nilsson |
2006 |
AH4506 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:21.42 |
122 |
2 |
Nicklas Evaldsson |
2001 |
AE4301 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:14.11 |
129 |
3 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:12.33 |
229 |
4 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.61 |
166 |
5 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.01 |
169 |
6 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.83 |
130 |
7 |
Sebastian Pettersson |
2006 |
AD1306 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:21.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.33 |
227 |
2 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.72 |
181 |
3 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:02.69 |
78 |
4 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
58.61 |
205 |
5 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:00.30 |
83 |
6 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:05.40 |
1 |
7 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:07.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:01 |
|