2018-12-12   20:23:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PrimaTimber uinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU Naiset Masters Suorafinaali Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo  
2 50m VU Miehet Masters Suorafinaali Asianajotoimisto Surakka Osallistujaluettelo  
3 50m Vapaauinti Naiset Alkukilpailu HKK-Kuljetus Osallistujaluettelo  
4 50m Vapaauinti Miehet Alkukilpailu IF Vakuutus Osallistujaluettelo  
5 200m Sekauinti Naiset Suorafinaali Intersport Osallistujaluettelo  
6 200m Sekauinti Miehet Suorafinaali Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo  
7 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Pihlajamäki ITE Osallistujaluettelo  
8 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Rakennusliike E Reijonen Osallistujaluettelo  
9 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Joensuun Laivaus Osallistujaluettelo  
10 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Kakkonen Yhtiöt Osallistujaluettelo  
11 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Karjalainen Osallistujaluettelo  
12 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Sennebogen Osallistujaluettelo  
13 800m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Kuljetusliike EskoMäkinen Osallistujaluettelo  
14 800m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Mainostoimisto Fabrik Osallistujaluettelo  
15 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Nanocomp Osallistujaluettelo  
16 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Ouneva Osallistujaluettelo  
17 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali WP Putki Osallistujaluettelo  
18 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali PKO Osallistujaluettelo  
19 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Pohjois-Karjalan Sähkö Osallistujaluettelo  
20 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Tritanium Osallistujaluettelo  
21 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Rakennusliike Anres Osallistujaluettelo  
22 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Autotalo Laakkonen Osallistujaluettelo  
3 50m Vapaauinti Naiset Finaali HKK-Kuljetus    
4 50m Vapaauinti Miehet Finaali IF Vakuutus    
25 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali Xerox Joen Talo Osallistujaluettelo  
26 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali Fysios Kaivospuu Osallistujaluettelo  

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner