2019-08-22   06:19:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Tampereen Joulukisat 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Tampereen Joulukisat 2018    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  13:41   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
 
Laji 8, 50m RU T-11,-13, N  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Helmi Kakko  2006  06B097  HäUS    25m     
Alma Paavilainen  2006  06B102  VeUS    25m     
Elli Jalonen  2006  06B016  UiTa    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alissa Silfver  2008  08A663  UiTa    25m     
Aura Ringman  2005  05B201  HäUS    25m     
Sanni Korhonen  2009  09A034  TaTU    25m  1:06.33  1:06.33 
Lotta Malmelin  2009  09A212  Pyry    25m  1:01.33  1:01.33 
Milja Juvonen  2007  07A723  Pyry    25m  1:03.29  1:03.29 
Venla Björkholm  2006  06B020  UiTa    25m     
Unna Heino  2006  06B103  VeUS    25m     
               

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Arvela  2007  07A598  UH    25m  59.98  59.98 
Mandi Hämäläinen  2006  06A875  UiKaa    25m  57.41  57.41 
Liinu Nevalainen  2009  09A151  Cetus    50m  57.49  55.99 
Neea Väkinen  2006  06B073  HäUS    25m  55.40  55.40 
Viiu Levola  2008  08A023  TaTU    25m  55.54  55.54 
Emmi Lindholm  2007  07A855  UiTa    25m  56.94  56.94 
Hertta Myllymäki  2010  10A032  TaTU    25m  59.18  59.18 
Linda From  2008  08A574  UiTa    25m  1:01.09  1:01.09 

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Rajala  2008  08A055  TaTU    25m  54.85  54.85 
Aino Jääskeläinen  2006  06B042  UiTa    25m  54.33  54.33 
Sanni Tsokkinen  2006  06A819  UiTa    50m  55.43  53.93 
Nella Kuivanen  2008  08A497  UiTa    25m  53.17  53.17 
Stella Laukkanen  2007  07A213  UiTa    50m  55.01  53.51 
Katja Burnevskaya  2009  09A166  TaTU    25m  53.98  53.98 
Peppiina Oksanen  2007  07A864  UiTa    25m  54.33  54.33 
Hanna Vänni  2008  08A466  UiTa    25m  55.05  55.05 

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ines Pälviranta  2007  07A106  UiTa    50m  53.97  52.47 
Adele Luukkonen  2009  09A028  UKK    25m  52.15  52.15 
Ella Gylden  2007  07A829  UiTa    25m  51.41  51.41 
Iina Lamminsaari  2006  06B018  UiTa    25m  51.25  51.25 
Julia Lampinen  2009  09A053  JIlves    25m  51.33  51.33 
Emily Heikkilä  2007  07A724  Pyry    25m  51.89  51.89 
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    50m  53.67  52.17 
Viola Heikkilä  2009  09A188  Pyry    25m  53.14  53.14 

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Minttu Mäkihannu  2008  08A388  TaTU    25m  50.55  50.55 
Suvi-Tuuli Saari  2006  06B065  UiTa    25m  50.41  50.41 
Netta Halttunen  2007  07A238  UiTa    25m  49.84  49.84 
Pilvi Nieminen  2004  04A640  JIlves    25m  49.66  49.66 
Inka Poikolainen  2005  05B053  UH    25m  49.70  49.70 
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    25m  49.96  49.96 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    50m  51.95  50.45 
Ameli Pitrè  2008  08A379  UiTa    50m  52.71  51.21 

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Norrdal  2006  06A065  UiKaa    25m  49.42  49.42 
Rebecca Mäkinen  2008  08A232  UiTa    25m  48.66  48.66 
Veera Nurmikolu  2007  07A195  UiTa    25m  48.41  48.41 
Maikki Hämäläinen  2006  06A457  UiKaa    25m  48.17  48.17 
Joanna Kivelä  2007  07A596  UiTa    25m  48.32  48.32 
Katri Kulovuori  2007  07A256  UiTa    25m  48.47  48.47 
Ronja Makkonen  2005  05A378  UiTa    25m  48.87  48.87 
Iida Pennanen  2008  08A002  TaTU    25m  49.65  49.65 

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Auri  2007  07A612  UiTa    25m  47.63  47.63 
Sara Mäkiaho  2007  07A860  UiTa    25m  47.41  47.41 
Emmiina Eho  2007  07A232  UiTa    25m  46.99  46.99 
Elena Surakka  2005  05A487  UiTa    25m  46.80  46.80 
Amanda Rahola  2003  03A071  PUS    25m  46.91  46.91 
Ronja Rantanen  2005  05A927  PUS    50m  48.73  47.23 
Aino Mustonen  2007  07A784  UiTa    25m  47.62  47.62 
Ilona Salonen  2006  06B067  HäUS    25m  47.91  47.91 

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sandra Savolainen  2007  07A376  Cetus    25m  46.63  46.63 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    25m  44.80  44.80 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    50m  45.72  44.22 
Linnea Heikkilä  2008  08A210  SGR    50m  44.97  43.47 
Lyyli Järvi  2007  07A623  PUS    25m  43.92  43.92 
Vilma Paajanen  2006  06A578  UKK    25m  44.52  44.52 
Emmi Silvola  2004  04B147  UH    25m  46.10  46.10 
Wilma Wallenius  2005  05A795  UH    50m  48.25  46.75 

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ulla Haarala  2004  04A086  UiKaa    50m  44.52  43.02 
Petra Nieminen  2007  07A645  Cetus    25m  42.64  42.64 
Saara Kiuru  2004  04A410  UKK    25m  42.50  42.50 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    25m  42.08  42.08 
Tytti Rantanen  2006  06A853  HäUS    25m  42.44  42.44 
Aino Ruottinen  2007  07A145  UiTa    25m  42.56  42.56 
Saaga Keränen  2006  06B047  UiTa    25m  42.95  42.95 
Heidi Nurminen  2005  05A612  HäUS    50m  44.94  43.44 

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ippi Ranta  2006  06A207  UiTa    25m  41.85  41.85 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    25m  41.35  41.35 
Jenna Luoma  2005  05A422  UKK    25m  40.80  40.80 
Emilia Rahola  2006  06A253  PUS    25m  40.69  40.69 
Erica Tomperi  2004  04A895  Pyry    25m  40.78  40.78 
Janica Nieminen  2005  05A403  UH    25m  40.82  40.82 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  41.41  41.41 
Silva Salonniemi  2006  06A266  UKK    25m  41.96  41.96 

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    25m  40.45  40.45 
Jessika Lampinen  2006  06A202  Plaani    25m  39.72  39.72 
Ella Nore  2002  02A880  PUS    25m  38.71  38.71 
Elli Lenkkeri  2006  06A782  UH    25m  38.32  38.32 
Merituuli Lehtonen  2003  03B170  PUS    25m  38.38  38.38 
Kaisu Leinonen  2005  05A462  UiTa    25m  39.53  39.53 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    25m  40.36  40.36 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    50m  42.06  40.56 

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Matikainen  2001  01A629  Pyry    25m  37.38  37.38 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  38.26  36.76 
Saana Järvinen  2003  03A761  Plaani    50m  37.90  36.40 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    50m  37.32  35.82 
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    25m  36.12  36.12 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    50m  38.26  36.76 
Ella Uusitalo  2003  03A145  Plaani    25m  37.19  37.19 
Saara Svahn  2001  01A172  Plaani    50m  38.91  37.41 

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  37.04  35.54 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  34.94  34.94 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    50m  34.98  33.48 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    50m  33.45  31.95 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    50m  34.54  33.04 
Ella Lammi  1998  98A995  TaTU    50m  35.23  33.73 
Amanda Suihkonen  1995  95A544  TaTU    25m  35.04  35.04 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  37.14  35.64 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:41 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner