Program for DM Årgang Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 37
|
Stvne navn |
DM rgang Langbane |
|
Udskriftsdato |
01 juli 2019 |
|
|
Stvne by |
Nrresundby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og Aalborg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Lb 37, 200m Rygsvmning Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Marie Kromann Mller |
2006 |
0654AM |
AGF |
|
50m |
2:51.74 |
136 |
2 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:48.54 |
129 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:44.90 |
89 |
4 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:44.78 |
316 |
5 |
Laura Hkonsson |
2006 |
0646AO |
IKAST |
|
50m |
2:44.80 |
92 |
6 |
Clara Hejndorff Bgsted |
2006 |
0626AO |
PINGVINEN |
|
50m |
2:46.59 |
109 |
7 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
50m |
2:49.95 |
119 |
8 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
50m |
2:58.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Ada Haslv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
50m |
2:44.41 |
418 |
2 |
Jasmine Lkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
50m |
2:44.06 |
188 |
3 |
Dikte Johanne Schrder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
50m |
2:43.52 |
122 |
4 |
Anna Bach |
2006 |
0694AF |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:42.74 |
227 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRD |
|
50m |
2:43.01 |
312 |
6 |
Beatrice Buhr Mller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
50m |
2:43.72 |
85 |
7 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
50m |
2:44.32 |
410 |
8 |
Nicole Damhj Andersen |
2006 |
0674AN |
GREVE |
|
50m |
2:44.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:40.54 |
363 |
2 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERD |
|
50m |
2:37.50 |
522 |
3 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
50m |
2:34.21 |
465 |
4 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
50m |
2:32.32 |
519 |
5 |
Clara Kapke |
2006 |
0614AB |
SNDERBORG |
|
50m |
2:32.83 |
254 |
6 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERD |
|
50m |
2:36.18 |
294 |
7 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:38.77 |
538 |
8 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
TUNE |
|
50m |
2:41.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
362 |
1 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
0634AR |
HEI |
|
50m |
2:40.51 |
491 |
2 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSR |
|
50m |
2:37.07 |
345 |
3 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:34.20 |
217 |
4 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
A6 SLANGE |
|
50m |
2:32.01 |
581 |
5 |
Naja Frgemann |
2006 |
0602AI |
H2Odense |
|
50m |
2:32.52 |
17 |
6 |
Caroline Lrke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
2:35.62 |
504 |
7 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
50m |
2:38.53 |
604 |
8 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
A6 SLANGE |
|
50m |
2:41.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
50m |
2:40.34 |
305 |
2 |
Julie Brix stergaard |
2006 |
0616AE |
KGE |
|
50m |
2:36.28 |
433 |
3 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
50m |
2:33.27 |
343 |
4 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:28.09 |
252 |
5 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERD |
|
50m |
2:32.33 |
226 |
6 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRD |
|
50m |
2:35.43 |
493 |
7 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
50m |
2:38.00 |
86 |
8 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
50m |
2:41.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
01 juli 2019 |
Licens til Aalborg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|