2019-06-18   00:55:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tampereen Joulukisat 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, 50m SU T-11,-13, N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
172  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  25 m  37.91  37.91   
158  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  41.11  41.11   
395  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  25 m  42.13  42.13   
316  Tieaho Emma  2008  Pyry  08A368  25 m  42.39  42.39   
464  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  50 m  44.21  43.21   
531  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  25 m  44.71  44.71   
592  Vänni Hanna  2008  UiTa  08A466  25 m  44.76  44.76   
159  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  50 m  46.35  45.35   
548  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m  45.55  45.55   
10  224  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  46.08  46.08   
11  382  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  25 m  46.94  46.94   
12  298  Koivula Vilma  2008  Pyry  08A446  25 m  47.13  47.13   
13  413  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  25 m  47.67  47.67   
14  406  Gylden Ella  2007  UiTa  07A829  25 m  47.79  47.79   
15  510  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  48.17  48.17   
16  492  Mustonen Aino  2007  UiTa  07A784  25 m  48.48  48.48   
17  242  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  50 m  49.53  48.53   
18  218  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  25 m  49.27  49.27   
19  303  Laine Lotta  2008  Pyry  08A356  25 m  49.42  49.42   
20  449  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m  50.91  50.91   
21  386  Auri Fanni  2007  UiTa  07A612  25 m  50.94  50.94   
22  317  Tieaho Iina  2010  Pyry  10A056  25 m  51.29  51.29   
23  306  Malmelin Lotta  2009  Pyry  09A212  25 m  51.72  51.72   
24  337  Leinonen Emilia  2007  UiKaa  07A332  25 m  52.62  52.62   
25  309  Meskanen Minttu  2008  Pyry  08A445  25 m  53.47  53.47   
26  512  Oksanen Peppiina  2007  UiTa  07A864  25 m  53.57  53.57   
27  495  Mäkiaho Sara  2007  UiTa  07A860  25 m  55.02  55.02   
28  402  From Linda  2008  UiTa  08A574  25 m  55.35  55.35   
29  153  Azzola Linnea  2007  PUS  07A649  50 m  58.83  57.83   
30  243  Reiman Lila  2007  TaTU  07A295  25 m  58.19  58.19   
31  344  Sulanterä Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  59.85  59.85   
32  348  Ääri Ella  2011  UiKaa  11A003  25 m  1:00.32  1:00.32   
33  508  Nikula Helmi  2008  UiTa  08A627  25 m  1:08.13  1:08.13   
34  480  Lindholm Emmi  2007  UiTa  07A855  25 m       
12 - 13 v 
351  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  31.27  31.27   
212  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  32.47  32.47   
591  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m  34.06  34.06   
477  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m  34.31  34.31   
311  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  36.42  35.42   
561  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  37.92  36.92   
522  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  37.38  37.38   
278  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  25 m  38.49  38.49   
587  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  38.96  38.96   
10  126  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m  39.21  39.21   
11  467  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  39.26  39.26   
12  304  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  50 m  41.14  40.14   
13  362  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  25 m  40.78  40.78   
14  164  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m  40.83  40.83   
15  359  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  42.44  41.44   
16  280  Vahteristo Mona  2005  ValkUS  05B184  25 m  41.62  41.62   
17  140  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  25 m  41.79  41.79   
18  444  Keränen Saaga  2006  UiTa  06B047  25 m  41.88  41.88   
19  435  Jääskeläinen Aino  2006  UiTa  06B042  25 m  42.67  42.67   
20  519  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m  42.85  42.85   
21  429  Jurttila Julia  2006  UiTa  06A863  25 m  43.57  43.57   
22  421  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  25 m  44.42  44.42   
23  504  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m  44.91  44.91   
24  390  Björkholm Venla  2006  UiTa  06B020  25 m  45.40  45.40   
25  346  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  50 m  46.77  45.77   
26  160  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m  47.90  47.90   
27  426  Jalonen Elli  2006  UiTa  06B016  25 m  48.25  48.25   
28  468  Lamminsaari Iina  2006  UiTa  06B018  25 m  50.17  50.17   
29  584  Viitanen Solina  2006  UiTa  06A955  25 m  50.74  50.74   
30  332  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  50 m  51.97  50.97   
31  338  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  50 m  53.03  52.03   
32  73  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m       
33  146  Hakopuro Nea  2005  PoPy  05B194  25 m       
34  549  Saari Suvi-tuuli  2006  UiTa  06B065  25 m       
14 v ja vanhemmat 
268  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  28.23  28.23   
430  Jussila Aino  2000  UiTa  00A485  25 m  31.05  31.05   
499  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  25 m  31.60  31.60   
384  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  32.06  32.06   
536  Rantanen Anna  2001  UiTa  01A301  25 m  32.56  32.56   
414  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  25 m  32.60  32.60   
521  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  32.60  32.60   
216  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  32.82  32.82   
387  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  34.43  33.43   
10  349  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  33.50  33.50   
11  138  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  34.04  34.04   
12  609  Uusitalo Ella  2003  Plaani  03A145  25 m  34.14  34.14   
13  80  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  25 m  35.72  35.72   
14  448  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  25 m  35.93  35.93   
15  318  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  50 m  37.05  36.05   
16  127  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  37.08  37.08   
17  356  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  25 m  37.78  37.78   
18  600  Järvinen Saana  2003  Plaani  03A761  50 m  38.96  37.96   
19  388  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  38.09  38.09   
20  115  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  38.40  38.40   
21  310  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  25 m  38.82  38.82   
22  320  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  40.00  39.00   
23  334  Järvenpää Milla  2004  UiKaa  04A246  50 m  40.63  39.63   
24  83  Hjelt Milla  2002  PieKu  02A602  25 m  39.94  39.94   
25  257  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  41.30  40.30   
26  272  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  42.00  41.00   
27  163  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  50 m  42.86  41.86   
28  294  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  50 m  43.99  42.99   
29  84  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  50 m  45.17  44.17   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  07 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:19 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner