Program för Höstsimiaden 2018, Strängnäs
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen den 1/12 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Höstsimiaden 2018 Strängnäs
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Thomasbadet |
Arrangör: |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 dec 2018 till den 1 dec 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim P-10 oy
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Ludvig Jutberger |
2009 |
NYKÖPING |
1:12.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Oliver Sohlén |
2009 |
ESKILSTUNA |
58.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Eric Zetterberg |
2009 |
SK ENA |
1:09.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim P-10 oy |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
SK ENA |
54.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Emil Reuterwall |
2009 |
SALA SS |
52.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Svante Lignell |
2010 |
VÄSTERÅS |
53.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
55.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim P-10 oy |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Max Nordanberg |
2008 |
VÄSTERÅS |
50.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Enar Alriksson |
2008 |
SALA SS |
45.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Oliver Struwe |
2008 |
SALA SS |
41.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
SK ENA |
42.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
5 |
|
Melker Darvå |
2009 |
VÄSTERÅS |
46.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
6 |
|
Emil Överstam |
2008 |
VÄSTERÅS |
52.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Frisim P-10 oy |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Alvar Gullberg |
2008 |
SALA SS |
39.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Mattias Camalich |
2008 |
STRÄNGNÄS |
39.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Eric Hörnstedt |
2008 |
SALA SS |
35.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Oscar Åhlén |
2008 |
ESKILSTUNA |
37.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Hector Pettersson |
2008 |
STRÄNGNÄS |
39.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Max Poppelier |
2008 |
ESKILSTUNA |
40.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-12-01 09:05:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|