2018-12-19   02:27:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PrimaTimber uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU Naiset Masters Suorafinaali Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
2 50m VU Miehet Masters Suorafinaali Asianajotoimisto Surakka Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Alkukilpailu HKK-Kuljetus Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu IF Vakuutus Osallistujaluettelo Erälista
5 200m Sekauinti Naiset Suorafinaali Intersport Osallistujaluettelo Erälista
6 200m Sekauinti Miehet Suorafinaali Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Pihlajamäki ITE Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Rakennusliike E Reijonen Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Joensuun Laivaus Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Kakkonen Yhtiöt Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Karjalainen Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Sennebogen Osallistujaluettelo Erälista
13 800m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Kuljetusliike EskoMäkinen Osallistujaluettelo Erälista
14 800m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Mainostoimisto Fabrik Osallistujaluettelo Erälista
15 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Nanocomp Osallistujaluettelo Erälista
16 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Ouneva Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali WP Putki Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali PKO Osallistujaluettelo Erälista
19 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Pohjois-Karjalan Sähkö Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Tritanium Osallistujaluettelo Erälista
21 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Rakennusliike Anres Osallistujaluettelo Erälista
22 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Autotalo Laakkonen Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Finaali HKK-Kuljetus Tulokset - Alkukilpailu Erälista
4 50m Vapaauinti Miehet Finaali IF Vakuutus Tulokset - Alkukilpailu Erälista
25 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali Xerox Joen Talo Osallistujaluettelo Erälista
26 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali Fysios Kaivospuu Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner