Program för UGP 2 2018-2019 & SUSS, Borlänge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Borlänge |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
14:06 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: UGP 2 |
|
Beräknad start 15:05 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Lovisa Leonardsson |
2005 |
AD4805 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:35.47 |
117 |
2 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
3:25.62 |
72 |
3 |
Emma Färlin |
2006 |
AV8206 |
FALUN |
|
25m |
3:19.64 |
96 |
4 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:16.16 |
18 |
5 |
Melina Abrishami |
2006 |
BF2806 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:16.42 |
77 |
6 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
3:22.99 |
110 |
7 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:34.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
104 |
1 |
Maja Edring |
2002 |
BX0802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:15.37 |
109 |
2 |
Stina Hedlund Loman |
2006 |
BM8406 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:11.57 |
122 |
3 |
Karin Gabrielsson |
2004 |
AL7404 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:03.16 |
57 |
4 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:00.92 |
124 |
5 |
Hanna Wahlqvist |
2004 |
AP4604 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:02.00 |
70 |
6 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
3:04.64 |
166 |
7 |
Vera Romin |
2005 |
AG1605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:14.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:54.71 |
98 |
2 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:53.41 |
113 |
3 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:45.62 |
94 |
4 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:43.50 |
133 |
5 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:43.94 |
135 |
6 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:49.68 |
115 |
7 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:53.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:42.92 |
43 |
2 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:39.60 |
69 |
3 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
2:37.43 |
140 |
4 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:36.65 |
152 |
5 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:37.24 |
13 |
6 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:38.05 |
95 |
7 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:40.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:36.54 |
151 |
2 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:35.56 |
36 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:33.25 |
67 |
4 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
2:27.52 |
64 |
5 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
2:29.17 |
88 |
6 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:33.85 |
38 |
7 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:35.84 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2019 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
14:06 |
|