2019-09-21   04:50:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2018, Skövde

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 200m Medley Fl 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  2:39.52   
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  2:40.86   
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  2:41.77   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  2:47.53   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  2:53.18   
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  2:59.33   
22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  3:01.12   
93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  3:02.73   
96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  3:02.99   
10  45  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m  3:07.41   
11  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  3:07.46   
12  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  3:16.05   
13  55  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  50 m  3:18.38   
14  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  3:20.05   
15  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  3:21.64   
16  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  3:33.21   
17  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  50 m  3:34.36   
18  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  3:35.97   
19  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  50 m  3:41.84   
20  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m     
21  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m     
22  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m     
23  89  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m     
24  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m     
25  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
2_S
Gren 2, 200m Medley Po 12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  2:46.04   
92  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  2:52.55   
Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  3:03.38   
56  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  3:06.45   
104  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  3:22.01   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  3:34.24   
88  Larsson Viktor  2006  VARABYGDEN  AR4906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Fl 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Landahl Kerstin  2008  SKÖVDE SS  AA3608  25 m  40.02   
16  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  40.08   
79  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m  43.21   
106  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  43.28   
98  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  45.48   
21  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  45.52   
65  jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  46.67   
138  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  46.94   
11  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  47.65   
10  80  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m  50.40   
11  32  Svedensten Lovisa  2008  ELFSBORG  AS5408  25 m  53.83   
12  24  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  54.93   
13  139  Ljungström Olivia  2008  SK ALINGSÅ  AH3408  25 m  57.24   
14  20  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m  2:11.71   
15  26  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m     
16  30  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m     
17  33  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m     
18  115  Jensen-Hellberg Selma  2008  UDDEVALLA  AY8208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Po 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  42.31   
48  Johansson Björn  2009  LIDKÖPING  AA7309  25 m  44.93   
Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  45.73   
64  Kvarnstedt Elias  2008  SKÖVDE SS  AD3708  25 m  46.13   
137  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  48.61   
60  Schimmel Max  2009  SKÖVDE SS  AA0309  25 m  49.53   
27  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m  49.57   
25  Haydar Nader  2008  ELFSBORG  AF6108  25 m  54.66   
53  Widell Dennis  2009  SK 1970  AG4309  25 m  56.35   
10  76  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  50 m  56.54   
11  112  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m  1:01.25   
12  114  Aronsson Hjalmar  2008  UDDEVALLA  AM9308  25 m  1:02.77   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
5_S
Gren 5, 100m Ryggsim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:09.37   
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:14.77   
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:16.58   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:16.80   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:19.77   
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:21.97   
55  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  1:22.44   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:22.88   
14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:22.96   
10  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  1:26.07   
11  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:27.11   
12  22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:27.92   
13  96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:28.41   
14  19  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:28.52   
15  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:33.56   
16  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:33.61   
17  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:34.46   
18  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:35.75   
19  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m  1:36.05   
20  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:36.32   
21  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  50 m  1:36.85   
22  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:36.87   
23  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:38.70   
24  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:39.06   
25  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  1:39.12   
26  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  1:39.31   
27  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:40.81   
28  63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  50 m  1:40.84   
29  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m  1:42.27   
30  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m  1:42.82   
31  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  50 m  1:42.94   
32  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  1:44.48   
33  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  1:44.63   
34  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  50 m  1:44.86   
35  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  1:45.73   
36  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:47.26   
37  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  1:49.21   
38  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:52.09   
39  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  50 m  1:54.44   
40  59  Winqvist Ella  2007  SKÖVDE SS  AG6607  25 m     
41  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m     
42  70  Bratt Ella  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
43  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
44  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
45  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
46  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Po 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:13.71   
56  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  1:21.39   
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:21.95   
92  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:26.16   
42  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  1:30.51   
104  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:30.76   
88  Larsson Viktor  2006  VARABYGDEN  AR4906  25 m  1:34.56   
105  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m  1:35.88   
102  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  50 m  1:37.99   
10  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  1:39.43   
11  142  Partanen Leo  2007  SKÖVDE SS  AI1707  25 m  1:43.39   
12  72  Olofsson Simon  2007  TROLLHÄTTA  AA0507  50 m  1:45.49   
13  83  Nordin Theo  2007  TROLLHÄTTA  AL1907  25 m  1:48.05   
14  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  2:03.44   
15  107  Hallgren Kevin  2007  UDDEVALLA  AO3707  25 m     
16  136  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
7_S
Gren 7, 50m Bröstsim Fl 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Landahl Kerstin  2008  SKÖVDE SS  AA3608  25 m  44.80   
79  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m  47.11   
106  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  48.69   
80  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m  49.14   
16  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  50.43   
21  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  50.67   
65  jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  52.39   
33  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  50 m  54.68   
115  Jensen-Hellberg Selma  2008  UDDEVALLA  AY8208  25 m  56.53   
10  24  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  57.70   
11  34  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m  57.94   
12  138  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  58.05   
13  139  Ljungström Olivia  2008  SK ALINGSÅ  AH3408  25 m  1:00.18   
14  29  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  1:00.90   
15  98  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  1:01.89   
16  11  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  1:02.57   
17  20  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m     
18  26  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m     
19  30  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m     
20  32  Svedensten Lovisa  2008  ELFSBORG  AS5408  25 m     
21  49  Björkdahl Erica  2009  LIDKÖPING  AC2409  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
8_S
Gren 8, 50m Bröstsim Po 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
64  Kvarnstedt Elias  2008  SKÖVDE SS  AD3708  25 m  48.20   
137  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  48.60   
Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  50.91   
100  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  52.36   
60  Schimmel Max  2009  SKÖVDE SS  AA0309  25 m  52.39   
48  Johansson Björn  2009  LIDKÖPING  AA7309  25 m  54.64   
76  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  25 m  54.89   
25  Haydar Nader  2008  ELFSBORG  AF6108  25 m  55.82   
112  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m  57.44   
10  114  Aronsson Hjalmar  2008  UDDEVALLA  AM9308  25 m  1:01.49   
11  31  Music Emil  2009  ELFSBORG  AD4509  25 m     
12  53  Widell Dennis  2009  SK 1970  AG4309  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
9_S
Gren 9, 100m Bröstsim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:21.33   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:21.91   
45  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  1:26.59   
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:27.39   
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:30.06   
63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  50 m  1:31.66   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:33.88   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:34.38   
96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:36.03   
10  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:37.52   
11  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:38.50   
12  14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:38.74   
13  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:38.88   
14  22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:38.96   
15  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:39.79   
16  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  1:39.97   
17  47  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m  1:41.74   
18  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:43.32   
19  135  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  1:43.76   
20  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  1:45.21   
21  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:45.38   
22  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  50 m  1:45.50   
23  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:45.80   
24  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  50 m  1:46.07   
25  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:46.20   
26  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:46.65   
27  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:47.82   
28  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  1:48.97   
29  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  50 m  1:51.11   
30  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m  1:51.53   
31  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:51.65   
32  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m  1:52.10   
33  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  50 m  1:52.27   
34  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  50 m  1:52.50   
35  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:52.90   
36  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m  1:55.83   
37  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  50 m  1:57.13   
38  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  50 m  1:57.72   
39  89  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m  1:58.64   
40  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  2:15.07   
41  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m     
42  58  Höglund Emilia  2007  SKÖVDE SS  AD5807  25 m     
43  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m     
44  70  Bratt Ella  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
45  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
46  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
47  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
48  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
10_S
Gren 10, 100m Bröstsim Po 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:23.31   
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:26.70   
56  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  1:29.22   
Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:36.32   
105  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m  1:45.02   
12  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:56.18   
72  Olofsson Simon  2007  TROLLHÄTTA  AA0507  50 m  1:56.45   
42  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  50 m  1:58.49   
104  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:58.95   
10  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  2:03.16   
11  83  Nordin Theo  2007  TROLLHÄTTA  AL1907  25 m  2:06.46   
12  102  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m     
13  107  Hallgren Kevin  2007  UDDEVALLA  AO3707  25 m     
14  136  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
11_S
Gren 11, 4X50m Frisim Mixed 12 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
116  Föreningen Uddevalla Sim  1992  UDDEVALLA    25 m  1:38.32   
121  Föreningen Uddevalla Sim Lag 2  1991  UDDEVALLA    25 m  1:45.19   
126  Föreningen Uddevalla Sim Lag 3  2001  UDDEVALLA    25 m  1:48.44   
67  Skövde Simsällskap Grön  2006  SKÖVDE SS    25 m  2:12.73   
50  Lidköpings Gymnastik O Simsällskap  2006  LIDKÖPING    25 m  2:24.25   
85  Trollhättans Simsällskap Lag 1  2006  TROLLHÄTTA    25 m  2:25.79   
68  Skövde Simsällskap Vit  2006  SKÖVDE SS    25 m  2:27.49   
86  Trollhättans Simsällskap Lag 2  2007  TROLLHÄTTA    25 m  2:37.45   
140  SK Alingsås  2007  SK ALINGSÅ    25 m  2:54.37   
10  36  Simklubben Elfsborg Lag Risgrynsgrö  2006  ELFSBORG    25 m  3:00.14   
11  35  Simklubben Elfsborg Lag Glöggfest  2006  ELFSBORG    25 m  3:00.36   
12  87  Trollhättans Simsällskap Lag 3  2007  TROLLHÄTTA    25 m  3:00.78   
13  37  Simklubben Elfsborg Lag Pepparkaksh  2006  ELFSBORG    25 m  3:00.81   
14  38  Simklubben Elfsborg Lag Adventskale  2006  ELFSBORG    25 m  3:01.15   
15  39  Simklubben Elfsborg Lag Skumtomte  2006  ELFSBORG    25 m  3:01.70   
16  41  Simklubben Elfsborg Lag Clementinsk  2006  ELFSBORG    25 m  3:02.59   
17  40  Simklubben Elfsborg Lag Tomtemor  2006  ELFSBORG    25 m  3:02.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
12_S
Gren 12, 100m Medley Fl 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:21.47   
14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:24.73   
19  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:31.10   
95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  1:33.36   
74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:33.63   
91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:34.41   
51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:34.77   
54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  1:35.86   
99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  1:36.45   
10  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  1:36.76   
11  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  1:38.12   
12  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  25 m  1:38.80   
13  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  25 m  1:39.54   
14  63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  25 m  1:40.73   
15  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  1:44.12   
16  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:44.73   
17  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m  1:46.50   
18  135  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  1:47.86   
19  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  25 m  1:54.56   
20  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
21  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
22  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
13_S
Gren 13, 100m Medley Po 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
42  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  1:33.37   
105  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  1:36.55   
136  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  1:44.66   
12  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:52.48   
102  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  1:54.55   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m     
107  Hallgren Kevin  2007  UDDEVALLA  AO3707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
14_S
Gren 14, 50m Frisim Fl 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Landahl Kerstin  2008  SKÖVDE SS  AA3608  25 m  34.04   
16  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  35.21   
21  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  37.59   
106  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  37.86   
65  jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  38.11   
79  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m  38.12   
98  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  39.13   
138  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  41.00   
11  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  41.90   
10  80  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m  43.61   
11  115  Jensen-Hellberg Selma  2008  UDDEVALLA  AY8208  25 m  46.89   
12  29  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  48.89   
13  33  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  50 m  50.31   
14  139  Ljungström Olivia  2008  SK ALINGSÅ  AH3408  25 m  50.45   
15  32  Svedensten Lovisa  2008  ELFSBORG  AS5408  25 m  51.77   
16  34  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m  52.89   
17  24  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  54.89   
18  20  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m  1:51.50   
19  26  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m     
20  30  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
15_S
Gren 15, 50m Frisim Po 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  35.60   
64  Kvarnstedt Elias  2008  SKÖVDE SS  AD3708  25 m  36.09   
90  Elfving Victor  2008  VARABYGDEN  AM1908  25 m  40.25   
Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  42.02   
48  Johansson Björn  2009  LIDKÖPING  AA7309  25 m  42.21   
137  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  42.67   
60  Schimmel Max  2009  SKÖVDE SS  AA0309  25 m  43.10   
27  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m  44.59   
25  Haydar Nader  2008  ELFSBORG  AF6108  25 m  45.38   
10  53  Widell Dennis  2009  SK 1970  AG4309  25 m  47.65   
11  112  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m  47.95   
12  76  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  50 m  48.07   
13  114  Aronsson Hjalmar  2008  UDDEVALLA  AM9308  25 m  53.61   
14  31  Music Emil  2009  ELFSBORG  AD4509  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
16_S
Gren 16, 100m Frisim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:04.45   
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:04.76   
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:05.51   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:07.08   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:08.65   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:09.86   
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:10.98   
14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:12.42   
55  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  1:13.05   
10  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:13.05   
11  22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:14.04   
12  96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:14.91   
13  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  1:15.24   
14  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:17.77   
15  19  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:17.88   
16  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:18.72   
17  47  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m  1:19.16   
18  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m  1:20.97   
19  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:22.22   
20  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:22.69   
21  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:22.85   
22  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:23.68   
23  63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  50 m  1:24.20   
24  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:24.60   
25  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:24.67   
26  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  1:24.91   
27  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  1:25.16   
28  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:26.64   
29  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m  1:27.42   
30  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m  1:28.07   
31  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  1:29.53   
32  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  1:30.02   
33  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  1:30.25   
34  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  50 m  1:30.97   
35  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:31.35   
36  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:31.75   
37  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:33.22   
38  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  25 m  1:33.46   
39  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  1:33.67   
40  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  25 m  1:37.27   
41  89  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m  1:44.43   
42  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m     
43  70  Bratt Ella  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
44  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
45  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
46  135  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m     
47  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
48  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
17_S
Gren 17, 100m Frisim Po 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:06.15   
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  1:06.22   
92  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:07.88   
56  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  1:15.47   
104  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  1:17.41   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  1:20.28   
42  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  1:20.50   
105  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  50 m  1:24.16   
72  Olofsson Simon  2007  TROLLHÄTTA  AA0507  50 m  1:26.15   
10  88  Larsson Viktor  2006  VARABYGDEN  AR4906  25 m  1:27.62   
11  142  Partanen Leo  2007  SKÖVDE SS  AI1707  25 m  1:28.56   
12  136  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  1:29.40   
13  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  1:32.50   
14  102  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  50 m  1:34.79   
15  12  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:36.42   
16  83  Nordin Theo  2007  TROLLHÄTTA  AL1907  25 m  1:37.53   
17  107  Hallgren Kevin  2007  UDDEVALLA  AO3707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
18_S
Gren 18, 25m Fjärilsim Fl 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
16  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  17.27   
57  Landahl Kerstin  2008  SKÖVDE SS  AA3608  25 m  17.62   
21  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  19.76   
138  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  19.86   
11  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  20.17   
65  jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  20.48   
98  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  21.26   
79  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m  21.57   
26  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m  22.58   
10  106  Malmeling Signe  2008  UDDEVALLA  AT6208  25 m  23.56   
11  33  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m  23.78   
12  29  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  24.37   
13  34  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m  26.40   
14  80  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m  26.60   
15  24  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m     
16  30  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m     
17  115  Jensen-Hellberg Selma  2008  UDDEVALLA  AY8208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
19_S
Gren 19, 25m Fjärilsim Po 10, 9 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  18.53   
64  Kvarnstedt Elias  2008  SKÖVDE SS  AD3708  25 m  19.21   
48  Johansson Björn  2009  LIDKÖPING  AA7309  25 m  20.38   
137  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  20.88   
Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  20.89   
27  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m  22.21   
90  Elfving Victor  2008  VARABYGDEN  AM1908  25 m  22.63   
60  Schimmel Max  2009  SKÖVDE SS  AA0309  25 m  24.00   
112  Vikarand Viggo  2009  UDDEVALLA  AE0509  25 m  25.52   
10  76  Särkiniemi Carlsson Viktor  2009  TROLLHÄTTA  AA7509  25 m  29.05   
11  114  Aronsson Hjalmar  2008  UDDEVALLA  AM9308  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
20_S
Gren 20, 50m Fjärilsim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  32.68   
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  32.74   
55  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  33.35   
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  33.72   
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  36.28   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  37.02   
45  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  37.02   
22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  37.07   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  37.30   
10  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  37.83   
11  14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  37.95   
12  44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  38.52   
13  96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  40.49   
14  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  41.33   
15  19  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  41.73   
16  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  41.81   
17  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  41.95   
18  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  42.28   
19  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  42.70   
20  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  42.82   
21  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  42.92   
22  63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  25 m  42.98   
23  58  Höglund Emilia  2007  SKÖVDE SS  AD5807  50 m  43.21   
24  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  43.73   
25  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  44.13   
26  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  44.83   
27  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  44.92   
28  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  45.65   
29  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  45.71   
30  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  45.84   
31  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  46.39   
32  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  47.80   
33  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m  48.30   
34  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  48.35   
35  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  25 m  50.29   
36  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  25 m  50.70   
37  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  51.35   
38  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  51.39   
39  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m  54.05   
40  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  58.23   
41  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  1:10.77   
42  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m     
43  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
44  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
21_S
Gren 21, 50m Fjärilsim Po 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  35.14   
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  36.02   
Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  36.53   
56  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  36.68   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  38.29   
42  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  43.23   
88  Larsson Viktor  2006  VARABYGDEN  AR4906  25 m  43.73   
142  Partanen Leo  2007  SKÖVDE SS  AI1707  25 m  45.34   
105  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  45.63   
10  104  Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  48.75   
11  136  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  51.35   
12  12  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  51.52   
13  Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  59.76   
14  102  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  1:04.79   
15  107  Hallgren Kevin  2007  UDDEVALLA  AO3707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 
22_S
Gren 22, 4X50m Medley Mixed 12 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Föreningen Uddevalla Sim  1991  UDDEVALLA    25 m  1:46.55   
132  Föreningen Uddevalla Sim Lag 2  2000  UDDEVALLA    25 m  1:55.71   
133  Föreningen Uddevalla Sim Lag 3  2000  UDDEVALLA    25 m  1:56.98   
67  Skövde Simsällskap Grön  2006  SKÖVDE SS    25 m  2:23.89   
50  Lidköpings Gymnastik O Simsällskap  2006  LIDKÖPING    25 m  2:36.48   
85  Trollhättans Simsällskap Lag 1  2006  TROLLHÄTTA    25 m  2:48.83   
69  Skövde Simsällskap Vit  2007  SKÖVDE SS    25 m  2:49.13   
86  Trollhättans Simsällskap Lag 2  2007  TROLLHÄTTA    25 m  3:03.38   
87  Trollhättans Simsällskap Lag 3  2007  TROLLHÄTTA    25 m  3:25.21   
10  140  SK Alingsås  2007  SK ALINGSÅ    25 m  3:28.14   
11  38  Simklubben Elfsborg Lag Adventskale  2006  ELFSBORG    25 m  3:34.05   
12  41  Simklubben Elfsborg Lag Clementinsk  2006  ELFSBORG    25 m  3:34.09   
13  35  Simklubben Elfsborg Lag Glöggfest  2006  ELFSBORG    25 m  3:34.71   
14  36  Simklubben Elfsborg Lag Risgrynsgrö  2006  ELFSBORG    25 m  3:35.19   
15  37  Simklubben Elfsborg Lag Pepparkaksh  2006  ELFSBORG    25 m  3:36.74   
16  40  Simklubben Elfsborg Lag Tomtemor  2006  ELFSBORG    25 m  3:36.97   
17  39  Simklubben Elfsborg Lag Skumtomte  2006  ELFSBORG    25 m  3:39.78   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner