Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.70 | |
2 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:15.95 | |
3 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.96 | |
4 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:16.65 | |
5 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:16.80 | |
6 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:16.98 | |
7 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
8 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:20.36 | |
9 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:20.71 | |
10 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:21.32 | |
11 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:21.48 | |
12 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.62 | |
13 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:21.90 | |
14 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:21.91 | |
15 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:21.93 | |
16 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:22.29 | |
17 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:22.34 | |
18 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:22.63 | |
19 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:22.97 | |
20 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:23.54 | |
21 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:24.01 | |
22 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:24.20 | |
23 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:24.41 | |
24 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:24.80 | |
25 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:24.89 | |
26 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:25.01 | |
27 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:25.02 | |
28 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:25.20 | |
29 | 155 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:25.24 | |
30 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:25.45 | |
31 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:25.54 | |
32 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:26.17 | |
33 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:26.21 | |
34 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:26.81 | |
35 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:26.89 | |
36 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:27.11 | |
37 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:27.12 | |
38 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:27.72 | |
39 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:27.82 | |
40 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
41 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:28.06 | |
42 | 165 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:28.15 | |
43 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.17 | |
44 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:28.29 | |
45 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:28.51 | |
46 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:28.96 | |
47 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:28.99 | |
48 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:29.16 | |
49 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:29.19 | |
50 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:29.22 | |
51 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:29.29 | |
52 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:29.81 | |
53 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:29.99 | |
54 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:30.19 | |
55 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:30.21 | |
56 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:30.35 | |
57 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:30.35 | |
58 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:30.85 | |
59 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:31.06 | |
60 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:32.37 | |
61 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:32.40 | |
62 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:32.41 | |
63 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:32.49 | |
64 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:32.51 | |
65 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:33.22 | |
66 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:33.44 | |
67 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:34.97 | |
68 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:36.08 | |
69 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:37.30 | |
70 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:37.56 | |
71 | 167 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:38.56 | |
72 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:39.14 | |
73 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:39.26 | |
74 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:40.41 | |
75 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:43.42 | |
76 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:54.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.38 | |
2 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:10.80 | |
3 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:12.22 | |
4 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:12.58 | |
5 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:13.19 | |
6 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:14.83 | |
7 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:15.50 | |
8 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:15.51 | |
9 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:15.60 | |
10 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:16.02 | |
11 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:16.21 | |
12 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.67 | |
13 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.78 | |
14 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.82 | |
15 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:16.92 | |
16 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:16.93 | |
17 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:17.14 | |
18 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:18.45 | |
19 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:19.34 | |
20 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:19.39 | |
21 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:19.42 | |
22 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:19.42 | |
23 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:19.85 | |
24 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:20.30 | |
25 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:20.41 | |
26 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:20.58 | |
27 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:20.73 | |
28 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:21.01 | |
29 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:21.38 | |
30 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.15 | |
31 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:22.17 | |
32 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:22.42 | |
33 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:22.73 | |
34 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:23.89 | |
35 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:23.93 | |
36 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:24.06 | |
37 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:24.15 | |
38 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:24.55 | |
39 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:25.34 | |
40 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:25.48 | |
41 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:26.01 | |
42 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:26.58 | |
43 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:26.79 | |
44 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:27.63 | |
45 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:27.86 | |
46 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:27.94 | |
47 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:28.38 | |
48 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:28.53 | |
49 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:29.53 | |
50 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:29.53 | |
51 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:30.37 | |
52 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:33.68 | |
53 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:34.36 | |
54 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:35.33 | |
55 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:35.84 | |
56 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:37.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:42.60 | |
2 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.85 | |
3 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:46.22 | |
4 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:46.97 | |
5 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:47.28 | |
6 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:47.31 | |
7 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:47.63 | |
8 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:48.09 | |
9 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:48.26 | |
10 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:48.78 | |
11 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:49.58 | |
12 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:51.17 | |
13 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:52.14 | |
14 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:52.62 | |
15 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:53.10 | |
16 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:53.92 | |
17 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:53.98 | |
18 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:54.21 | |
19 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:54.59 | |
20 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:54.77 | |
21 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:55.33 | |
22 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
23 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:57.45 | |
24 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:58.15 | |
25 | 252 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:58.17 | |
26 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:58.52 | |
27 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:59.16 | |
28 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:59.62 | |
29 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 3:00.29 | |
30 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 3:01.67 | |
31 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:02.55 | |
32 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 3:03.50 | |
33 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:03.51 | |
34 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:05.10 | |
35 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:05.77 | |
36 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 3:06.54 | |
37 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:06.92 | |
38 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:07.20 | |
39 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 3:08.40 | |
40 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:10.09 | |
41 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 3:11.07 | |
42 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:14.87 | |
43 | 272 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:15.00 | |
44 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:15.93 | |
45 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:16.53 | |
46 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:19.98 | |
47 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:22.17 | |
48 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:22.74 | |
49 | 275 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 3:23.31 | |
50 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 3:23.35 | |
51 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:29.30 | |
52 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:33.41 | |
53 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
54 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | ||
55 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
56 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | ||
57 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:26.27 | |
2 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:30.26 | |
3 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:31.57 | |
4 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:31.88 | |
5 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:34.16 | |
6 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:34.29 | |
7 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:38.42 | |
8 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:38.71 | |
9 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:39.94 | |
10 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:40.39 | |
11 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:40.39 | |
12 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:40.58 | |
13 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:40.95 | |
14 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:41.75 | |
15 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:41.90 | |
16 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:44.12 | |
17 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:47.12 | |
18 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:48.19 | |
19 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:48.32 | |
20 | 273 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:50.00 | |
21 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:50.16 | |
22 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:50.59 | |
23 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:51.38 | |
24 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:51.59 | |
25 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:51.65 | |
26 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:52.14 | |
27 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:53.61 | |
28 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:54.40 | |
29 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:55.44 | |
30 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:57.31 | |
31 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:57.60 | |
32 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:58.74 | |
33 | 254 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:59.32 | |
34 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:00.80 | |
35 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:02.15 | |
36 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 3:06.12 | |
37 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 3:07.19 | |
38 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 3:12.16 | |
39 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 3:12.16 | |
40 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:16.25 | |
41 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:20.31 | |
42 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:06.62 | |
2 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.62 | |
3 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.33 | |
4 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:09.40 | |
5 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.21 | |
6 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:11.46 | |
7 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.54 | |
8 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:11.85 | |
9 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:11.94 | |
10 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:12.98 | |
11 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.02 | |
12 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.29 | |
13 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
14 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:13.57 | |
15 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:14.60 | |
16 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:14.83 | |
17 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:14.93 | |
18 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.28 | |
19 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:15.34 | |
20 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:15.54 | |
21 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:15.71 | |
22 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:15.73 | |
23 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:16.18 | |
24 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:16.30 | |
25 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:16.46 | |
26 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:16.71 | |
27 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.76 | |
28 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:16.80 | |
29 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.85 | |
30 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:17.39 | |
31 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:17.62 | |
32 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:17.63 | |
33 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:17.84 | |
34 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:18.15 | |
35 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.20 | |
36 | 167 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:18.34 | |
37 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:18.61 | |
38 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:18.98 | |
39 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:19.34 | |
40 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.57 | |
41 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:19.77 | |
42 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:19.83 | |
43 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:20.32 | |
44 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.65 | |
45 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:20.77 | |
46 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.27 | |
47 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:21.46 | |
48 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:21.92 | |
49 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:22.42 | |
50 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:22.69 | |
51 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:23.22 | |
52 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:23.86 | |
53 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:24.37 | |
54 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:24.72 | |
55 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:24.80 | |
56 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:25.89 | |
57 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.93 | |
58 | 155 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:25.95 | |
59 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.27 | |
60 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:27.20 | |
61 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:27.34 | |
62 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:27.75 | |
63 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:28.22 | |
64 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:28.30 | |
65 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:29.30 | |
66 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:29.82 | |
67 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:29.90 | |
68 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:30.34 | |
69 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:30.78 | |
70 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:31.07 | |
71 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:32.30 | |
72 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:32.34 | |
73 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:32.39 | |
74 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:32.82 | |
75 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:33.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 58.50 | |
2 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:01.79 | |
3 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.14 | |
4 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:04.69 | |
5 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:04.92 | |
6 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:06.11 | |
7 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:06.19 | |
8 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:06.85 | |
9 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:07.57 | |
10 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:07.69 | |
11 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:07.82 | |
12 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:08.08 | |
13 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.47 | |
14 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:08.63 | |
15 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:08.92 | |
16 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:09.15 | |
17 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:09.32 | |
18 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:09.35 | |
19 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:09.64 | |
20 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:10.13 | |
21 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:10.24 | |
22 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:10.35 | |
23 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:10.90 | |
24 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:10.96 | |
25 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.97 | |
26 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:11.31 | |
27 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.41 | |
28 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:12.03 | |
29 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:12.87 | |
30 | 166 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:13.17 | |
31 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:13.17 | |
32 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:13.53 | |
33 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:13.85 | |
34 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.89 | |
35 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:14.27 | |
36 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:15.19 | |
37 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:15.25 | |
38 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:15.54 | |
39 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:16.51 | |
40 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:17.34 | |
41 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:17.84 | |
42 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:17.88 | |
43 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:18.07 | |
44 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:18.52 | |
45 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:18.83 | |
46 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:19.21 | |
47 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:21.08 | |
48 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:23.99 | |
49 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:25.17 | |
50 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:25.28 | |
51 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:26.76 | |
52 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:27.94 | |
53 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:30.69 | |
54 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:30.78 | |
55 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:40.02 | |
56 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | ||
57 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:27.39 | |
2 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:30.78 | |
3 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:32.93 | |
4 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:35.67 | |
5 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:36.91 | |
6 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:37.63 | |
7 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:38.25 | |
8 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:40.00 | |
9 | 274 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:40.00 | |
10 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:40.24 | |
11 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:42.24 | |
12 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:45.67 | |
13 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:46.18 | |
14 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:46.20 | |
15 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:47.24 | |
16 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:47.38 | |
17 | 272 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:48.04 | |
18 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:48.34 | |
19 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:49.39 | |
20 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:49.50 | |
21 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:53.45 | |
22 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:54.60 | |
23 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:55.94 | |
24 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:56.93 | |
25 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:57.86 | |
26 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:58.27 | |
27 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:58.77 | |
28 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:59.76 | |
29 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:59.89 | |
30 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:00.23 | |
31 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 3:01.01 | |
32 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 3:01.40 | |
33 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 3:05.10 | |
34 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:05.26 | |
35 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:05.91 | |
36 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:06.23 | |
37 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:11.91 | |
38 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 3:16.47 | |
39 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 3:16.84 | |
40 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:17.23 | |
41 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:18.79 | |
42 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:21.84 | |
43 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 3:26.89 | |
44 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 3:34.38 | |
45 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | ||
46 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | ||
47 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
48 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | ||
49 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
50 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | ||
51 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
52 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | ||
53 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | ||
54 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
55 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:14.61 | |
2 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:16.44 | |
3 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:17.34 | |
4 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:18.67 | |
5 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:18.94 | |
6 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:22.31 | |
7 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:23.32 | |
8 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:25.94 | |
9 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:27.44 | |
10 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:29.33 | |
11 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:29.59 | |
12 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:29.91 | |
13 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:32.79 | |
14 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:37.18 | |
15 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
16 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:37.77 | |
17 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:37.80 | |
18 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:38.18 | |
19 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:38.37 | |
20 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:38.94 | |
21 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:39.51 | |
22 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:39.60 | |
23 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:41.29 | |
24 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:41.50 | |
25 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:42.09 | |
26 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:42.87 | |
27 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:42.96 | |
28 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:43.57 | |
29 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:43.72 | |
30 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:43.76 | |
31 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:45.19 | |
32 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:45.68 | |
33 | 273 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:49.23 | |
34 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:50.75 | |
35 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:57.66 | |
36 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 3:05.84 | |
37 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | ||
38 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
39 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | ||
40 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | ||
41 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | ||
42 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:08.59 | |
2 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:09.18 | |
3 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:10.59 | |
4 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:10.71 | |
5 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:11.09 | |
6 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:11.90 | |
7 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:12.35 | |
8 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:12.42 | |
9 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.44 | |
10 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:13.97 | |
11 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:14.75 | |
12 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:14.82 | |
13 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:15.00 | |
14 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:15.14 | |
15 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:15.26 | |
16 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:15.48 | |
17 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:15.54 | |
18 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:15.57 | |
19 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:15.57 | |
20 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:15.63 | |
21 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:15.67 | |
22 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:15.76 | |
23 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:15.76 | |
24 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:15.82 | |
25 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:15.97 | |
26 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:16.41 | |
27 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.71 | |
28 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:16.76 | |
29 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:16.86 | |
30 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:17.07 | |
31 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:17.35 | |
32 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:17.36 | |
33 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:17.38 | |
34 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:17.38 | |
35 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:17.57 | |
36 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:17.74 | |
37 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:17.87 | |
38 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:17.90 | |
39 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:18.02 | |
40 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:18.09 | |
41 | 167 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:18.22 | |
42 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:18.36 | |
43 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:18.37 | |
44 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:18.38 | |
45 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:18.43 | |
46 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:18.54 | |
47 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:18.59 | |
48 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:18.66 | |
49 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:18.74 | |
50 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:18.84 | |
51 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:18.94 | |
52 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:18.95 | |
53 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:18.97 | |
54 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:18.99 | |
55 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.00 | |
56 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:19.08 | |
57 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:19.22 | |
58 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:19.23 | |
59 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:19.30 | |
60 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:19.31 | |
61 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:19.41 | |
62 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:19.45 | |
63 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:19.46 | |
64 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:19.49 | |
65 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:19.53 | |
66 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:19.61 | |
67 | 165 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:19.78 | |
68 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:19.81 | |
69 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:20.10 | |
70 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:20.18 | |
71 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:20.29 | |
72 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.35 | |
73 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:20.39 | |
74 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:21.65 | |
75 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:22.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:03.35 | |
2 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:03.65 | |
3 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:04.60 | |
4 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:05.26 | |
5 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:05.73 | |
6 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:07.91 | |
7 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:07.93 | |
8 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:08.00 | |
9 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:08.40 | |
10 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:08.58 | |
11 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:08.69 | |
12 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.71 | |
13 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:09.03 | |
14 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:09.12 | |
15 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:09.26 | |
16 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.51 | |
17 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:10.43 | |
18 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:10.59 | |
19 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:10.62 | |
20 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:10.66 | |
21 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:11.11 | |
22 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:11.13 | |
23 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:11.14 | |
24 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:11.20 | |
25 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:11.27 | |
26 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:11.49 | |
27 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.60 | |
28 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:12.23 | |
29 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:12.83 | |
30 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:12.84 | |
31 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:12.92 | |
32 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:13.02 | |
33 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:13.03 | |
34 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:13.06 | |
35 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:13.06 | |
36 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:13.10 | |
37 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:13.10 | |
38 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:13.25 | |
39 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:13.28 | |
40 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.33 | |
41 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:13.62 | |
42 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:13.68 | |
43 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:14.00 | |
44 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:14.16 | |
45 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:14.17 | |
46 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.17 | |
47 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:14.26 | |
48 | 166 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:14.30 | |
49 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:14.40 | |
50 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:14.56 | |
51 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:14.57 | |
52 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:14.72 | |
53 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:14.89 | |
54 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:14.98 | |
55 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:14.99 | |
56 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:15.09 | |
57 | 191 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:15.12 | |
58 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:15.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 5:14.17 | |
2 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:18.00 | |
3 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:22.47 | |
4 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 5:23.11 | |
5 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 5:24.22 | |
6 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:26.74 | |
7 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 5:28.14 | |
8 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:30.77 | |
9 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 5:31.06 | |
10 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:31.71 | |
11 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 5:33.32 | |
12 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 5:34.74 | |
13 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 5:36.27 | |
14 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 5:36.66 | |
15 | 274 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 5:38.51 | |
16 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 5:39.41 | |
17 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 5:39.91 | |
18 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 5:41.61 | |
19 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:41.61 | |
20 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 5:43.17 | |
21 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 5:43.21 | |
22 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 5:43.35 | |
23 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 5:43.81 | |
24 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 5:47.83 | |
25 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:47.99 | |
26 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 5:49.39 | |
27 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 5:49.63 | |
28 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:49.91 | |
29 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 5:51.20 | |
30 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 5:52.72 | |
31 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 5:53.10 | |
32 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:53.11 | |
33 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 5:53.82 | |
34 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 5:53.97 | |
35 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 5:54.37 | |
36 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 5:55.16 | |
37 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 5:55.79 | |
38 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 5:56.05 | |
39 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 5:57.59 | |
40 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 5:57.78 | |
41 | 270 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 6:00.00 | |
42 | 272 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 6:00.00 | |
43 | 275 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 6:00.00 | |
44 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 6:02.67 | |
45 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 6:05.11 | |
46 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 6:05.99 | |
47 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
48 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | ||
49 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | ||
50 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | ||
51 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | ||
52 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | ||
53 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | ||
54 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | ||
55 | 251 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | ||
56 | 252 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | ||
57 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
58 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | ||
59 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:43.87 | |
2 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:57.82 | |
3 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:58.25 | |
4 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 4:59.36 | |
5 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 4:59.98 | |
6 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 5:01.57 | |
7 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 5:03.04 | |
8 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:03.49 | |
9 | 164 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:03.83 | |
10 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:04.04 | |
11 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 5:04.99 | |
12 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:05.52 | |
13 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 5:06.03 | |
14 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:08.92 | |
15 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 5:09.51 | |
16 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 5:10.41 | |
17 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 5:11.21 | |
18 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 5:11.47 | |
19 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:11.75 | |
20 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:11.78 | |
21 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 5:14.65 | |
22 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:18.86 | |
23 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 5:20.04 | |
24 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 5:20.42 | |
25 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 5:22.87 | |
26 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 5:23.36 | |
27 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 5:23.68 | |
28 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 5:23.76 | |
29 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 5:25.82 | |
30 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 5:27.50 | |
31 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 5:33.62 | |
32 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 5:34.44 | |
33 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 5:35.24 | |
34 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 5:36.53 | |
35 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 5:42.62 | |
36 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 5:42.95 | |
37 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 5:46.70 | |
38 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | ||
39 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | ||
40 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | ||
41 | 80 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | ||
42 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:12.18 | |
2 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:12.47 | |
3 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:12.81 | |
4 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:14.01 | |
5 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:14.22 | |
6 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:14.92 | |
7 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:15.38 | |
8 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:15.51 | |
9 | 251 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:15.86 | |
10 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:16.45 | |
11 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:16.51 | |
12 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:17.24 | |
13 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:17.51 | |
14 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:17.52 | |
15 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:17.66 | |
16 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:17.74 | |
17 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:17.87 | |
18 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:17.90 | |
19 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:18.74 | |
20 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:18.81 | |
21 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:18.95 | |
22 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:19.06 | |
23 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:19.34 | |
24 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:19.51 | |
25 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:20.12 | |
26 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:20.20 | |
27 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:20.51 | |
28 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:20.78 | |
29 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:20.80 | |
30 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:21.06 | |
31 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:21.35 | |
32 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:21.41 | |
33 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:21.44 | |
34 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:21.51 | |
35 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:21.57 | |
36 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:21.58 | |
37 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
38 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:22.26 | |
39 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:22.28 | |
40 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:22.56 | |
41 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:22.61 | |
42 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:22.65 | |
43 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:22.80 | |
44 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:22.81 | |
45 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:23.13 | |
46 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:23.30 | |
47 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:23.51 | |
48 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:23.66 | |
49 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:23.71 | |
50 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:23.76 | |
51 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:23.82 | |
52 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:23.87 | |
53 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:23.96 | |
54 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:24.15 | |
55 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:24.17 | |
56 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:24.19 | |
57 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:24.27 | |
58 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:24.49 | |
59 | 275 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:24.81 | |
60 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:25.12 | |
61 | 167 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:25.17 | |
62 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:25.28 | |
63 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:25.44 | |
64 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:25.67 | |
65 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:26.00 | |
66 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:26.01 | |
67 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:26.02 | |
68 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:26.40 | |
69 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:26.46 | |
70 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:26.50 | |
71 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:26.71 | |
72 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:26.86 | |
73 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:26.97 | |
74 | 270 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:27.00 | |
75 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:27.16 | |
76 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:27.34 | |
77 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:27.36 | |
78 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:27.59 | |
79 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:27.65 | |
80 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:28.12 | |
81 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:28.25 | |
82 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:29.26 | |
83 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:29.30 | |
84 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:29.43 | |
85 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:29.53 | |
86 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:29.61 | |
87 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:29.65 | |
88 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:29.65 | |
89 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:29.91 | |
90 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:29.91 | |
91 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:30.13 | |
92 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:30.24 | |
93 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:30.70 | |
94 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:30.86 | |
95 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:30.92 | |
96 | 165 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:31.19 | |
97 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:31.51 | |
98 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:31.78 | |
99 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:32.07 | |
100 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:32.62 | |
101 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:32.63 | |
102 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:32.78 | |
103 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:33.11 | |
104 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:33.15 | |
105 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:33.36 | |
106 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:33.49 | |
107 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:33.78 | |
108 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:34.17 | |
109 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:34.48 | |
110 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:34.95 | |
111 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:34.98 | |
112 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:35.08 | |
113 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:35.24 | |
114 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:35.93 | |
115 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:36.03 | |
116 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:36.33 | |
117 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 2:36.48 | |
118 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:36.54 | |
119 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:36.57 | |
120 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:37.20 | |
121 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:37.53 | |
122 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:37.96 | |
123 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:38.93 | |
124 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:39.68 | |
125 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:39.75 | |
126 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:39.87 | |
127 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:40.49 | |
128 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 2:40.94 | |
129 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:43.51 | |
130 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:44.76 | |
131 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:45.00 | |
132 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:45.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:00.30 | |
2 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:01.61 | |
3 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:01.81 | |
4 | 164 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:01.89 | |
5 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:02.07 | |
6 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:04.06 | |
7 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:04.64 | |
8 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:05.26 | |
9 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:05.60 | |
10 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:06.13 | |
11 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:06.30 | |
12 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:06.40 | |
13 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:07.06 | |
14 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:07.22 | |
15 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:07.31 | |
16 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:07.40 | |
17 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:07.59 | |
18 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:08.16 | |
19 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:08.36 | |
20 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:08.67 | |
21 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:08.75 | |
22 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:08.86 | |
23 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:09.02 | |
24 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:09.11 | |
25 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:09.17 | |
26 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:09.27 | |
27 | 80 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 2:09.38 | |
28 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:09.38 | |
29 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:09.68 | |
30 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.76 | |
31 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:09.77 | |
32 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:10.10 | |
33 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:10.91 | |
34 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:11.07 | |
35 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:11.15 | |
36 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:11.43 | |
37 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:11.69 | |
38 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:11.80 | |
39 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:11.88 | |
40 | 254 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:12.20 | |
41 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:12.98 | |
42 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:13.36 | |
43 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:13.59 | |
44 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:14.41 | |
45 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:14.70 | |
46 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:14.73 | |
47 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:14.73 | |
48 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 2:14.77 | |
49 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:15.26 | |
50 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:15.58 | |
51 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:15.61 | |
52 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:15.70 | |
53 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:16.03 | |
54 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:16.07 | |
55 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:16.45 | |
56 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:16.49 | |
57 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:16.60 | |
58 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:16.66 | |
59 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:17.49 | |
60 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:17.55 | |
61 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:17.62 | |
62 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:17.65 | |
63 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:17.68 | |
64 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:17.78 | |
65 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:18.11 | |
66 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:18.13 | |
67 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:18.37 | |
68 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:18.84 | |
69 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 2:19.15 | |
70 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:19.80 | |
71 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:20.16 | |
72 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:20.31 | |
73 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:20.62 | |
74 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:21.09 | |
75 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:21.27 | |
76 | 273 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:21.56 | |
77 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:21.64 | |
78 | 191 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:22.31 | |
79 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:22.65 | |
80 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:22.90 | |
81 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:22.94 | |
82 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:23.38 | |
83 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:23.49 | |
84 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:23.57 | |
85 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:24.91 | |
86 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:24.99 | |
87 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:25.31 | |
88 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:25.63 | |
89 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:26.35 | |
90 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:26.39 | |
91 | 166 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:26.60 | |
92 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:26.67 | |
93 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:27.44 | |
94 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:27.58 | |
95 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 2:27.81 | |
96 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:27.93 | |
97 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:28.15 | |
98 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:28.71 | |
99 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 2:34.36 | |
100 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 2:34.82 | |
101 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
102 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 15, 4x200m IM Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:04.78 | ||
2 | 202 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 10:18.28 | ||
3 | 96 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:31.37 | ||
4 | 207 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 10:32.06 | ||
5 | 159 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 10:34.86 | ||
6 | 208 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 10:35.63 | ||
7 | 233 | Sunswim Årgang | 2005 | SOLRØD | 25 m | 10:55.27 | ||
8 | 235 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 11:10.15 | ||
9 | 203 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 11:23.11 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 16, 4x200m IM Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 9:25.05 | ||
2 | 205 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 9:30.14 | ||
3 | 161 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 9:49.88 | ||
4 | 97 | Spongebob Swimpants | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:51.98 | ||
5 | 190 | Søllerød Drenge | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 9:54.49 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.06 | ||
2 | 207 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:04.25 | ||
3 | 269 | Helsingør Piger | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.57 | ||
4 | 208 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:07.98 | ||
5 | 159 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.34 | ||
6 | 202 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 2:09.89 | ||
7 | 212 | Herlev Flaming Flamingos | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:10.42 | ||
8 | 206 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:10.86 | ||
9 | 235 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 2:11.12 | ||
10 | 277 | Køge Piger1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:11.95 | EFT | |
11 | 96 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.06 | ||
12 | 63 | Lyngby Star Sapphires | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:15.67 | ||
13 | 233 | Sunswim Årgang | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:16.24 | ||
14 | 160 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.81 | ||
15 | 203 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:22.04 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 1:56.20 | ||
2 | 205 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 1:56.46 | ||
3 | 161 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.61 | ||
4 | 97 | Spongebob Swimpants | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.60 | ||
5 | 45 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:01.60 | ||
6 | 204 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:03.07 | ||
7 | 190 | Søllerød Drenge | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:03.25 | ||
8 | 162 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.97 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:27.09 | |
3 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:29.20 | |
4 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:29.56 | |
5 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:30.04 | |
6 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:31.88 | |
7 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:32.07 | |
8 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:32.58 | |
9 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:32.66 | |
10 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:32.67 | |
11 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:33.26 | |
12 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
13 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.34 | |
14 | 275 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:34.83 | |
15 | 274 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:35.05 | |
16 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:35.49 | |
17 | 251 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:36.07 | |
18 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:36.07 | |
19 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:36.29 | |
20 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:36.33 | |
21 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:36.45 | |
22 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 2:36.65 | |
23 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:36.75 | |
24 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:36.95 | |
25 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:37.86 | |
26 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:37.90 | |
27 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
28 | 272 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:38.13 | |
29 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:38.23 | |
30 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 2:38.27 | |
31 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:38.59 | |
32 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:38.72 | |
33 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:38.96 | |
34 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:39.10 | |
35 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:39.11 | |
36 | 270 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:39.12 | |
37 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 2:39.23 | |
38 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:39.49 | |
39 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:39.82 | |
40 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:40.05 | |
41 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:40.13 | |
42 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:40.23 | |
43 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:40.34 | |
44 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:40.39 | |
45 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:40.49 | |
46 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:40.52 | |
47 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:40.53 | |
48 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:40.56 | |
49 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:40.73 | |
50 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:40.77 | |
51 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:40.79 | |
52 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:40.96 | |
53 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:41.07 | |
54 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:41.15 | |
55 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:41.23 | |
56 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:41.30 | |
57 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:41.40 | |
58 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:41.59 | |
59 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:41.87 | |
60 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:42.14 | |
61 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:42.21 | |
62 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:42.88 | |
63 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:43.06 | |
64 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:43.07 | |
65 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:43.15 | |
66 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:43.19 | |
67 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:43.30 | |
68 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:43.33 | |
69 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:43.49 | |
70 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:43.74 | |
71 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | 2:43.88 | |
72 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:43.93 | |
73 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:44.09 | |
74 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:44.26 | |
75 | 155 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:44.38 | |
76 | 252 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:44.38 | |
77 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:44.40 | |
78 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:44.45 | |
79 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:45.04 | |
80 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:45.24 | |
81 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:45.28 | |
82 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:45.43 | |
83 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:45.68 | |
84 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:45.74 | |
85 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:45.95 | |
86 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:45.96 | |
87 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:45.97 | |
88 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:46.00 | |
89 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:46.24 | |
90 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:46.36 | |
91 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:46.46 | |
92 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:46.94 | |
93 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:46.95 | |
94 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:47.09 | |
95 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:47.18 | |
96 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:47.52 | |
97 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:47.56 | |
98 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:47.68 | |
99 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:47.88 | |
100 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:48.08 | |
101 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:48.23 | |
102 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:48.25 | |
103 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:48.31 | |
104 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:48.50 | |
105 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:48.76 | |
106 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:48.99 | |
107 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:49.25 | |
108 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:49.44 | |
109 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:49.54 | |
110 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:49.57 | |
111 | 165 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:50.26 | |
112 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:50.30 | |
113 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:50.53 | |
114 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:50.68 | |
115 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:50.86 | |
116 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:50.91 | |
117 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 2:50.96 | |
118 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:51.02 | |
119 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:51.26 | |
120 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:51.88 | |
121 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:52.17 | |
122 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:52.50 | |
123 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:52.83 | |
124 | 167 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:52.95 | |
125 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:53.74 | |
126 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:53.99 | |
127 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:54.05 | |
128 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:55.04 | |
129 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 2:56.13 | |
130 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:57.98 | |
131 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:58.18 | |
132 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:58.51 | |
133 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:00.64 | |
134 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 3:01.85 | |
135 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 3:07.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:12.70 | |
2 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:18.52 | |
3 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 2:18.57 | |
4 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:18.82 | |
5 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:19.11 | |
6 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:19.30 | |
7 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:19.55 | |
8 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:19.59 | |
9 | 164 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:19.92 | |
10 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:20.13 | |
11 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:21.07 | |
12 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:22.49 | |
13 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:22.72 | |
14 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:22.78 | |
15 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:22.90 | |
16 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:22.98 | |
17 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:23.03 | |
18 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:23.13 | |
19 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:23.27 | |
20 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:24.07 | |
21 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:24.13 | |
22 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:24.18 | |
23 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:24.26 | |
24 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:24.57 | |
25 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:24.62 | |
26 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:24.79 | |
27 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:25.53 | |
28 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:25.92 | |
29 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:26.12 | |
30 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:26.90 | |
31 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:27.39 | |
32 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:27.70 | |
33 | 254 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:27.71 | |
34 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:27.72 | |
35 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:27.75 | |
36 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:27.86 | |
37 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:28.02 | |
38 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:28.18 | |
39 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:28.37 | |
40 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:28.42 | |
41 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:28.61 | |
42 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:28.74 | |
43 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:29.04 | |
44 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:29.08 | |
45 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:29.80 | |
46 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:30.07 | |
47 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:30.10 | |
48 | 273 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:30.22 | |
49 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:30.47 | |
50 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:30.48 | |
51 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:30.61 | |
52 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:31.60 | |
53 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:32.21 | |
54 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:32.52 | |
55 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:32.57 | |
56 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:32.75 | |
57 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:32.86 | |
58 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:33.29 | |
59 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:33.53 | |
60 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 2:33.76 | |
61 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:33.76 | |
62 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:34.00 | |
63 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:34.66 | |
64 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:35.22 | |
65 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:35.58 | |
66 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:35.63 | |
67 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:35.78 | |
68 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:35.91 | |
69 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:36.40 | |
70 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:37.05 | |
71 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:37.21 | |
72 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:37.59 | |
73 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:38.00 | |
74 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 2:38.47 | |
75 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:38.56 | |
76 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:39.17 | |
77 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:39.44 | |
78 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:39.50 | |
79 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:39.52 | |
80 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:39.54 | |
81 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:40.32 | |
82 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:40.48 | |
83 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:41.04 | |
84 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 2:41.44 | |
85 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:41.57 | |
86 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:41.69 | |
87 | 80 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | 2:42.00 | |
88 | 166 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:42.33 | |
89 | 191 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:43.01 | |
90 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:43.21 | |
91 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:43.38 | |
92 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:43.52 | |
93 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:44.33 | |
94 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:45.37 | |
95 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:45.65 | |
96 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:45.87 | |
97 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:47.21 | |
98 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:47.39 | |
99 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:50.16 | |
100 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 3:05.41 | |
101 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | ||
102 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:07.84 | |
2 | 28 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:08.93 | |
3 | 83 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:09.74 | |
4 | 30 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.11 | |
5 | 145 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:10.48 | |
6 | 10 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:10.91 | |
7 | 68 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:11.00 | |
8 | 8 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.68 | |
9 | 60 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:11.68 | |
10 | 79 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:12.02 | |
11 | 179 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:12.09 | |
12 | 153 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:12.37 | |
13 | 176 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:12.71 | |
14 | 40 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.46 | |
15 | 247 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:13.47 | |
16 | 232 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:13.87 | |
17 | 89 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:14.63 | |
18 | 224 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:15.44 | |
19 | 128 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:15.58 | |
20 | 151 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:15.59 | |
21 | 237 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:15.76 | |
22 | 59 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:15.97 | |
23 | 243 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:16.09 | |
24 | 64 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:16.27 | |
25 | 5 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:16.30 | |
26 | 130 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:16.35 | |
27 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:16.39 | |
28 | 106 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:16.43 | |
29 | 88 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:16.68 | |
30 | 262 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:16.78 | |
31 | 85 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:16.88 | |
32 | 62 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:17.09 | |
33 | 199 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:17.13 | |
34 | 229 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:17.18 | |
35 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:17.23 | |
36 | 170 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:17.25 | |
37 | 155 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:17.53 | |
38 | 53 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:17.67 | |
39 | 230 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:17.88 | |
40 | 222 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:18.23 | |
41 | 7 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:18.31 | |
42 | 107 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:18.32 | |
43 | 98 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:18.38 | |
44 | 157 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:18.40 | |
45 | 218 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:18.48 | |
46 | 169 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:18.53 | |
47 | 250 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:19.25 | |
48 | 228 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.47 | |
49 | 192 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:19.66 | |
50 | 105 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:19.71 | |
51 | 127 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:19.82 | |
52 | 267 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:19.83 | |
53 | 82 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:19.87 | |
54 | 276 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.03 | |
55 | 133 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:20.19 | |
56 | 263 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:20.52 | |
57 | 177 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:20.57 | |
58 | 226 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.68 | |
59 | 244 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:20.82 | |
60 | 260 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:20.96 | |
61 | 65 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:21.16 | |
62 | 227 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.60 | |
63 | 256 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:21.73 | |
64 | 2 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:21.97 | |
65 | 131 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:21.98 | |
66 | 200 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:22.17 | |
67 | 123 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:22.24 | |
68 | 71 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:22.56 | |
69 | 67 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:22.73 | |
70 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:22.81 | |
71 | 255 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:23.21 | |
72 | 213 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:24.30 | |
73 | 61 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:24.42 | |
74 | 165 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:24.54 | |
75 | 201 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:26.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:01.01 | |
2 | 271 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:01.43 | |
3 | 11 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.27 | |
4 | 84 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:05.64 | |
5 | 126 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:06.21 | |
6 | 39 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 141 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:06.65 | |
8 | 137 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:06.73 | |
9 | 122 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:07.38 | |
10 | 221 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:07.66 | |
11 | 140 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:07.70 | |
12 | 154 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:07.97 | |
13 | 91 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:08.53 | |
14 | 36 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:08.66 | |
15 | 26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:08.97 | |
16 | 75 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:09.05 | |
17 | 214 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:09.25 | |
18 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.79 | |
19 | 54 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.02 | |
20 | 148 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:10.24 | |
21 | 144 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:10.30 | |
22 | 188 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:10.47 | |
23 | 198 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:10.51 | |
24 | 173 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:10.91 | |
25 | 12 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:11.12 | |
26 | 41 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:11.38 | |
27 | 25 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:11.44 | |
28 | 258 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.53 | |
29 | 139 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:11.75 | |
30 | 225 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:11.78 | |
31 | 76 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:11.88 | |
32 | 72 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:11.89 | |
33 | 174 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:11.92 | |
34 | 223 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:12.85 | |
35 | 134 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:13.35 | |
36 | 191 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:13.73 | |
37 | 236 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:14.19 | |
38 | 216 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:14.66 | |
39 | 35 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:14.68 | |
40 | 268 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:14.71 | |
41 | 175 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:15.72 | |
42 | 34 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:15.95 | |
43 | 149 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:16.11 | |
44 | 132 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:16.17 | |
45 | 143 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:17.02 | |
46 | 152 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:17.21 | |
47 | 103 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:18.41 | |
48 | 183 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:18.69 | |
49 | 166 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:19.30 | |
50 | 99 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:19.47 | |
51 | 211 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:19.49 | |
52 | 171 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:19.55 | |
53 | 46 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:20.23 | |
54 | 248 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:21.22 | |
55 | 108 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:21.52 | |
56 | 249 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:21.71 | |
57 | 181 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:21.80 | |
58 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:24.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:26.47 | |
2 | 251 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:27.62 | |
3 | 274 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:28.10 | |
4 | 220 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:28.43 | |
5 | 90 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:29.41 | |
6 | 3 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:30.56 | |
7 | 55 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:31.20 | |
8 | 246 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:31.44 | |
9 | 21 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:31.47 | |
10 | 136 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:32.55 | |
11 | 272 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:32.59 | |
12 | 20 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:33.71 | |
13 | 101 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:33.90 | |
14 | 73 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:34.07 | |
15 | 275 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:34.56 | |
16 | 195 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:35.45 | |
17 | 51 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:35.64 | |
18 | 265 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:35.94 | |
19 | 19 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:36.08 | |
20 | 6 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:36.22 | |
21 | 129 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:37.65 | |
22 | 150 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:37.89 | |
23 | 241 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:38.45 | |
24 | 217 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:38.53 | |
25 | 50 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:38.62 | |
26 | 215 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:38.99 | |
27 | 92 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:40.58 | |
28 | 197 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:40.69 | |
29 | 69 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:41.16 | |
30 | 186 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:41.47 | |
31 | 18 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 2:41.58 | |
32 | 147 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:41.97 | |
33 | 125 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:42.03 | |
34 | 104 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:42.41 | |
35 | 31 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:43.03 | |
36 | 231 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:43.17 | |
37 | 196 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:44.79 | |
38 | 78 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.23 | |
39 | 238 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:45.50 | |
40 | 146 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:47.68 | |
41 | 15 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:47.69 | |
42 | 102 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:49.36 | |
43 | 24 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:49.45 | |
44 | 180 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:50.05 | |
45 | 100 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:50.45 | |
46 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:51.15 | |
47 | 189 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:54.14 | |
48 | 257 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:55.24 | |
49 | 74 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:55.84 | |
50 | 32 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:56.91 | |
51 | 93 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:58.28 | |
52 | 270 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:00.00 | |
53 | 261 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:04.94 | |
54 | 266 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:09.08 | |
55 | 9 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | ||
56 | 52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | ||
57 | 172 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | ||
58 | 185 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:11.99 | |
2 | 182 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:16.28 | |
3 | 22 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:17.64 | |
4 | 135 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:17.91 | |
5 | 164 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:18.72 | |
6 | 187 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:20.18 | |
7 | 156 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:20.51 | |
8 | 239 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:20.56 | |
9 | 254 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:21.09 | |
10 | 66 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:22.40 | |
11 | 77 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:23.46 | |
12 | 124 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:24.14 | |
13 | 158 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:25.87 | |
14 | 168 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:27.27 | |
15 | 87 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:27.49 | |
16 | 240 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:29.36 | |
17 | 37 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 2:30.98 | |
18 | 58 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:31.17 | |
19 | 48 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:31.60 | |
20 | 47 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:31.93 | |
21 | 259 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:32.71 | |
22 | 242 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:32.95 | |
23 | 264 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:33.39 | |
24 | 142 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:33.42 | |
25 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:33.60 | |
26 | 33 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:33.92 | |
27 | 219 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:35.09 | |
28 | 86 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:35.34 | |
29 | 209 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:35.45 | |
30 | 27 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:35.80 | |
31 | 4 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:36.48 | |
32 | 138 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:36.73 | |
33 | 210 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:38.09 | |
34 | 49 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:38.59 | |
35 | 253 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:38.61 | |
36 | 273 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:39.79 | |
37 | 57 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:40.77 | |
38 | 23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:47.63 | |
39 | 1 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | ||
40 | 13 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
41 | 14 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
42 | 80 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 0483AS | 25 m | ||
43 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | ||
44 | 184 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:04.75 | ||
2 | 207 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:07.14 | ||
3 | 202 | A6 Piger 1 | 2005 | A6 | 25 m | 4:11.84 | ||
4 | 208 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 4:12.27 | ||
5 | 235 | Kvik K2 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 4:13.28 | ||
6 | 269 | Helsingør Piger | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 4:13.55 | ||
7 | 212 | Herlev Flaming Flamingos | 2005 | HERLEV | 25 m | 4:20.42 | ||
8 | 159 | Gentofte Piger 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 4:22.91 | ||
9 | 206 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 4:24.12 | ||
10 | 277 | Køge Piger1 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:24.24 | EFT | |
11 | 233 | Sunswim Årgang | 2005 | SOLRØD | 25 m | 4:27.64 | ||
12 | 96 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:29.15 | ||
13 | 160 | Gentofte Piger 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 4:30.63 | ||
14 | 203 | A6 Piger 2 | 2005 | A6 | 25 m | 4:31.51 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Sigma 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 3:51.47 | ||
2 | 234 | Kvik K2 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 3:51.63 | ||
3 | 97 | Spongebob Swimpants | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:59.03 | ||
4 | 161 | Gentofte Drenge 1 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 3:59.56 | ||
5 | 45 | Vikinger | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 4:00.03 | ||
6 | 190 | Søllerød Drenge | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 4:01.46 | ||
7 | 204 | Sigma 2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 4:09.96 | ||
8 | 162 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 4:22.44 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 marts 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 07:46 |