Program for Saltis-Cup 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Saltis Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
14:15 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
288 |
2 |
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
AN4208 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
317 |
3 |
Asta Revsäter |
2007 |
AP4607 |
SS04 |
|
25m |
|
104 |
4 |
Anna Malmring |
2006 |
BC4206 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
365 |
2 |
Aurora Pinho |
2006 |
BJ3206 |
SKURU IK |
|
25m |
|
219 |
3 |
Emelie Stasiak |
2009 |
AH0209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
74 |
4 |
Alice Blomqvist |
2006 |
BB7606 |
SKURU IK |
|
25m |
|
179 |
5 |
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Sofia Palmqvist |
2007 |
|
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
327 |
2 |
Esther Hammes |
2006 |
BN4206 |
SS04 |
|
25m |
|
368 |
3 |
Sabina Mihalache |
2007 |
BD5607 |
SKURU IK |
|
25m |
|
153 |
4 |
Annie Donaldsson |
2008 |
AE8408 |
SKK |
|
25m |
|
223 |
5 |
Alva Qvist |
2006 |
BR5406 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
107 |
6 |
Lea Rosenholm |
2006 |
BH0606 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
382 |
1 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
25m |
|
214 |
2 |
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
AG0609 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
167 |
3 |
Isabelle Lindstedt |
2007 |
AA0418 |
SKK |
|
25m |
59.00 |
165 |
4 |
Elin Borgman |
2008 |
AT4408 |
SKK |
|
25m |
|
159 |
5 |
Cathlin Bohlin |
2008 |
AL9408 |
SKK |
|
25m |
|
358 |
6 |
Elisa Olsson |
2007 |
BH8207 |
SPIF SF |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Julia Hellberg |
2007 |
AR8607 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
57.29 |
319 |
2 |
Elise Blomström |
2006 |
BF3806 |
SS04 |
|
25m |
51.20 |
163 |
3 |
Alma Brorson |
2008 |
AT8208 |
SKK |
|
25m |
48.81 |
207 |
4 |
Lotta Lande |
2007 |
AY4407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
50.87 |
161 |
5 |
Ofelia Öström |
2008 |
AO6808 |
SKK |
|
25m |
52.29 |
329 |
6 |
Felica Wadell |
2006 |
BN5206 |
SS04 |
|
25m |
57.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Emma Klingh |
2006 |
BL0606 |
SS04 |
|
25m |
47.86 |
145 |
2 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
47.25 |
227 |
3 |
Chanel Matilainen |
2007 |
BH6207 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
46.88 |
70 |
4 |
Boel Araskog |
2007 |
AH9207 |
SKURU IK |
|
25m |
47.06 |
262 |
5 |
Tina Najafzadeh |
2006 |
BI3406 |
TUREBERG |
|
25m |
47.46 |
347 |
6 |
Clementina Orsi |
2006 |
BI5606 |
SPIF SF |
|
25m |
48.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
45.70 |
157 |
2 |
Ellen Bystedt |
2007 |
AY2207 |
SKK |
|
25m |
44.16 |
67 |
3 |
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
AC6607 |
SKURU IK |
|
25m |
43.65 |
75 |
4 |
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
AR8407 |
SKURU IK |
|
25m |
44.15 |
210 |
5 |
Teresa Giocoli |
2007 |
AZ9407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
44.85 |
142 |
6 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
46.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Mia Subotic |
2007 |
BH9207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.30 |
247 |
2 |
Lilian Holfve |
2007 |
AC3207 |
TUREBERG |
|
25m |
43.14 |
306 |
3 |
Wilma Danielsson |
2006 |
AJ1206 |
SS04 |
|
25m |
42.50 |
208 |
4 |
Moa Forsgren |
2008 |
AL0808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.98 |
323 |
5 |
Emilia Lingman |
2006 |
BI3806 |
SS04 |
|
25m |
43.28 |
354 |
6 |
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
BM0806 |
SPIF SF |
|
50m |
43.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
25m |
41.95 |
205 |
2 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.60 |
320 |
3 |
Alice Jeansson |
2008 |
AI7408 |
SS04 |
|
25m |
41.01 |
160 |
4 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
25m |
41.10 |
364 |
5 |
Anna Maria Olympia Rosenqvist |
2008 |
AD0608 |
SALTSJÖB |
|
25m |
41.76 |
143 |
6 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
42.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Julia Marklund |
2006 |
AO4206 |
TUREBERG |
|
25m |
40.40 |
204 |
2 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.08 |
144 |
3 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
38.12 |
345 |
4 |
Meja Johansson |
2006 |
BF8806 |
SPIF SF |
|
50m |
38.20 |
335 |
5 |
Sara Wattad |
2006 |
AI6206 |
SPIF SF |
|
25m |
39.49 |
68 |
6 |
Elisia Berg |
2006 |
AL4606 |
SKURU IK |
|
25m |
40.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Vera Popova |
2006 |
AN9406 |
TUREBERG |
|
25m |
37.33 |
340 |
2 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
25m |
35.61 |
198 |
3 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.20 |
61 |
4 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
34.09 |
305 |
5 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
36.72 |
202 |
6 |
Ellinor Eldh |
2006 |
BA0206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
14:15 |
|