2019-12-12   01:33:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Hössö Uinnit
Place: Organizer: HSS
Pool: 25m Competition Date: syys 21, 2019 to syys 21, 2019
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset
Final 1 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
19.05
Entry time
Pool
Start:
0 25m
1 25m
604 2 Jessica Ljungqvist 2006 ORCA 25m
558 3 Saara Solkinen 2010 SalU 25m
96 4 Ella Meriläinen 2006 HSS 25m
584 5 Miia Salminen 2009 Gladius 25m
91 6 Vivian Oker-Blom 2009 HSS 25m
95 7 Jessi Tikkanen 2006 HSS 25m
8 25m
9 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 2 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.07
554 0 Aada Siiri Johanna Vainio 2010 SalU 25m
579 1 Ines Kuorilehto 2009 Gladius 1:53.07 25m
603 2 Ella Liimatainen 2009 ORCA 1:44.99 25m
228 3 Aura Haunia 2007 SiWa 1:32.34 25m
576 4 Fanni Mäkelä 2007 Gladius 1:29.76 25m
547 5 Moona Mäkelä 2008 SalU 1:32.03 25m
426 6 Ida Ekman 2006 Cetus 1:37.97 25m
84 7 Sofia Sundell 2009 HSS 1:45.23 25m
187 8 Emmi Sintonen 2009 SGR 1:54.82 25m
557 9 Iina Lehtinen 2009 SalU 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 3 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.10
396 0 Tanisha Rajani 2006 Cetus 1:27.90 25m
537 1 Matilda Saarinen 2008 SalU 1:27.01 25m
230 2 Iiris Pajamo 2008 SiWa 1:26.06 25m
412 3 Saana Harjuoja 2007 Cetus 1:26.04 25m
244 4 Nea Vilén 2007 SiWa 1:25.41 25m
405 5 Eine Idman 2007 Cetus 1:25.50 25m
596 6 Olga Kaiser 2008 ORCA 1:26.05 25m
243 7 alisa myllykoski 2009 SiWa 1:26.43 25m
83 8 Kerttu Kiiski 2009 HSS 1:27.02 25m
74 9 Amelie Lajescha Hillers 2009 HSS 1:29.22 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 4 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
19.12
Entry time
Pool
Start:
90 0 Katja Jääskeläinen 2007 HSS 1:25.18 25m
69 1 Annabella Sovasto 2007 HSS 1:24.67 25m
71 2 Olivia Aravirta 2007 HSS 1:23.56 25m
240 3 Lotta Jokinen 2009 SiWa 1:22.91 25m
594 4 Kea-Erin Saarinen 2008 ORCA 1:22.25 25m
76 5 Alma Westerholm 2007 HSS 1:22.37 25m
231 6 Mikaela Heiman 2008 SiWa 1:22.96 25m
87 7 Saara Holmberg 2008 HSS 1:23.82 25m
343 8 Saaga Tuominen 2007 Cetus 1:24.87 25m
68 9 Iiris Kostiainen 2008 HSS 1:25.38 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 5 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.13
597 0 Lilja Hirsikko 2008 ORCA 1:21.60 25m
70 1 Nea Hellsten 2009 HSS 1:20.23 25m
422 2 Emmi Liukko 2006 Cetus 1:19.77 25m
356 3 Jade Brelo 2008 Cetus 1:19.69 25m
410 4 Vilma Hyllinen 2007 Cetus 1:18.41 25m
373 5 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus 1:19.54 25m
592 6 Laura Lehtoila 2008 ORCA 1:19.70 25m
578 7 Anni Kahlos 2008 Gladius 1:20.06 25m
79 8 Aino Hakkarainen 2009 HSS 1:21.52 25m
568 9 Waula Taimela 2005 Gladius 1:21.68 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 6 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.15
63 0 Oona Kinnunen 2006 HSS 1:17.69 25m
237 1 Jonna Kurki 2008 SiWa 1:17.27 25m
232 2 Emilia Wall 2008 SiWa 1:17.09 25m
598 3 Sira Katavisto 2008 ORCA 1:16.95 25m
417 4 Vilma Lindholm 2007 Cetus 1:16.25 25m
418 5 Bea Kortelainen 2006 Cetus 1:16.25 25m
233 6 Viia Tossavainen 2007 SiWa 1:17.07 25m
388 7 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus 1:17.13 25m
58 8 Laura Kangas 2006 HSS 1:17.61 25m
349 9 Olesia Leshchuk 2006 Cetus 1:17.85 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 7 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.17
393 0 Saga Linnosaari 2008 Cetus 1:15.55 25m
421 1 Iida Saarikoski 2006 Cetus 1:15.09 25m
545 2 Sara Suonio 2006 SalU 1:13.72 25m
641 3 Sofia Chadromtseva 2006 AQUILA 1:13.31 25m
220 4 Peppi Särkelä 2004 SiWa 1:11.94 25m
436 5 Silvia Lindqvist 2005 Cetus 1:12.51 25m
289 6 Piia Kaivola 1999 Cetus 1:13.63 25m
389 7 Leenu Karolina Kinnunen 2005 Cetus 1:14.25 25m
241 8 Pinja Hoffren 2006 SiWa 1:15.36 25m
236 9 Josefina Vainio 2007 SiWa 1:15.91 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 8 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.19
347 0 Heta Kosunen 2006 Cetus 1:11.15 25m
542 1 Vilma Manninen 2005 SalU 1:10.46 25m
224 2 Jasmine Errehani 2004 SiWa 1:08.69 25m
238 3 Maria Karvonen 2006 SiWa 1:08.35 25m
177 4 Lea Heinzmann 2004 SGR 1:06.86 25m
476 5 Ellen Simberg 2007 LaUS 1:07.71 25m
227 6 Emilia Myllykoski 2003 SiWa 1:08.63 25m
357 7 Iisa-lotta Rantaniitty 2006 Cetus 1:09.93 25m
312 8 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus 1:10.94 25m
632 9 Hilda Kupila 2006 Vanders 1:11.43 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 9 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.21
64 0 Ariel Julienne Jämsen 2006 HSS 1:06.50 25m
196 1 Sanna Saarinen 1998 SiWa 1:06.27 25m
656 2 Essi Helle 2002 HU 1:06.21 25m
225 3 Essi Loponen 2004 SiWa 1:05.68 25m
115 4 Mariel Mylly 2001 JUK 1:04.78 25m
215 5 Siiri Pekkala 2005 SiWa 1:05.52 25m
457 6 Julia Romo 2003 LaUS 1:06.16 25m
623 7 Iina Rissanen 2005 Vanders 1:06.27 25m
213 8 Susanna Ryynänen 2006 SiWa 1:06.36 25m
104 9 Ruusu Ojala 2000 HU 1:06.79 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 10 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.22
626 0 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders 1:04.19 25m
109 1 Tilla Saarentaus 2005 HU 1:04.10 25m
202 2 Emilia Lyyra 2003 SiWa 1:03.60 25m
129 3 Anniina Ahonen 2005 RiUS 1:03.40 25m
615 4 Milla Strandberg 2005 Vanders 1:03.18 25m
108 5 Emma Hakala 2004 HU 1:03.24 25m
295 6 Essi Salokorpi 2003 Cetus 1:03.47 25m
518 7 Fiia Pyykkö 2001 SalU 1:03.76 25m
392 8 Cécilia Richard 2006 Cetus 1:04.14 25m
605 9 Jasmin Vacker 1999 Vanders 1:04.39 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 11 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.24
330 0 Janita Severinkangas 2004 Cetus 1:02.75 25m
110 1 Anna Mattila 2004 HU 1:02.69 25m
280 2 Anni Savolainen 2002 Cetus 1:02.31 25m
107 3 Nelli Vihola 2005 HU 1:02.07 25m
301 4 Nelli Ohvo 2001 Cetus 1:01.31 25m
614 5 Liinu Lauranna Louhikoski 2004 Vanders 1:01.62 25m
209 6 Ella Hörkkö 2001 SiWa 1:02.22 25m
362 7 Helmi Räsänen 2006 Cetus 1:02.59 25m
529 8 Sini Heikkilä 2003 SalU 1:02.72 25m
212 9 Agneta Maria Kallas 2002 SiWa 1:02.75 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 12 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.25
637 0 salma mäntynen 2005 AQUILA 1:01.15 25m
197 1 Olivia Hellsten 2000 SiWa 1:00.66 25m
611 2 Milla Nikkanen 2002 Vanders 1:00.56 25m
198 3 Pinja Peippo 1999 SiWa 58.62 25m
6 4 Hanna Kareinen 2000 HSS 58.46 25m
114 5 Vera Vartiainen 2002 JUK 58.51 25m
261 6 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus 59.55 25m
205 7 Elina Ryynänen 2005 SiWa 1:00.63 25m
468 8 Venla Lindström 2004 LaUS 1:00.68 25m
40 9 Veera Korsoff 2005 HSS 1:01.28 25m
Event 17, 100m Vapaauinti Naiset Final 13 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.27
54 0 Peppi Vesalainen 2004 HSS 58.19 25m
606 1 Nina Haltia 1999 Vanders 57.77 25m
9 2 Vilma Ruotsalainen 1996 HSS 57.29 25m
281 3 Ronja Riihinen 2000 Cetus 55.62 25m
118 4 Nea-Amanda Heinola 2000 NumKis 54.65 25m
27 5 Laura Lahtinen 2003 HSS 55.37 25m
447 6 Jenna Pulkkinen 2004 KoU 56.25 25m
262 7 Lyydia Kalenius 2000 Cetus 57.45 25m
466 8 Sohvi Kallinen 2004 LaUS 57.91 25m
24 9 Lotta Pälsi 2004 HSS 58.24 25m
2019-09-21 16.31.07 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner