2019-10-14   17:39:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma DOC-Sprinttiuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

3_S
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
35  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  35.35  35.35   
188  Salo Emmi  2007  LrU  07A325  25 m  35.57  35.57   
49  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  25 m  36.23  36.23   
162  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  25 m  36.57  36.57   
164  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  25 m  36.75  36.75   
46  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  25 m  37.43  37.43   
43  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  39.47  38.47   
165  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  38.92  38.92   
39  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  39.91  39.91   
10  186  Mäki-Hokkonen Anni  2007  LrU  07A064  25 m  39.92  39.92   
11  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  40.36  40.36   
12  184  Härkänen Miina-anniina  2008  LrU  08A412  25 m  41.20  41.20   
13  105  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  25 m  43.61  43.61   
14  125  Lehtiö Liisi  2008  LaUS  08A101  25 m  43.73  43.73   
15  81  Senkina Polina  2007  KoU  07A878  25 m  44.62  44.62   
16  124  Laukkanen Awa  2008  LaUS  08A536  25 m  44.73  44.73   
17  25  Suominen Aino  2006  JUK  06B004  50 m  45.79  44.79   
18  113  Järvinen Lotta  2008  LaUS  08A304  25 m  45.58  45.58   
19  18  Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  25 m  48.88  48.88   
20  145  Porter Olivia  2007  LaUS  07A275  25 m  48.93  48.93   
21  122  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  25 m  49.29  49.29   
22  132  Makkula Mea  2006  LaUS  06A859  25 m  49.67  49.67   
23  148  Pulkkinen Moona  2008  LaUS  08A206  25 m  50.26  50.26   
24  144  Pitkänen Saaga  2008  LaUS  08A111  25 m  50.37  50.37   
25  59  Ahokas Emma  2008  KoU  08A564  25 m  50.90  50.90   
26  155  Rumask Isabel  2006  LaUS  06A823  25 m  51.20  51.20   
27  61  Hartikainen Vilja  2007  KoU  07A831  25 m  51.59  51.59   
28  23  Perälä Anni  2007  JUK  07A869  25 m  52.19  52.19   
29  127  Leppänen Annika  2006  LaUS  06A921  25 m  53.05  53.05   
30  84  Tuominen Ida  2007  KoU  07A885  25 m  54.90  54.90   
31  87  Virtanen Saara  2008  KoU  08A139  25 m  55.02  55.02   
32  160  Salo Annabel  2010  LaUS  10A128  25 m  57.77  57.77   
33  28  Vartiainen Maisa  2008  JUK  08A371  25 m  59.43  59.43   
34  150  Pylvänäinen Milla  2010  LaUS  10A117  25 m  59.77  59.77   
35  102  Eskelinen Anni  2009  LaUS  09A291  25 m  1:06.33  1:06.33   
36  16  Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m       
37  114  Järvinen Veera  2010  LaUS  10A162  25 m       
38  126  Leppäaho Lotta  2008  LaUS  08A611  25 m       
39  136  Mutikainen Peppi  2009  LaUS  09A442  25 m       
40  163  Suponina Maija  2006  LaUS  06A923  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  03 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner