Program for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Fredag
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 28.62 | |
2 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.21 | |
3 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 30.23 | |
4 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 30.39 | |
5 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 30.40 | |
6 | 173 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 30.86 | |
7 | 132 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 30.99 | |
8 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 31.00 | |
9 | 7 | Dahlgren Hampus | 2001 | TEAM WEST | AG7501 | 50 m | 31.14 | |
10 | 8 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 31.15 | |
11 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 31.25 | |
12 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 31.54 | |
13 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.55 | |
14 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 31.69 | |
15 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 32.00 | |
16 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 32.16 | |
17 | 55 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 32.61 | |
18 | 234 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 32.65 | |
19 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 32.66 | |
20 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 32.97 | |
21 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 32.98 | |
22 | 47 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VAT CPH | 0371AG | 50 m | 33.09 | |
23 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 33.27 | |
24 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 33.52 | |
25 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 33.63 | |
26 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 33.94 | |
27 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 34.12 | |
28 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 34.31 | |
29 | 240 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 34.45 | |
30 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 34.47 | |
31 | 177 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 34.50 | |
32 | 156 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 34.62 | |
33 | 288 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 34.87 | |
34 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 35.06 | |
35 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 35.15 | |
36 | 205 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 35.22 | |
37 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 35.25 | |
38 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 35.33 | |
39 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 35.44 | |
40 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 35.51 | |
41 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 35.60 | |
42 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 35.61 | |
43 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 36.12 | |
44 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 36.53 | |
45 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 37.05 | |
46 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 37.94 | |
47 | 69 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 38.17 | |
48 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 43.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |